Archive for Червень, 2016

PostHeaderIcon Штрафи і покарання…

Подаємо чергові випадки проявів хамства і агресії у нашому районному футболі!!!  

         Комітет здійснення футбольного правосуддя (КЗФП) складається з 5 членів, які беруть участь у засіданні і розгляді справи. Калита Віталій – голова, Бішко Роман– секретар, Калужняк Семен (с.Старява), Сабара Володимир (комітет арбітрів),Галабут Володимир (с.Арламова Воля).

     1. Згідно рішення КЗФП  ФФМР від 02.06.16р №4: Матч Ганьковичі – Новосілки. На 7 ігор згідно статті 9 п1.6(б) за застосування фізичної сили до офіційних осіб (арбітра)  дискваліфікувати гравця команди “Галичина” ГаньковичіДухнича Миколу. До гравця застосувати обовязкові грошові санкції –штраф в сумі 300 грн. 
    2. Згідно рішення КЗФП  ФФМР від 02.06.16р №4: Матч Твіржа – Боратичі. На 7 ігор згідно статті 9 п1.6(б) за застосування фізичної сили до офіційних осіб (арбітра)  дискваліфікувати гравця команди “Темп” БоратичіРадик Андрій. До гравця застосувати обовязкові грошові санкції –штраф в сумі 300 грн. 

 Якщо до 14 календарних днів команди не перерахують вказану суму обовязкового грошового внеску на розрахунковий рахунок ФФМР, то КЗФП знімає по 3 турнірні очки набрані командою, і штраф залишається до погашення. 

                                                                                               Комітет здійснення футбольного правосуддя

PostHeaderIcon Афіша 7-го туру 05.06.2016р

          Рішення Виконкому ФФМР №1: команди 1-ї ліги котрі в сезоні 2016 посядуть 1,2,3,4,5… місця згідно спортивного принципу переходять в Премєр лігу так, щоб сформувати групу з 10 команд.Рішення №2: з наступного сезону усім командам нижчого дивізіону,які підуть в Премєр лігу (для заохочення) дозволяється заявка 1 легіонера безкоштовно.

Примітка: бомбардири поновлюємо у четвер (коли буде здано останній протокол матчу).

Примітка: судді і години матчів розписуються також у четвер.

Примітка: Годині (дорослі) приймають у с.Черневе,  Липники (юнаки) – в с.Санниках,  Годині (юнаки) – в с.Старяві, Ніговичі в Завязанцях..

Премєр ліга

 7 тур  неділя  5 червня

1.  17:00  Дмитровичі 1:5 Мокряни (Базиляк Р)

2.  13:00  Арламова Воля 3:4 Соколя (Сабара В)

3.  14:00  Завязанці 3:1 Судова Вишня (Базиляк Р)

4.  14:00  Раденичі 7:1 Підгать (Грендус В)

Перша ліга

7 тур   неділя  5 червня

1. 17:00  Гостинцеве 2:2 Баличі (Кізлик П)   

2. 14:00  Мишлятичі 3:1  Хоросниця (Тлумак І)

3. 17:00  Підліски 4:1 Вовчищовичі (Грендус В)

4. 14:00  Санники 2:1 Довгомостиська (Кізлик П)

5. 18:00  Черневе 1:1 Малнів (Сабара В)

Старява – вихідні

Друга ліга

7 тур  неділя  05 червня

1. 14:00  Волостків 2:5 Ганьковичі (Чабанюк О)

2. 16:00  Годині 5:1 Мистичі (Сабара В) приймають в с.Черневе

3. 14:00  Мостиська 2 2:2 Баличі-2 (Гано А)  

4. 17:00  Боратичі  1:2 Ніговичі (Тлумак І) приймають в с. Гусаків

5. 16:00  Стоянці 0:4 Твіржа (Чабанюк О)            

6. 17:00  Новосілки 4:1 Мелешки (Гано А)

Юнацька ліга

7 тур  неділя  5 червня

1. 17:00  Волиця -:+ (0:3) Санники (Гості) 

2. 15:00  Дмитровичі +:- (3:0)Арламова Воля (Гості)  

3. 17:00  Крукеничі 1:4 Гусаків (Гості)  

4. 17:00  Довгомостиська +:- (3:0) Годині (Гості) 

5. 17:00  Підгать 20:0 Липники (Гості)

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика