Archive for Липень, 2015

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 02.08.15р.

           Вибачаємось за незручності!!! Але цього тижня не буде вчасно результатів і зведеної таблиці. Ми до 09.08.15р відбуваємо на міжнародний турнір у Катовіце Польща. Завчасно перепрошуємо…

Премєр ліга

 15 тур  неділя  02 серпня

1.  14:00   Підгать –  Старява  (Шафірко В)  1:0

2.  13:00   Гусаків  – Раденичі (Курант М) 1:5

3.  00:00  Арламівська Воля – Судова Вишня – перенесено

4.  00:00  Бортятино – Крисовичі – перенесено

                      Соколя – вихідний 

Перша ліга

15 тур  неділя  02 серпня

1.  15:30  Крукеничі –  Санники (Курант М) 1:2

2.  15:00  Гостинцеве  – Черневе (Рудий С) 3:5

3.  15:00  Вовчищовичі  –  Підліски (Кізлик П) 2:1

4.  17:00  Довгомостиська –  Мокряни (Чабанюк О) 1:2

                     Завязанці – вихідний

Друга ліга “Захід”

17 тур  неділя   02  серпня

1. 14:00  Мелешки – Ганьковичі (Гано А) 2:1

2. 17:30  Волиця – Чишки (Рудий С) 2:1

3. 17:00  Годині – Малнів (Гано А) 2:1

4. 14:00  Шегині – Мишлятичі (Базиляк Р) 1:5

                   Баличі  – вихідний 

Друга ліга “Схід”

14 тур  неділя  02  серпня

1. 17:30  Волостків – Мистичі (Кізлик П) 1:3

2. 11:00  Судова Вишня – Дмитровичі (Чабанюк О) 0:1

3. 18:00  Княгиничі – Хоросниця (Курант М) 2:2

4. 14:00  Твіржа – Ніговичі (Чабанюк О) 5:1

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 26.07.15р

Премєр ліга

14 тур   неділя   26  липня

1.  18:00  Судова Вишня – Бортятино (Чабанюк О) 2:0

2.  18:00  Раденичі – Арламівська Воля (Сабара В) 3:1

3.  13:00  Старява  –  Гусаків  (Курант М)  2:5

4.  13:00  Соколя – Підгать (Кізлик П)  2:2

                      Крисовичі – вихідний

Перша ліга

14 тур  неділя  26 липня

1. 17:00 Санники  – Мокряни (Шафірко В)  0:1

2. 15:00 Підліски –  Довгомостиська (Тлумак І) 2:0

3. 15:30  Черневе – Вовчищовичі (Курант М)  5:2

4. 17:00  Крукеничі – Завязанці (Босий М)  2:5

                    Гостинцеве – вихідний

Друга ліга “Захід”

16 тур  неділя  26 липня

1. 17:00 Мишлятичі – Волиця (Рудий С) 5:0

2. 15:00 Ганьковичі –  Шегині  (Рудий С) 3:1

3. 15:30 Малнів  –  Мелешки (Кізлик П) 3:0

4. 18:30 Баличі –  Годині (Кізлик П)  2:1

                   Чишки – вихідний

Друга ліга “Схід”

13 тур неділя  26 липня

1. 13:00 Ніговичі – Волостків (Чабанюк О)  3:3

2. 15:30  Хоросниця  – Твіржа (Чабанюк О)  3:0

3. 18:00 Дмитровичі  – Княгиничі (Піх І)  3:1

4. 14:00 Мистичі –  Судова Вишня (Шафірко В) 0:2

Перенесений матч

19:00  Волостків – Судова Вишня (Курант М) 2:3

PostHeaderIcon

1 Ліга  неділя   26.07.15 стадіон “Карпати” м.Мостиська

15:00  ФК “Мостиська” 1:0  ФК “Східниця”

                                                           13 :00  юнаки 3:1

PostHeaderIcon Футбол!!!

Товариська гра   субота  18.07.15 стадіон “Карпати” м.Мостиська

18:00  ФК “Мостиська” 1:0  ФК “Опір” Львів

                                                           16:00  юнаки 2:0

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 19.07.2015р

Премєр ліга

13 тур   неділя  19  липня

1. 14:00  Гусаків – Соколя  (Курант М)  1:0

2. 14:00   Арламівська Воля –  Старява (Шафірко В) 3:2

3. 17 :00  Раденичі – Бортятино (Курант М) 8:0

4. 19:00 пятниця 24.07  Крисовичі – Судова Вишня (Босий М) 3:0

                     Підгать – вихідний  

Перша ліга

13 тур  неділя  19  липня

1. 16:00  Завязанці – Санники  (Босий М)  2:3

2. 17:00  Гостинцеве – Крукеничі (Смола В)  1:1

3. 17:00  Довгомостиська –Черневе (Чабанюк О) 1:4

4. 14:00  Мокряни  – Підліски (Базиляк Р)  1:2

                     Вовчищовичі – вихідний

Друга ліга “Захід”

15 тур  неділя  19 липня

1. 17:00  Мелешки –  Баличі (Романівський М) 0:2

2. 17:00  Волиця – Ганьковичі (Тлумак І)  4:3

3. 14:00  Шегині – Малнів (Тлумак І)  0:4

4. 17:00  Чишки – Мишлятичі (Рудий С)  0:3

                    Годині – вихідний 

 Друга ліга “Схід”

12 тур  неділя  19 липня

1.  10:00  Волостків  – Судова Вишня – перенесено на 26.07.15р

2.  17:00  Княгиничі  – Мистичі (Іванський І) 3:3

3.  14:00  Твіржа – Дмитровичі (Фучило В)  2:7

4.  14:00  Ніговичі – Хоросниця (Босий М)  1:1

PostHeaderIcon Область.

     1 ліга  неділя  12.07.15 м. Старий Самбір

15:00  “Прикарпаття” Ст.Самбір 2:5 ФК “Мостиська”

                                                     13:00  юнаки  0:3

PostHeaderIcon Афіша туру неділя 12.07.15р

Премєр ліга

 12 тур  неділя  12  липня

1. 13:00  субота 11.07  ст.Мостиська Раденичі –  Крисовичі (Курант М) 3:0

2.  18:30  Старява  –  Бортятино (Шафірко В) +:- (тех.перемога 3:0)

3.  16:00  Соколя  – Арламівська Воля (Сабара В) 1:0

4.  14:00  Підгать – Гусаків (Чабанюк О)  4:1

                       Судова Вишня – вихідний

Перша ліга

12 тур  неділя  12  липня

1.  14:00 Санники – Підліски (Кізлик П)  2:2

2. 18:00  субота 11.07 Черневе – Мокряни (Кізлик П) 1:0

3. 14:00  Крукеничі – Вовчищовичі (Тлумак І) 4:3

4. 16:30  Завязанці – Гостинцеве (Іванський І) 5:2

                   Довгомостиська – вихідний

Друга ліга “Захід”

 14 тур  неділя  12  липня

1.  17:00  Ганьковичі – Чишки (Тлумак І) 3:1

2.  16:00 Малнів – Волиця (Шафірко В) 3:0

3.  14:30  Баличі – Шегині (Курант М)  1:1

4.  17:30   Годині  – Мелешки (Курант М) 2:1

                     Мишлятичі – вихідний

 Друга ліга “Схід”

11 тур  неділя  12  липня

1. 13:00 Хоросниця – Волостків (Шафірко В) 3:1

2. 17:00  Дмитровичі – Ніговичі (Чабанюк О) +:- (тех.перемога 3:0)

3. 14:00 Мистичі – Твіржа (Піх І)  6:3

4. 17:00  Судова Вишня – Княгиничі (Кізлик П)  2:1

PostHeaderIcon Турнір ветеранів у Рава Руській!!!

Субота 04.07.15  11:00 Рава- Руська

             На центральному стадіоні Рава-Руська відбувся турнір ветеранів “Розточчя”, на який вперше було запрошено і нашу команду  Мостищини (вік 40 і старші). Участь в турнірі взяли 6 футбольних колективів: “Сільмаш” Львів, Яворів+Новояворівськ, Рава Руська-1, Жовква, Рава Руська-2, Мостиська+Судова Вишня. Подолавши у групі Львів , Рава Руську-1 3:1 і 3:0 відповідно – вийшли з першого місця. В фіналі зустрілися ще з одною командою господарів Рава Руська-2 і перемогли 1:0. Кубок “Роздоччя” присвячений загиблому воїну АТО  В. Збишку поїхав на Мостищину!!! Федерація вітає наших ветеранів із заслуженою перемогою.
                           Відповідальний за ветеранський рух Мостищини                 Антон Нагребецький

PostHeaderIcon Область.

  1 ліга  неділя  05.07.15 стадіон “Карпати” м.Мостиська

16:00 ФК “Мостиська” 4:0 ФК “Стебник” 

                                                           14:00  юнаки 5:1

PostHeaderIcon Кубок Незалежності!!!

     Федерація футболу запрошує всіх любителів районного футболу у вівторок, святковий день на Івана відвідати захоплюючі півфінальні матчі Кубка Незалежності, які відбудуться на центральному стадіоні м.Мостиська.

                            Півфінали!!!  

          вівторок  07.07.15   стадіон м.Мостиська

1. 16:00  Черневе 3:0 Крисовичі (Курант М)

2. 18:00  Мокряни 0:0 (п.4:5) Старява (Сабара В)

                                                                                                                  Адміністрація   ФФМР
Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика