Archive for Травень, 2018

PostHeaderIcon Рішення КЗФП ФФМР від 17.05.18р. №4

      Із шести членів Комітету здійснення футбольного правосуддя (КЗФП)  у засіданні і розгляді справ брали участь шість:  Калужняк Семен  – голова комітету, Бішко Роман – секретар, Бабій Іван , Ліпецький Іван, Гошко Ярослав, Піх Михайло.

1.На п’ять ігор згідно ст. 3 п.4  дискваліфікувати гравця команди «Авангард» Хоросниця Федоровича Павла.

До гравця застосовані обов’язкові  грошові санкції – обов’язковий грошовий внесок в сумі 300 грн.

2.На три ігри згідно ст. 3 п.4  дискваліфікувати гравця команди «Чайка» Підгать      Харатона Олега.

До гравця застосовані обов’язкові  грошові санкції – обов’язковий грошовий внесок в сумі 200 грн.

3.На дві ігри згідно ст. 3 п.4  дискваліфікувати гравця команди «Удар» Малнів              Олеха Михайла.

До гравця застосовані обов’язкові  грошові санкції – обов’язковий грошовий внесок в сумі 100 грн.

4.Дискваліфікувати стадіон  «Чайка» Підгать  на один матч та накласти штраф в сумі 100 грн.

При повторному такому ж порушенні – дискваліфікація стадіону на 1 рік та штраф – 800 грн.

5.Дискваліфікувати стадіон  «Олімп» Бортятин  на один матч та накласти штраф в сумі 100 грн.

6. Згідно статті 4(б)  за неявку команди «Діамант» Мостиська Другі  на матч,  зарахувати їй технічну поразку з командою «Гусаків» Гусаків та накласти   штраф в сумі 500 грн.

Матч другого кола команда проводить на виїзді у с. Гусаків.

Якщо до 14 календарних днів команди  не перерахують вказану суму обовязкового грошового внеску на розрахунковий рахунок ФФМР,  то КЗФП знімає з команди 3(три) турнірні очки, а  сума штрафу залишається за командою до її сплати.

 Комітет здійснення футбольного правосуддя (КЗФП) ФФМР.

 

PostHeaderIcon Сьомий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 17.06.2018р.

 ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  14:00 Старява — Гусаків (Р. Паук)  7:0

2)  00:00 Мишлятичі — Мостиська Другі  7:0                

3)  00:00               

4)  14:00 Раденичі — Малнів  (В. Грендус) 3:3

 ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   17:00  Бортятин  — Хоросниця  (О. Чабанюк) 0:1                    

2)   17:00 Арламівська Воля —  Судова Вишня  (В. Сабара) 1:1                     

3)   14:00 Твіржа — Зав’язанці   (М. Дзюбинський)   4:3    

4)   14:00 Дмитровичі  —  Підгать  (О. Чабанюк) 10:3

ДРУГА ЛІГА     

1)  00:00 Волостків — Годині  – : +                

2)  17:00 Мистичі —   Волиця   (М. Дзюбинський) 3:0

3)  17:00 Баличі — Вовчищовичі   (В. Грендус) 2:1

4)  00:00 Соколя —   Довгомостиська     1:2   


ОПЛАТА АРБІТРІВ:

Прем’єр Ліга-470 грн

Перша Ліга-450 грн (якщо один суддя-230 грн)

 

Голова ФФМР Сабара В.В.

 

PostHeaderIcon Шостий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 10.06.2018р.

 ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  17:00 Гусаків — Чишки (В.Сабара) 5:2

2)  14:00 Раденичі — Мишлятичі (В.Грендус) 4:0                

3)  14:00 Малнів — Старява (М.Дзюбинський) 1:3

4)  00:00

 ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00 Підгать  Твіржа (В.Сабара) 2:1

2)   17:00 Судова Вишня — Бортятин (В.Грендус) 5:0

3)   17:00 Арламівська Воля — Дмитровичі  (Р.Паук) 8:3       

4)   14:00 Зав’язанці – Хоросниця (О.Чабанюк)  2:4   

ДРУГА ЛІГА     

1)  17:00 Волиця —  Волостків   (Р.Осідач)   +:– (другий не виїзд)         

2)  17:00 Годині —  Довгомостиська (А.Гано) 6:0       

3)  17:00 Вовчищовичі — Мистичі (О.Чабанюк)  2:1

4)  14:00 Соколя — Баличі  (Р.Паук)   2:1                                                                           

 

ОПЛАТА АРБІТРІВ:

Прем’єр Ліга-470 грн

Перша Ліга-450 грн (якщо один суддя-230 грн)

 

Голова ФФМР Сабара В.В.

 

PostHeaderIcon П’ятий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 03.06.2018р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1) 

2)  17:00 Мостиська Другі —  Малнів  (……… )    1:3        

3)  17:00 Мишлятичі — Чишки   (В.Грендус)    10:1          

4)  14:00 Старява —  Раденичі   (Р.Паук)                1:8

 ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00 Зав’язанці — Підгать (В.Грендус)   4:4

2)    Хоросниця — Арламівська Воля    1:5                   

3)   14:00 Дмитровичі —  Судова Вишня   (Р.Осідач) 0:6    

4)   14:00 м. Судова Вишня;  Бортятин — Твіржа  (О.Чабанюк)  0:2 

ДРУГА ЛІГА     

1)  17:00 Вовчищовичі — Волиця    (Р.Осідач)   5:1       

2)  17:00 Мистичі — Соколя   (А.Гано)     2:3

3)  14:00 Баличі —  Годині (М.Дзюбинський) 5:1

4)  17:00 Довгомостиська —  Волостків  (О.Чабанюк) 4:1                                                             

ОПЛАТА АРБІТРІВ:

 

Прем’єр Ліга-470 грн

Перша Ліга-450 грн (якщо один суддя-230 грн)

 

Голова ФФМР Сабара В.В.

 

PostHeaderIcon ПЕРШІ. Турнір ветеранів. с.м.т. Добротвір 13.05.2018р.

Команда ветеранів Мостищини, під керівництвом голови комітету ветеранів футболу Мостиського району Андрія Охендушкевича, взяла участь  у  Турнірі ветеранів присвяченому Дню Матері у с.м.т. Добротвір .

Учасники Турніру хвилиною мовчання  вшанували пам’ять нашого Голови Федедерації Романа Матиса.

Наші суперники : команди ветеранів с.м.т. Добротвір, м. Стрий, м. Броди, м. Жовква, м. Радехів.

Команди були поділені на дві групи.

Мостищина,  зайнявши перше місце у групі,  зійшлася у фіналі  із командою  ветеранів м. Жовква.

Основний час 2:2. Пен. 3:1.  САБАРА В. КРАЩИЙ !!!

ПЕРЕМОЖЦІ.

В. Сабара

А.Лабуда

А.Ревакович

В. Галабут

П. Кізлик

І. Галабут

М. Потічний

В. Марко

О. Клипко

PostHeaderIcon Четвертий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 27.05.2018р.

 ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  14:00 Гусаків —  Мишлятичі (Сабара)         2:1

2)  17:00 Раденичі — Мостиська Другі (Осідач)    12: 1            

3)  14:00 Чишки — Старява (Осідач)  3:4

Малнів пропускає тур                        

 ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00 Підгать —   Бортятин (Грендус) 2:3

2)   14:00 Судова Вишня — Хоросниця (Степаняк)  1:1                       

3)   00:00 Твіржа 1:4 Дмитровичі            

4)   14:00 Арламівська Воля — Зав’язанці (Гано)   4:0    

ДРУГА ЛІГА     

1)  17:00 Волиця —  Довгомостиська (Охендушкевич Б.)   2:2             

2)  17:00 Годині —  Мистичі (Грендус)   3:0   

3)  17:00 Волостків —    Баличі (Чабанюк)  0:2

4)  17:00 Соколя — Вовчищовичі (Дзюбінський)  1:0                                                                     

ОПЛАТА АРБІТРІВ:

Перша Ліга – 470 грн

Друга Ліга – 450 грн (якщо один суддя-230 грн)

Голова ФФМР Сабара В.В.

 

PostHeaderIcon Третій тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 20.05.2018р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  17:00 Малнів — Гусаків (В.Грендус)                              3:1

2)  00:00 Черневе —  Раденичі                                              +:-                       

3)  17:00 Мостиська Друга —  Чишки   (М.Курант)            0:2         

4)  14:00 Старява — Мишлятичі     (В.Грендус)                 2:2  

 ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   17:00 Арламівська Воля — Підгать   (В.Сабара)         3:1

2)   17:00 Зав’язанці —   Судова Вишня  (О.Чабанюк)     3:4                 

3)   14:00 Хоросниця — Твіржа    (М.Дзюбинський)        8:1

4)   14:00 Дмитровичі  — Бортятин      (О.Чабанюк)        1:2

ДРУГА ЛІГА     

1)  14:00 Соколя — Волиця   (Р.Паук) (Стадіон с. Арламівська Воля )2:0

2)  14:00 Вовчищовичі — Годині   (В.Голець)                                                     1:1

3)  17:00 Мистичі — Волостків     (В.Голець)                                                          +:-

4)  14:00 Баличі — Довгомостиська   (С. Рудий)                                                  3:0

                              

ОПЛАТА АРБІТРІВ:

 Перша Ліга-470 грн

Друга Ліга-450 грн (якщо один суддя-230 грн)

 Голова ФФМР Сабара В.В.

 

PostHeaderIcon Другий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 13.05.2018р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  17:00 Гусаків – Мостиська Друга (М. Курант)    +:-

2)  14:00 Старява – Черневе (А.Шагало)         3:5

3)  17:00 Мишлятичі – Малнів (М. Курант)    3:3          

4)  00:00 Раденичі – Чишки 8-0  

  ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   17:00 Підгать – Хоросниця (В.Грендус)   1:2

2)   17:00 Дмитровичі – Зав’язанці (С.Рудий)  3:4     

3)   14:00 Бортятин – Арламівська Воля (С.Рудий)  2:4        

4)   14:00  Твіржа – Судова Вишня (В.Грендус)    2:6

ДРУГА ЛІГА

1)  14:00 Волиця – Баличі (М. Дзюбинський)          1:1

2)  17:00 Довгомостиська – Мистичі (О. Чабанюк)  3:2

3)  14:00 Волостків – Вовчищовичі (О. Чабанюк)   1:8

4)  14:00 Годині – Соколя (Р. Паук)       4:0                                               

ОПЛАТА АРБІТРІВ:

Прем’єр Ліга-470 грн

Перша Ліга-450 грн (якщо один суддя-230 грн)

Голова ФФМР Сабара В.В.

 

PostHeaderIcon Результати жеребкування 1/4 Кубока району з футболу до Дня Незалежності України

09.05.2018 р. 18:00 Підгать – Малнів (Курант М.) 3-3 (пен. 4-2)

1) Дмитровичі – Зав’язанці

2) Судова Вишня – Хоросниця

3) Бортятин – Черневе\Старява

4) Підгать – Раденичі

Відповідно до рішення Виконкому ФФМР від 31.05.2018 року матчі 1/4 фіналу Кубка району з футболу будуть проведені 28.06.2018року.

Півфінали – 12.07.2018 року.

 

PostHeaderIcon Кубок району з футболу до Дня Незалежності України 06.05.2018 року. 1/8 фіналу

1) 14:00 Мостиська Другі – Підгать(В. Сабара) 2:3

2) 14:00 Баличі – Малнів (В. Голець) 0:5

3) 17:00 Черневе/Старява – Гусаків (В. Сабара) 10:3

4) 17:00 Соколя – Завязанці (В. Голець) -:+

5) 14:00 Бортятин – Арламівська Воля (М. Дзюбинський) 1:1 (3:2)

6) 17:00 Вовчищовичі – Хоросниця (В. Грендус) 1:7

7) 14:00 Дмитровичі – Мишлятичі (В. Грендус) 4:1

8) 17:00 Твіржа – Раденичі (М. Курант) 1:4

Судова Вишня – пропускає.

Жеребкування 1/4 кубока району з футболу до Дня Незалежності відбудеться 08.05.2018 р. 11:00 год

 

 

 

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика