Archive for Січень, 2018

PostHeaderIcon Міні-футбол!!!

    Світлина від Миколи Балабуха.              Шановні любителі футболу !!!  Завершились Різдвяні свята, під-час яких де хто з нас набрав зайву вагу, і Федерація вирішила вам дещо поправити здоровя. І ми починаємо нашу серію зимових турнірів з міні-футболу, та закликаєм до активного способу життя. У нас почався заявочний період на участь у 5-му Чемпіонаті Мостиського району з міні-футболу. Крім самого Чемпіонату Федерація також пропонує на Ваш вибір  безліч турнірів. 

– в Чемпіонаті беруть участь усі футбольні колективи нашого району (без виключень); 

– заявка 12 чоловік; 

– не допускаються  легіонери; 

– ігри на штучному покритті, тому і взуття повинно бути відповідним (без бутсів чи копачків з шипами);

– тривалість матчу 2 тайми по 12 хв. (гравців на майданчику 4+ воротар);

– так як очільники так званого Мостиського ОТГ досить далекі від футболу люди, тому дякуємо!!! Волиці та Судовій Вишні, котрі надали усім командам району (без виключень) свої майданчики;

– усі 18 команд будуть розподілені згідно територіального принципу на 2 зони: Волицьку та Судовишнянську;

– з кожної зони виходять по 2 кращі команди, які і розіграють між собою призові місця;

– стартуємо у неділю 21.01.18р (згідно календаря, який буде на сайті у пятницю);

Волицька зона                   Судовишнянська зона

1. Волиця                                                 1. Хоросниця     

2. Крисовичі                                            2. Твіржа     

3. Раденичі-1                                           3. Соколя

4. Раденичі-2                                           4.  Арламова Воля

5. Новосілки                                            5. “Вишня”Судова Вишня       

6. Мишлятичі                                           6. Довгомостиська

7. Шегині                                                  7. Дмитровичі

8. Баличі                                                   8.“Молодь” Судова Вишня

9.“вул 16-го Липня”Мостиська             9. Мокряни

Турнірна таблиця    Волицька зона

 №п/п
           Назва команди
    І
    В
    Н
    П
      Г
   О
     1  »Ураган-1»   Раденичі   4        4       0     0       31-9    12  
     2  “Шанс”         Крисовичі      4       4       0     0        13-2    12  
     3  «Ураган-2»   Раденичі   4       3       1     0       19-5    10  
     4  «Зірка»         Мишлятичі        4         2        1    1       17-14    7  
     5  «16 Липня»  Мостиська   4         2        0    2      17-16    6  
     6  «Кордон»     Шегині   4        1        0     3     6-12    3  
     7  “Олімп”        Волиця   4       0        1     3      5-18    1   
     8  «Нива»         Баличі    4        0        1     3     6-22    0   
     9  «Вікторія»    Новосілки   4        0         0      4       6-21    0   

Турнірна таблиця   Судовишнянська зона

 №п/п
           Назва команди
    І
    В
    Н
    П
      Г
   О
     1  «Вишня»          Судова Вишня     4     4     0     0      28-4     12  
     2  »Авангард»      Хоросниця       4    3       1      0      11-2    10  
     3  “Молодь”         Судова Вишня     4     3      0    1      20-8     9 
     4  «Відродження»  Мокряни     4     2       1     0       8-6     7  
     5  «Нива»              Арламова Воля     4      2        0     2     10-11     6  
     6  «Дружба»         Твіржа     4       1        1      2      9-10    4   
     7  «Сокіл»             Дмитровичі           4     1       1    2      6-8    4   
     8  “Соколи”          Соколя     4      0        0     4      4-23    0    
     9  «Прометей»     Довгомостиська     4      0        0      24     0-24    0 

Календар ігор неділя 21.01.18р 

Волицька зона            (1-2 тури)         Судовишнянська зона  

1. 12:00 Волиця 2:2 Баличі                                             1. 12:00 Хоросниця 3:1 Молодь 

2. 12:30 Крисовичі 1:0 Шегині                                        2. 12:30 Довгомостиська 0:9 Вишня 

3. 13:00 Волиця 2:4“16 Липня”                                       3. 13:00 Молодь 8:2 Соколя

4. 13:30 Баличі 0:7 Крисовичі                                        4. 13:30 Хоросниця 5:0 Довгомостиська

5. 14:00 Шегині 2:6 Раденичі-1                                       5. 14:00 Твіржа 1:7 Вишня

6. 14:30“16 Липня” 9:2 Новосілки                                  6. 14:30 Соколя 1:3 Арламова Воля

7. 15:00 Раденичі-1 8:1 Мишлятичі                                7. 15:00 Мокряни 0:0 Дмитровичі

8. 15:30 Раденичі-2 8:1 Новосілки                                 8. 15:30 Твіржа 2:3 Мокряни

9. 16:00 Мишлятичі 4:4 Раденичі-2                                 9. 16:00 Арламова 2:3 Дмитровичі

Волицька зона субота 03.02 (3-4 тури) Судовишнянська зона

1. 12:00 Крисовичі 4:2“16 Липня”                                   1. 12:00 Молодь 4:2 Мокряни

2. 12:30 Раденичі-2 3:0 Шегині                                        2. 12:30 Довгомостиська 0:4 Арламова Воля

3. 13:00 Раденичі-1 8:2“16 Липня                                  3. 13:00 Мокряни 3:0 Соколя

4. 13:30 Крисовичі 1:0 Волиця                                        4. 13:30 Арламова Воля 1:7 Молодь  

5. 14:00 Раденичі-2 4:0 Баличі                                         5. 14:00 Довгомостиська 0:6 Твіржа

6. 14:30 Шегині 4:2 Новосілки                                         6. 14:30 Соколя 1:9 Вишня

7. 15:00 Баличі 4:9 Раденичі-1                                         7. 15:00 Твіржа 0:0 Хоросниця

8. 15:30 Волиця 1:8 Мишлятичі                                       8. 15:30 Вишня 3:2 Дмитровичі

9. 16:00 Мишлятичі 4:1 Новосілки                                  9. 16:00 Хоросниця 3:1 Дмитровичі

Волицька зона неділя 11.02 (5-6 тури) Судовишнянська зона

1. 12:00 Крисовичі –Новосілки                                     1. 12:00 Вишня – Молодь

2. 12:30 Раденичі-2 – Раденичі-1                                  2. 12:30 Арламова Воля – Мокряни 

3. 13:00 Новосілки– Волиця                                          3. 13:00 Довгомостиська – Молодь  

4. 13:30 Крисовичі  – Раденичі-1                                  4. 13:30 Мокряни – Вишня 

5. 14:00 Волиця – Раденичі-2                                        5. 14:00 Арламова Воля Хоросниця 

6. 14:30 Баличі – Мишлятичі                                         6. 14:30 Довгомостиська – Дмитровичі

7. 15:00 Шегині – “16 Липня”                                         7. 15:00 Соколя – Хоросниця  

8. 15:30 Мишлятичі  “16 Липня                                  8. 15:30 Твіржа – Дмитровичі

9. 16:00 Баличі  – Шегині                                               9. 16:00 Твіржа – Соколя

Волицька зона неділя 18.02 (7-8 тури) Судовишнянська зона

1. 12:00 Раденичі-2 – Крисовичі                                    1. 12:00 Твіржа – Молодь

2. 12:30 Баличі –“16 Липня”                                          2. 12:30 Арламова Воля – Вишня

3. 13:00 Мишлятичі  Крисовичі                                   3. 13:00 Дмитровичі – Молодь 

4. 13:30 Раденичі-2 “16 Липня                                     4. 13:30 Арламова Воля  Твіржа

5. 14:00 Мишлятичі  Шегині                                         5. 14:00 Вишня – Хоросниця 

6. 14:30 Баличі – Новосілки                                           6. 14:30 Соколя – Дмитровичі 

7. 15:00 Шегині – Волиця                                               7. 15:00 Мокряни – Хоросниця  

8. 15:30 Новосілки – Раденичі-1                                   8. 15:30 Довгомостиська – Соколя

9. 16:00Раденичі-1  Волиця                                       9. 16:00 Довгомостиська – Мокряни 

25.02 неділя  по 2 кращі команди Волицької та Судовишнянської зон.

1. 14:00 Стикові матчі

2. 15:00 Матч за 3 місце

3. 15:30 Фінал

4. 16:00 Нагородження призерів та кращих гравців Чемпіонату.

Федерація футболу  бажає усім командам вдалого старту!!! Хай переможе сильніший!!!

                                                                                                           Адміністрація  ФФМР
Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика