PostHeaderIcon Штрафи та покарання!!!

Подаємо чергові випадки проявів хамства і агресії у нашому районному футболі!!!       

        Комітет здійснення футбольного правосуддя (КЗФП) складається з 5 членів, які беруть участь у засіданні і розгляді справи:  Бішко Роман – секретар, Калужняк Семен (с.Старява), Сабара Володимир (комітет арбітрів), Бабій Іван (с.Черневе), Ліпецький Іван (с.Мишлятичі).

     1. Рішення КЗФП  ФФМР від 22.06.17р №12: Згідно статті 3 пункт 6 (а) – за удар арбітра матчу чи іншої офіційної особи ФФМР (представники команди чи вболівальники) – дискваліфікувати стадіон села Арламова Воля на 5 (домашніх) календарних матчів – штраф 500 грн. Матчі команда буде проводити на нейтральному полі, а відповідальність за дотримання громадського порядку покладається на команду яка надасть своє футбольне поле команді “Нива” Арламова Воля. 
   2. Рішення КЗФП ФФМР від 22.06.17р №12: Згідно статті 3 частини 5  (б) – за удар арбітра матчу чи офіційної особи – дискваліфікувати до кінця сезону  та штраф 500 грн. Лучку Володимира (“Відродження” Мокряни).
   3. Рішення КЗФП ФФМР від 22.06.17р №12:  Згідно статті 2 (в) – систематичні апеляції до арбітра матчу, демонстративне непогодження з рішенням арбітра – відсторонити на 2 матчі та штраф 50 грн. Цвігулу Віталія “Соколи” Соколя.
   4. Попередити команду “Вишня” Судова Вишняагресивна поведінка вболівальників. При повторному подібному випадку до команди будуть застосовані Дисципінарні санкції.

      Якщо до 14 календарних днів команда не перерахує вказану суму обовязкового грошового штрафу на розрахунковий рахунок ФФМР, то з команди знімається 3 турнірні очки, і  сума штрафу залишається за командою до сплати.

                                                                                    Дисциплінарний комітет   ФФМР

Comments are closed.

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика