PostHeaderIcon Хтось вже відпочиває – інші змагаються.

        Так сталося, що першими завершили перше коло, і пішли на на літній відпочинок в 2-й лізі “Захід”. І ми вже можемо дещо проаналізувати, хто на що предендує, хто за що бореться, а хто просто балабол, говорив: що займе 1-ше місце, а пасе задніх. Що собою представляє 2-га ліга “Захід”. Це 8 самобутніх футбольних колективів західного регіону Мостищини. Тут і визнані старожили, і ряд новостворених команд. Такі як: Ганьковичі, Золотковичі, Тщенець. Це єдина підгрупа, де немає перенесених матчів, в якій відбулися усі 28 матчів у 7 турах, в яких було забито 140 голів (5 г. за матч). А боротьбу за медалі, за вихід у 1-шу лігу наразі ведуть 3 колективи: Малнів, Боратичі і Черневе. 

     Нагадуємо: на загальнокомандних зборах було затверджено такий формат 2-ї ліги.

         За підсумками сезону 2014р. будуть проводитися стикові матчі на нейтральному полі, з однієї гри. Перша команда підгрупи “Захід” зустрінеться з другою командою підгрупи “Схід”. І навпаки пеша на “Сході” з другою “Захід”. Переможені розігрують третє місце. А переможці цих пар визначають єдиного переможця 2-ї ліги, і підвищуються у класі – поповнюючи у 2015 р. 1-шу лігу нашого району.

                                                                                                                                       Адміністрація    ФФМР

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика