PostHeaderIcon Цікавий Кубок!!!

             Сьогодні 26.05 у нас відбувся повний 3-й тур у другій лізі, і відбувся він більш-менш спокійно , без несподіванок. Перша ліга відпочивала, так як три команди цієї групи були задіяні у Кубку Незалежності. А от деякі результати у самому Кубку досить цікаві. Перша несподіванка відбулася в Гостинцевому де місцевий “Мандрівник” переміг Арламівську Волю 3:2, хоч і в цьому двобої далі крокують воляни. Друга міні-сенсація: програвши у першому виїздному матчі 1:3 від Довгомостиськ, хлопці з Крукенич досить впевнено перемогли дома 5:1 і потрапили в 1/4 Кубка. І найбільшу сенсацію створили Санники. Команда першої ліги, досить несподівано, здолала непослідню команду премєр-ліги – Соколю. Програвши у виїздному матчі 3:1, дома з таким же рахунком перемогли. А в серії післяматчевих пенальті у хлопців з Санник виявились стійкіші нерви, результак 4: 3 на їхню користь. Івони крокують далі. 

          У вівторок 28.05 у приміщенні Федерації відбудеться жеребкування 1/4 Кубка Незалежності.

          У суботу 01.06 на центральному стадіоні м. Мостиськ о 13:00 розпочнеться турнір ветеранів. Запрошуємо усіх ветеранів вік яких 35 і більше взяти участь, або просто відвідати наш турнір.

         У неділю 02.06 у всіх лігах відбудуться матчі Чемпіонату- згідно календаря.

                                                                                                                  Голова ФФМР       Р.С.Матис

49 коментарів to “Цікавий Кубок!!!”

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика