PostHeaderIcon Звернення Голови ФФМР та комітету арбітрів!!!

             Шановні футболісти, представники команд, вболівальники. Федерація футболу звертається з проханням ставитися один до одного з повагою. Адже ми всі любимо футбол, ми творимо і вболіваємо за наш районний футбол. Усі розуміють, що є більш сильніші колективи, і хтось повинен програти чи перемогти. І не потрібно накаляти ситуацію. Потрібно ставтися один до одного толерантніше, поважайте один одного, адже ми робимо одну любиму справу, ми граємо в  футбол. Сьгодні ти нагрубиш, чи нанесеш своєму апонентові травму, а з часом тобі все повернеться!!! І справа не в упередженості до твоєї команди, справа не в кваліфікації арбітрів. Просто поважайте один одного – ми з одного району, і ми займаємося любимою справою!!!

                            Рішення комітету арбітрів:

1.  Прохання з повагою ставитися до роботи арбітрів.

2.  Кожна команда повинна мати, і перед матчем представити аптечку.

3. Футбольне поле повинно бути підготовлене до матчу. Чітка розмітка, воротарська сітка належно закріплена, фражки 1,5 м висоти. Трава покошена ( не вище 10 см).

4. Футбольна форма гравців усієї команди повинна бути одного кольору, але відрізнятися від форми суперника. Команда господар при співпадінні кольору фоми повинна поміняти на запасну. Екіпіровка футболіста:

–  труси,  гетри,  захисні щитки,  взуття (бутси, копачки).

–  капітан команди повинен мати капітанську повязку.

5.  Заборонено виходити на футбольне поле гравцям при наявності ювелірних виробів (ланцюжки, печатка, кільце…).

6.  Багато питань виникає при оплаті арбітрів:

Премєр ліга: Повноцінна бригада – 350 грн.                                     1-ша та 2-га ліги: Повноцінна бригада – 300 грн.

                          Головний арбітр – 150 грн                                                                               Головний арбітр – 120 грн

                          Помічники арбітра(бокові) – по 100грн.                                                       Помічники (бокові) – 90 грн

7.  Щодо Юнацької ліги. Звертаємось до представників команд і нагадуємо, що потрібно належним чином заповнювати, і вчасно здавати (до вівторка) на Федерацію протоколи матчів. За протоколами ведеться облік жовтих та червоних карточок, та визначаються кращі бомбардири Чемпіонату. Якщо і на далі будуть відсутні протоколи матчів, то така номінація як кращий бомбардир буде анульована.

                                                                                                                             Адміністрація   ФФМР

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика