PostHeaderIcon Штрафи та покарання!!!

Подаємо чергові випадки проявів хамства та агресії у нашому районному футболі!!!  

        Комітет здійснення футбольного правосуддя (КЗФП) складається з 5 членів, які беруть участь у засіданні і розгляді справи:  Бішко Роман – секретар, Калужняк Семен (с.Старява), Сабара Володимир (комітет арбітрів), Бабій Іван (с.Черневе), Ліпецький Іван (с.Мишлятичі).

 1. Рішення КЗФП  ФФМР від 21.09.17р №20: згідно статті 4(б) команда “Зоря” Мистичі – неявка команди на матч штраф 500 грн. + стаття 4 (а)  зняття команди з Чемпіонату – штраф 1000 грн.
 2. Рішення КЗФП  ФФМР від 21.09.17р №20: згідно статті 3(а) нецензурні та інші образливі вислови на адресу арбітра дискваліфікувати на 3 матчі та штраф 100 грн. гравця команди “Карпати” Волостків –  Зюбрицького Івана.

      Якщо до 14 календарних днів команда не перерахує вказану суму обовязкового грошового штрафу на розрахунковий рахунок ФФМР, то з команди знімається 3 турнірні очки, і  сума штрафу залишається за командою до сплати.

                                                                                       Дисциплінарний комітет   ФФМР

Comments are closed.

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика