Archive for Травень, 2015

PostHeaderIcon Область!!!

                         1 ліга   неділя  31.05.15р

“Хімік” Н.Розділ  3:1  ФК “Мостиська”

                                                        Молодь: 0:5

PostHeaderIcon Афіша туру 31.05.15р

Премєр ліга

6 тур  неділя  31 травня

1.  14:00  Старява – Підгать (Чабанюк О) 2:0

2.  14:00  Раденичі – Гусаків (Рудий С)  4:1

3.  18:00 субота 30.05 Суд. Вишня – Арлам. Воля (Кізлик П) 1:2

4.  17:00  Крисовичі – Бортятино  (Кізлик П)  5:1

                      Соколя – вихідний 

 Перша ліга

6 тур  неділя  31 травня

1.  15:00  Санники – Крукеничі  (Курант М)  9:2

2.  17:00  Черневе – Гостинцеве  (Базиляк Р)  6:2

3.  12:30  Підліски – Вовчищовичі  (Курант М)  2:3

4.  14:00  Мокряни – Довгомостиська  (Іванський І) 7:2

                     Завязанці – вихідний

Друга ліга “Захід”

7 тур  неділя  31 травня

1. 17:00 Волиця – Мишлятичі  (Шафірко В)  0:1

2. 14:00 Шегині – Ганьковичі  (Шафірко В)  2:1

3. 14:00 Мелешки – Малнів  (Макаревич В)  1:5

4. 17:00 Годині – Баличі  (Макаревич В)  1:2

                   Чишки – вихідний

Друга ліга “Схід”

6 тур неділя  31 травня

1. 17:30  Волостків – Ніговичі  (Курант М)  6:1

2. 14:00  Твіржа – Хоросниця  (Сабара В)  3:1

3. 17:00  Княгиничі – Дмитровичі  (Іванський І) 2:1

4. 14:00  Судова Вишня – Мистичі  (Гано А)  5:0

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 24.05.15р

Премєр ліга

 5 тур   неділя   24 травня

1.  14:00   Бортятино – Судова Вишня (Шафірко В) 2:4

2.  14:00  Арламівська Воля – Раденичі (Куранти М)  2:1

3.  15:30   Гусаків  – Старява (Кізлик П)  1:3

4.  17:00  Підгать – Соколя (Курант М)  2:2

                      Крисовичі – вихідний

Перша ліга

5 тур  неділя  24 травня

1. 18:00 23.05 субота  Мокряни – Санники (Базиляк Р) 4:3

2. 16:00  ст.Суд.Вишня Довгомостиська – Підліски (Базиляк Р) 0:0

3. 17:00  Вовчищовичі – Черневе (Шафірко В)  4:3

4. 14:00  Завязанці – Крукеничі (Іванський І)  7:2

                    Гостинцеве – вихідний

Друга ліга “Захід”

6 тур  неділя  24 травня

1. 15:00  Баличі –  Мелешки (Романівський М) 3:0

2. 15:00 Ганьковичі –Волиця (Тлумак І) 3:1

3. 14:00  Малнів – Шегині (Орфіняк Р)  1:1

4. 13:00  Мишлятичі – Чишки (Гано А)  3:1

                    Годині – вихідний 

Друга ліга “Схід”

5 тур  неділя  24 травня

1.  14:00  Судова Вишня – Волостків (Чабанюк О) 5:0

2.  14:00  Мистичі – Княгиничі (Бебих І)  5:5

3.  14:00  Дмитровичі – Твіржа (Піх І)  6:3

4.  17:00  Хоросниця – Ніговичі (Піх І)  8:1

PostHeaderIcon Область.

Область   Перша ліга   4-й  і 5-й тури

    ФК “Мостиська” 5:2  ФК “Новошичі”

Ст. “Карпати” Мостиська : вівторок 19.05.15р  15:00 (юнаки) 0:1

ФК “Мостиська”1:0 СОК “Пульс-Авангард” Жидачів 

Ст. “Карпати” Мостиська : неділя 17.05.15р  14:00 (юнаки) 12:0

PostHeaderIcon Жереб кинуто!!!

        У преміщенні Федерації, за участі представників команд відбулося жеребкування 1/2 Кубка Незалежності. Півфінальні пари склалися так:

1. Мокряни – Старява

2. Черневе – Крисовичі

           Дата і час проведення матчів буде визначено пізніше.
                                                                                                          Адміністрація   ФФМР

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 17.05.15р

Премєр ліга

4 тур   неділя  17  травня

1. 13:00   Соколя – Гусаків (Рудий С) 1:1

2. 18:30   Старява – Арламівська Воля (Шафірко В) 5:1

3. 18 :00  16.05 (субота) Бортятино – Раденичі ( Базиляк Р) 0:1

4. 18:00   21.05 (четвер) Судова Вишня – Крисовичі (Кізлик П) 5:1

 Підгать – вихідний

Перша ліга

4 тур  неділя  17  травня

1. 14:00  Санники – Завязанці (Тлумак І) 2:3

2. 16:00  Крукеничі – Гостинцеве (Рудий С) 5:3

3. 16:00 Черневе – Довгомостиська (Шафірко В) 2:0

4. 17:00  Підліски – Мокряни (Тлумак І) 2:3

                     Вовчищовичі – вихідний

Друга ліга “Захід”

5 тур  неділя  17  травня

1.  18:30 Чишки – Ганьковичі (Рудий С) 2:1

2.  14:00 Волиця – Малнів (Гано А) 1:1

3.  17:00 Шегині – Баличі (Гано А) 3:1

4.  13:00  Мелешки – Годині (Шафірко В)  1:1

                     Мишлятичі – вихідний

Друга ліга “Схід”

4 тур  неділя  17  травня

1. 15:00 Волостків – Хоросниця (Цибульський В)  4:1

2. 16:30 Ніговичі – Дмитровичі (Писко Б)  0:7

3. 16:00 Твіржа – Мистичі (Базиляк Р)  3:0

4. 14:00 Княгиничі – Судова Вишня (Писко Б)  3:3

PostHeaderIcon Область!!!

                         Область   Перша ліга   3-й тур

  ФОК “Городок” 0:4 ФК “Мостиська” 

Ст. “Колос” Городок : субота 09.05.15р  14:00 (юнаки) 0:0


PostHeaderIcon Оголошення!!!

       До уваги представників команд!!!

       1. Федерацією було погоджено і вирішено продовжити заявку футболістів до 14.05.15р. Основна умова!!! Можна дозаявити будь-кого (легіонер…), але не дозволено перехід гравця з команди в команду. Тільки в перерві між колами.
       2. Ми знаємо, що стартує Чемпіонат області, в якому цього року честь району захищатиме наша збірна районна команда. Для популяризації футболу в районі, і підвищення інтересу до премєр ліги, по проханню представників, і самих гравців  команд : Раденичі, Старява, Соколя, Крисовичі, Судова Вишня, Гусаків, Черневе – таким  гравцям обласної команди дозволено брати участь в один і той же день за свою районну і обласну команди (якщо позволяє здоровя). Можа узгодити годину (якщо гра в неділю), або по згоді 2-х команд зіграти у соботу. За дану зміну п.3.20 регламенту проголосувало 8 з 9 -ти футбольних колективів премєр ліги..
                                                                                                                             Адміністрація   ФФМР

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 10.05.15р

Премєр ліга

 3 тур  неділя  10  травня

1.  17:00   Крисовичі – Раденичі (Шафірко В)  0:4

2.  17:00   Бортятино  – Старява (Піх І) 1:4

3.  14:00   Арламівська Воля – Соколя (Шафірко В) 0:0

4.  14:00   Гусаків – Підгать (Курант М)  2:3

                      Судова Вишня – вихідний

Перша ліга

3 тур  неділя  10  травня

1.  14:00  Підліски – Санники (Гості)  +:-

2. 14:00  Мокряни – Черневе (Базиляк Р)  4:3

3. 15:00  Вовчищовичі – Крукеничі (Фучило В) 1:1

4. 14:00  Гостинцеве – Завязанці (Рудий С)  4:5

                   Довгомостиська – вихідний

Друга ліга “Захід”

4 тур  неділя  10  травня

1. 17:00  Малнів – Чишки (Тлумак І)   4:1

2. 14:00 Годині – Шегині (Гано А)  1:3

3. 14:00 Баличі – Волиця (Кізлик П)  2:2

4. 17:00 Ганьковичі – Мишлятичі (Курант М) 2:4

                   Мелешки – вихідний

Друга ліга “Схід”

3 тур  неділя  10  травня

1.  14:00  Княгиничі – Волостків (Гості)  4:2

2. 14:00 Судова Вишня – Твіржа (Піх І)  6:0

3. 14:00 Мистичі – Ніговичі (Бебих І)  4:3

4. 17:00 Дмитровичі – Хоросниця (Чабанюк О) 3:0

PostHeaderIcon Афіша!!!

  Перенесений матч 1/4 Кубка Незалежності

    05.05.2015р    четвер   ст. Черневе

  17:00  “Дружба” Черневе – “Ураган” Раденичі (Шафірко В) 1:0

Гол: Іваночко Василь – 83 хв

                                                                                                                Адміністрація     ФФМР
Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика