PostHeaderIcon Штрафи та покарання!!!

Подаємо чергові випадки проявів хамства та агресії у нашому районному футболі!!!  

        Комітет здійснення футбольного правосуддя (КЗФП) складається з 5 членів, які беруть участь у засіданні і розгляді справи:  Бішко Роман – секретар, Калужняк Семен (с.Старява), Сабара Володимир (комітет арбітрів), Бабій Іван (с.Черневе), Ліпецький Іван (с.Мишлятичі).

 1. Рішення КЗФП  ФФМР від 28.09.17р №21: згідно статті 5(а) команда “Ураган” Раденичі – не забезпечення представниками команди громадського порядку, що спричинило затримку матчу (гравці, представники чи вболівальники) – штраф 100 грн. + 1 домашній матч на нейтральному полі.
 2. Рішення КЗФП  ФФМР від 28.09.17р №21: згідно статті 3 пункт 3(б) навмисний удар суперника, який не володіє мячем дискваліфікувати на 3 матчі та штраф 100 грн. гравця команди “Діамант” Мостиська 2 –  Ковалика Павла.
3. Рішення КЗФП  ФФМР від 28.09.17р №21: згідно статті 3 пункт 1(б) друге попередження в одному і тому ж матчі – відсторонення на 1 матч гравця команди “Зірка” Мишлятичі Дарнобита Максима.

      Якщо до 14 календарних днів команда не перерахує вказану суму обовязкового грошового штрафу на розрахунковий рахунок ФФМР, то з команди знімається 3 турнірні очки, і  сума штрафу залишається за командою до сплати.

                                                                                       Дисциплінарний комітет   ФФМР

Comments are closed.

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика