Archive for Травень, 2016

PostHeaderIcon Транскордонні ігри!!!

    Сьомі  транскордонні ігри з футболу та волейболу організовані Районною радою в рамках співпраці з Перемишльським та Клубуцьким повітами.

        Футбол!!! 04.06.2016 стадіон “Карпати” м. Мостиська. Початок 10:00.

До участі в іграх допускаються працівники виконавчих структурних органів місцевого самоврядування та депутати.
У турнірі з міні-футболу візьмуть участь 8 команд, які будуть розподілені на 2 групи по 4 команди.
Гратимуть на половині поля, склад команди: воротар + шість гравців.
Склад  участників : 2 команди з Польщі (Перемишль, Устрикі Дольні), Городок, Самбір, Постомити, Старий Самбір, Яворів і господарі Мостиська.

            Волейбол!!! Спортзал 1-ї та 2-ї шкіл м.Мостиська

Склад команди 8 осіб незалежно від статі
Регламент зустрічей погоджується з представниками команд в період проведення змагань
                                                                                                                      Оргкомітет змагань

PostHeaderIcon Кубок Незалежності!!!

           20.06.2016р на другий день Зелених свят відбудуться матчі – відповіді 1/4 Кубка Незалежності.

13:30   Малнів – Мокряни 12.06.2016

                                                                                                                               Адміністрація   ФФМР

PostHeaderIcon Афіша туру 6-го 29.05.16р

        Рішення Виконкому ФФМР №1: команди 1-ї ліги котрі в сезоні 2016 посядуть 1,2,3,4,5… місця згідно спортивного принципу переходять в Премєр лігу так, щоб сформувати групу з 10 команд.Рішення №2: з наступного сезону усім командам нижчого дивізіону,які підуть в Премєр лігу (для заохочення) дозволяється заявка 1 легіонера безкоштовно.

Примітка: бомбардири поновлюємо у четвер (коли буде здано останній протокол матчу).

Примітка: судді і години матчів розписуються також у четвер.

Примітка: Годині (дорослі) приймають у с.Черневе,  Липники (юнаки) – в с.Санниках,  Годині (юнаки) – в с.Старяві, Ніговичі в Завязанцях..

Премєр ліга  

6 тур   неділя   29 травня

1.  14:00  Мокряни 2:4 Раденичі (Грендус В)

2.  14:00  Підгать 1:2 Завязанці (Базиляк Р)

3.  14:00  Судова Вишня 0:0 Арламова Воля (Чабанюк О)

4.  14:00  Соколя 1:1 Дмитровичі (Сабара В)

Перша ліга

6 тур   неділя  29 травня

1. 16:00   Баличі 1:1  Старява (Павлишин І)

2. 17 :00  Хоросниця 5:1 Гостинцеве (Чабанюк О)

3. 17 :00  Вовчищовичі 1:0 Мишлятичі (Базиляк Р) 

4. 17:00   Довгомостиська 4:1 Підліски (Грендус В)

5. 14:00   Малнів 0:2 Санники (Кізлик П)

 Черневе – вихідні

Друга ліга

6 тур  неділя  29 травня

1. 14:00   Ніговичі 1:2 Мостиська 2 (Фучило В)

2. 17:00   Мелешки 1:1 Стоянці (Кізлик П)

3. 14:00   Баличі-2  0:1  Годині (Павлишин І)

4. 17:00   Мистичі 3:3 Волостків (Тлумак І)

5. 17:00   Твіржа 1:6 Боратичі (Сабара В)          

6. 17:00    Ганьковичі 1:0 Новосілки (Фучило В)

Юнацька ліга

6 тур  неділя  29 травня

1. 14:00  Гусаків +:- (3:0)  Дмитровичі (Гості) 

2. 14:00  Липники 0:12 Довгомостиська (Гості)

3. 17:00  Годині -:+ (0:3) Крукеничі  (Гості)  

4. 17:00  Арламова Воля 2:1 Волиця (Гості) 

5. 17:00  Санники 0:4 Підгать (Гості)

PostHeaderIcon Область!!!

                         Премєр  ліга  четвер  26.05.16 

17:00  ФК “Мостиська”“Гірник” Новояворівськ 

                                                           15:00  юнаки

Вибачаємось, але гру перенесено !!!

PostHeaderIcon Вітання!

                                     ”Дружба” с. Черневе

               Федерація футболу Мостиського району вітає начальника команди “Дружба” с. Черневе  Бабія Івана Івановича з Днем Народження і бажає міцного – міцного здоровя. А улюблена команда щоб радувала тільки перемогами!!!

                                                                                       Адміністрація   ФФМР

PostHeaderIcon Афіша 5-го туру 22.05.16р

Рішення Виконкому ФФМР №1: команди 1-ї ліги котрі в сезоні 2016 посядуть 1,2,3,4,5… місця згідно спортивного принципу переходять в Премєр лігу так, щоб сформувати групу з 10 команд.Рішення №2: з наступного сезону усім командам нижчого дивізіону,які підуть в Премєр лігу (для заохочення) дозволяється заявка 1 легіонера безкоштовно.

Примітка: бомбардири поновлюємо у четвер (коли буде здано останній протокол матчу).

Примітка: судді і години матчів розписуються також у четвер.

Примітка: Годині (дорослі) приймають у с.Черневе,  Липники (юнаки) – в с.Санниках,  Годині (юнаки) – в с.Старяві, Ніговичі в Завязанцях..

Премєр ліга  

 5 тур   неділя  22  травня

1. 14:00  Соколя 0:2 Мокряни (Грендус В)

2. 17:00  Дмитровичі 2:5 Судова Вишня (Сабара В)

3. 14 :00 Арламова Воля 4:1 Підгать (Базиляк Р)

4. 13:00  Завязанці 0:6 Раденичі (Курант М)     

Перша ліга

5 тур   неділя  22 травня

1.  14:00  Старява 2:1 Хоросниця (Сабара В)

2.  17 :00 Гостинцеве 3:1 Вовчищовичі (Павлишин В)

3.  17 :00 Мишлятичі 5:1 Довгомостиська (Тлумак І)

4.  17:00  Підліски 0:1 Малнів (Курант М)

5.  14:00  Санники 2:0 Черневе (Чабанюк О)

 Баличі – вихідні

Друга ліга

5 тур  неділя  22 травня

1. 16:30  Волостків 3:3 Баличі-2 (Чабанюк О)

2. 17:00  Мостиська 2  1:0 Годині  (Грендус В)

3. 17:00  Твіржа 5:3 Ніговичі (Базиляк Р)  

4. 14:00  Боратичі  1:1 Мелешки (Тлумак І)

5. 14:00  Стоянці 1:5 Ганьковичі (Піх І)             

6. 14:00  Новосілки 9:0 Мистичі (Павлишин І) 

Юнацька ліга

5 тур  неділя  22 травня

1. 14:00  Волиця 5:0 Дмитровичі (Гості) 

2. 16:00 субота Годині 0:19 Гусаків (Гості)  

3. 17:00  Крукеничі +:-(3:0) Липники (Гості)  

4. 13:00  Довгомостиська 9:1 Санники (Гості) 

5. 17:00  Підгать 7:4 Арламова Воля (Гості)

PostHeaderIcon Попередження!!!

      В попередніх статтях Комітет арбітрів та Федерація наполегливо просили і зверталися до предсставників, футболістів та вболівальників з проханням з повагою ставитися один до одного. Поважати працю арбітрів, і в першу чергу себе. Але як в нас часто буває, рідко хто прислухається до прозьб. Тому Комітет футбольного правосуддя вирішив прискіпливіше ставитися до проявів агресії і хамства на футбольних майданчиках району. А щоб інші призадумалися, найбільш резонансні випадки зобовязались присікати і висвітлювати на сторінці. 

          Комітет здійснення футбольного правосуддя (КЗФП) складається з 5 членів, які беруть участь у засіданні і розгляді справи. Калита Віталій - голова, Бішко Роман – секретар, Калужняк Семен (с.Старява), Сабара Володимир (комітет арбітрів), Галабут Володимир (с.Арламова Воля).

     1. Згідно рішення КЗФП  ФФМР від 02.05.16р №4: Матч Соколя – Підгать. На 7 ігор згідно статті 9 п1.6(б) за застосування фізичної сили до офіційних осіб (арбітра)  дискваліфікувати гравця команди “Чайка” Підгать – Гапія Андрія. До гравця застосувати обовязкові грошові санкції – штраф в сумі 300 грн. 
      2. Попередити команду “Чайка” Підгать за невиконання вимог Регламенту щодо проведення змагань з футболу (неспортивна поведінка вболівальників). При повторному порушенні до команди будуть застосовані обовязкові грошові санкції.
     1. Згідно рішення КЗФП  ФФМР від 19.05.16р №5: Матч Баличі 2 – Новосілки. До кінця сезону (31.12.2016р) згідно статті 9 п1.7(б) за удар арбітра матчу дискваліфікувати гравця команди “Вікторія” НовосілкиКавійчика Віталія. До гравця застосувати обовязкові грошові санкції – штраф в сумі 400 грн. 
      2. За невиконання вимог та умов Регламенту, щодо проведення змагань з футболу (хуліганська поведінка вболівальників) до команди “Вікторія” Новосілки застосувати обовязкову грошові санкції –  штраф у сумі 200 грн. 

         Якщо до 14 календарних днів команди не перерахують вказану суму обовязкового грошового внеску на розрахунковий рахунок ФФМР, то КЗФП знімає по 3 турнірні очки набрані командою, і штраф залишається до погашення. 

                                                                                                                  Адміністрація   ФФМР

PostHeaderIcon Афіша 4-го туру 15.05.16р

   Рішення Виконкому ФФМР №1: команди 1-ї ліги котрі в сезоні 2016 посядуть 1,2,3,4,5… місця згідно спортивного принципу переходять в Премєр лігу так, щоб сформувати групу з 10 команд.Рішення №2: з наступного сезону усім командам нижчого дивізіону,які підуть в Премєр лігу (для заохочення) дозволяється заявка 1 легіонера безкоштовно.

Примітка: бомбардири поновлюємо у четвер (коли буде здано останній протокол матчу).

Примітка: судді і години матчів розписуються також у четвер.

Примітка: Годині (дорослі) приймають у с.Черневе,  Липники (юнаки) – в с.Санниках,  Годині (юнаки) – в с.Старяві.

Премєр ліга 

 4 тур  неділя  15  травня

1.  14:00   Мокряни 5:0 Завязанці (Курант М)

2.  14:00   Раденичі 2:3 Арламова Воля (Грендус В)

3.  14:00   Підгать 3:0 Дмитровичі (Рудий С)

4.  13:00   Судова Вишня 3:0 Соколя (Чабанюк О)      

Перша ліга

4 тур   неділя  15 травня

1.  12:00  Хоросниця 0:0 Баличі (Базиляк Р)

2.  17 :00 Вовчищовичі 1:1 Старява (Базиляк Р)

3.  16 :00 Довгомостиська 3:2 Гостинцеве (Чабанюк О)

4.  14:00  Малнів 3:0 Мишлятичі (Тлумак І)

5.  17:30  Черневе 2:1 Підліски (Павлишин І)

 Санники – вихідні

Друга ліга

4 тур  неділя  15 травня

1. 17:00   Ніговичі 4:1 Годині (Курант М)

2. 17:00   Мистичі 8:0 Стоянці (Рудий С)

3. 17:00   Баличі-2  1:3  Новосілки (Кульматицький Р)

4. 14:00   Мостиська 2 6:1 Волостків (Кульматицький Р)

5. 17:00   Мелешки 0:2  Твіржа (Гано А)             

6. 17:00   Ганьковичі 2:1  Боратичі (Грендус В)

Юнацька ліга

4 тур  неділя  15 травня

1.  17:30  Гусаків 9:1 Волиця (Гості) 

2. 14:00  Липники 6:9 Годині (Гості)

3. 17:00  Дмитровичі 1:6  Підгать  (Гості)  

4. 17:00  Арламова Воля 1:3 Довгомостиська (Гості) 

5. 16:00  Санники 4:4 Крукеничі (Гості)

PostHeaderIcon Афіша туру 08.05.2016р

      Рішення Виконкому ФФМР №1: команди 1-ї ліги котрі в сезоні 2016 посядуть 1,2,3,4,5… місця згідно спортивного принципу переходять в Премєр лігу так, щоб сформувати групу з 10 команд.Рішення №2: з наступного сезону усім командам нижчого дивізіону,які підуть в Премєр лігу (для заохочення) дозволяється заявка 1 легіонера безкоштовно.

Примітка: судді і години матчів розписуються у четвер.

Примітка: Годині (дорослі) приймають у с.Черневе,  Липники (юнаки) – в с.Санники,  Годині (юнаки) – в с.Старява.

Премєр ліга 

 3 тур   неділя  8 травня

1.  13:00  Судова Вишня 1:0 Мокряни (Грендус В)

2.  18:00  Соколя 3:2  Підгать (Чабанюк О)

3.  13:00  Дмитровичі 2:6 Раденичі (Чабанюк О)

4.  14:00  Арламова Воля 2:1 Завязанці (Сабара В)

Перша ліга

3 тур   неділя  8 травня

1.  16:30  Баличі 1:4 Вовчищовичі (Кізлик В)

2.  18 :00 Старява 4:0 Довгомостиська (Павлишин В)

3.  17 :00 Малнів 4:3 Гостинцеве (Сабара В)

4.  17:00  Мишлятичі 0:1 Черневе (Курант М)

5.  17:00  Підліски 1:3 Санники (Гано А)

 Хоросниця – вихідні

Друга ліга

3 тур  неділя  8 травня

1. 16:00  Волостків 2:3 Годині (Базиляк Р)

2. 15:00  Мелешки 3:0 Ніговичі (Павлишин І)

3. 17:00  Твіржа 1:4 Ганьковичі  (Грендус В)

4. 14:00  Боратичі 5:4 Мистичі (Фучило В)

5. 18:15   Стоянці 3:2 Баличі-2 (Базиляк Р)               

6. 14:00  Новосілки 1:3 Мостиська 2 (Кізлик П)

Юнацька ліга

3 тур  неділя  8 травня

1. 17:00  Липники  0:16  Гусаків (Гості)  в Санниках

2. 14:00  Годині 3:10 Санники (Гості)  

3. 17:00  Крукеничі 2:2 Арламова Воля (Гості)  

4. 17:00  Довгомостиська 6:0 Дмитровичі (Гості) 

5. 13:30  Підгать 4:2 Волиця (Гості)

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика