Archive for Червень, 2015

PostHeaderIcon Звернення арбітрів!!!

                                     Звернення  арбітрів!!!

                  Звертаємось до всіх, кому небайдужий розвиток футболу на Мостищині.
       Усі ми граємо і любимо футбол, і усі ми в районі добре знаємо один одного. Але не завжди на футбольному полі панує доброзичлива атмосфера. Блище до завершення Чемпіонату, коли будуть вирішуватися призові місця, і потрібен буде результат частішають  випадки  грубого, а часто і хамського ставлення один до одного, а особливо на адресу арбітрів. Для забезпечення успіху в цій справі особливо важливу роль покликані відігравати усі: представники команд, арбітри, вболівальники та саме гравці команд. 
До футболістів грати без грубих порушень, поважати суперників і не сперечатися з арбітрами, не вживати нецензурної лайки;
До тренерів та представників командменше впливати на своїх гравців для того, щоб ті доводили арбітрів до меж терпіння, присікати усі прояви агресії;
До вболівальниківрадіти футболу без нецензурної лайки, насильства на стадіоні або за його межами;
        Федерація футболу Мостиського району і комітет рбітрів впевнені, що можуть розраховувати на вашу допомогу в тому, щоб футбол став ще прекраснішим, ніж раніше.
Будемо вдячні вам за вашу активну підтримку цього звернення.

Головний арбітр ФФМР            В.Шафірко                                                                  Голова ФФМР      Р.Матис

PostHeaderIcon Афіша туру 28.06.2015р

Премєр ліга

10 тур  неділя  28 червня

1.  18:30  пятниця 26.06 ст. Мостиська Старява  -  Судова Вишня (Курант М) 3:0

2.  18:00  cубота  27.06 Соколя  – Крисовичі (Макаревич В) 1:1

3.  14:00  Гусаків  Арламівська Воля  (Макаревич В) 4:3

4.  14:00  Підгать Бортятино  (Гано А)  1:2

                       Раденичі -  вихідний

Перша ліга

10 тур  неділя  28 червня

1.  14:00  Санники –  Черневе  (Курант М)  5:3

2.  16 :00 Крукеничі - Мокряни  (Фучило В)  1:2

3.  17 :00 Завязанці - Довгомостиська (Кізлик П) 4:0

4.  17:00  Гостинцеве  - ФК Вовчищовичі (Тлумак І) 4:1

                     Підліски  - вихідний

Друга ліга “Захід”

12 тур  неділя  28  червня

1. 18:00 Малнів -  Мишлятичі (Шафірко В) 1:0

2. 14:00 Баличі  - Чишки (Поліщак Ю) 1:1

3. 13:00 Годині - Волиця (Шафірко В) 3:2

4. 15:30 Мелешки  - Шегині (Шафірко В) +:-

                    Ганьковичі – вихідний            

Друга ліга “Схід”

9 тур  неділя  28 червня

1.  13:00 Дмитровичі  -  Волостків (Чабанюк О) 7:1

2.  17:00 Мистичі  -  Хоросниця (Курант М)  2:3

3.  15:30  Судова Вишня  - Ніговичі (Чабанюк О) 7:1

4.  14:00 Княгиничі Твіржа (Кізлик П) 1:0

PostHeaderIcon Область.

                                          1 ліга  субота  28.06.15  

16:00 “Нафтовик” Борислав 0:4 ФК “Мостиська”

 

                                                           14:00  юнаки  1:3

PostHeaderIcon Афіша туру 21.06.15р

Премєр ліга

9 тур  неділя  21 червня

1.  14:00   Гусаків – Бортятино (Курант М) 3:1

2.  19:00  пятниця 19.06  Підгать – Крисовичі (Курант М) 1:0

3.  14:00  Соколя – Судова Вишня (Кізлик П)  2:0

4.  17:00  Старява – Раденичі (Кізлик П)  2:2

                     Арламівська Воля – вихідний 

Перша ліга

9 тур  неділя  21 червня

1.  14:00  Вовчищовичі – Санники (Макаревич В) 1:1

2.  15:00  Гостинцеве – Довгомостиська (Шафірко В) 0:4

3.  16:00  Завязанці – Мокряни (Тлумак І)  4:1

4.  17:00  Крукеничі – Підліски (Курант М)  1:3

                    Черневе – вихідний

Друга ліга “Захід”

11 тур  неділя  21  червня

1. 15:00  Ганьковичі  - Малнів (Гано А)  1:2

2. 14:00  Волиця -  Мелешки (Кульматицький Р) 8:3

3. 17:00  ст. Крисовичі Чишки  Годині  (Рудий С) 0:4

4. 17:00  Мишлятичі Баличі (Гано А)  1:1

                     Шегині – вихідний

Друга ліга “Схід”

8 тур  неділя  21 червня

1. 14:00  Волостків  –  Твіржа (Чабанюк О) 4:3

2. 14:00  Ніговичі  – Княгиничі (Тлумак І) 1:7

3. 17:00  Хоросниця  -  Судова Вишня (Макаревич В) 3:0

4. 16:30  Дмитровичі –  Мистичі (Чабанюк В) 6:3

PostHeaderIcon Область.

                                   1 ліга  субота  20.06.15  

16:00 ФК “Мостиська” 4:1 “Кохавинка” Гніздичів

                                                           14:00  юнаки 6:0

PostHeaderIcon Оголошення!!!

 До уваги представників команд і футболістів:

1. По проханню команд перерви між колами не буде (виняток 2 ліга “Схід”).
2. Друге коло розпочнеться “дзеркальним календарем” (так як починали в 1-му турі).
3. Для команд 2 ліги “Схід” і “Захід” вже розпочато дозаявочний період - до  19.06.
4.  КЗФП було прийнято рішення, що з команд котрі в наявності мають  заборгованість (штраф), і до 23.06 (14 календарних днів) не сплатять – буде знято по 3 очки.

                              А це 6 команд району: 

1. “Легіон” Ніговичі – 400+700 грн (внесок 2015р.). Рішення №22 (2014р)

2.  ”Молодь” Судова Вишня – 400 грн.  Рішення №26 (2014р)

3.  ”Дружба” Черневе – 150 грн.  Рішення №30 (2014р)

4.  ”Юність” Княгиничі – 400 грн.  Рішення №2 (2015р)

5.  ”Арсенал” Крукеничі – 400 грн.  Рішення №3 (2015р)

6.  ”Сокіл” Санники – 200+500 грн (легіонер).  Рішення №5 (2015р)

                                                                                                          Адміністрація  ФФМР

PostHeaderIcon Афіша туру 14.06.15

Премєр ліга

8 тур неділя  14  червня

1.  18:00  субота 13.06  Раденичі - Соколя (Бусько В)  3:2

2.  18:00  субота 13.06 Судова Вишня – Підгать (Кізлик П) 2:4

3.  17:00   Крисовичі – Гусаків (Шафірко В)  3:2

4.  14:00  Бортятино – Арламівська Воля (Чабанюк О) 0:2

                      Старява – вихідний 

Перша ліга

8 тур  неділя 14 червня

1.  17:00   Черневе – Крукеничі (Макаревич В)  3:1

2.  17:00  Підліски – Завязанці (Тлумак І)  4:1

3.  17:00  Мокряни – Гостинцеве (Піх І)  5:2

4.  16:30 Довгомостиська – Вовчищовичі (Чабанюк О) 2:2

                     Санники – вихідний

Друга ліга “Захід”

10 тур   неділя  14  червня

1.  14 :00  Баличі -  Ганьковичі  (Курант М) 4:1

2.  14 :30  Годині – Мишлятичі  (Гано А)  2:1

3.  17:30   Мелешки – Чишки  (Гано А)  3:0

4.  17 :00  Шегині –  Волиця  (Курант М)  1:2

                       Малнів – вихідний

Друга ліга “Схід”

10 тур  неділя  14 червня

1.  15:00 Хоросниця - Дмитровичі (Піх І) 3:2 – по проханню команди Дмитровичі

 

PostHeaderIcon Область.

                                         1 ліга  неділя 14.06.15  

18:00ФК “Добромиль” 0:1 ФК “Мостиська”

                                                  14:00  юнаки 1:3

PostHeaderIcon Увага!!! Афіша туру.

     Друга ліга “Захід”

9 тур  четвер   11 червня

1. 18:00  субота 13.06  Баличі - Малнів (Шафірко В) 2:0

2. 17:00 Шегині - Чишки  (Рудий С)  3:1

3. 18:00 Мелешки - Мишлятичі (Гано А)  1:1

4. 18:00 Годині - Ганьковичі  (Макаревич В) 4:0

                   Волиця  - вихідний

PostHeaderIcon Область…

                         1 ліга  неділя  07.06.15р  16:00

“Карпати” Турка 0:5 ФК “Мостиська”

                                                       14:00  юнаки  1:18

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика