Archive for Червень, 2019

PostHeaderIcon Турнір ветеранів пам’яті ІВАНА ПІХА та РОМАНА ТУРІЯ

Вже кілька років   з нами немає  Піха Івана Володимировича (17.12.66 р. – 07.01.17 р.) – голови  Твіржанської сільської ради, президента футбольної команди “Дружба” с. Твіржа, арбітра ФФМР  та  футболіста футбольної команди “Дружба” с. Твіржа Турія Романа Ігоровича (01.03.81 р. – 08.06.08 р.). Людей , які були постійно з нами, які любили та жили футболом.  Ми їх пам’ятаємо, і в пам’ять про них  ФФМР,  родина та друзі Івана та Романа організовують  ІІІ турнір  ветеранів пам’яті ІВАНА ПІХА та РОМАНА ТУРІЯ.         Турнір відбудеться в с. Твіржа 07.07.2019р.,  у неділю на свято Івана Купала, о 10:00 год. Початок турніру в 11:00 год.

Склад учасників:

1. “Ветеран” Твіржа

3. “Ветеран” Арламівськава Воля

4. “Ветеран” Мостиська

5. “Ветеран” Хоросниця

 Заявка команди – 10 футболістів, заміни – біжучі, тривалість тайму – 10 хв.

         ФФМР, родина і друзі Івана та Романа запрошують усіх любителів районного футболу в день свята Івана   Купала, 07.07.19 р. у село Твіржа подивитися цікавий футбол,  згадати, пом’янути та віддати шану Івану Піху та Роману Турію .

 Адміністрація   ФФМР

PostHeaderIcon Сьомий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 30.06.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  16:00 Судковичі — Волиця  (В. Грендус) -:+

2)  14:00 Ганьковичі — Баличі  (І. Тлумак) 4:2
3)  13:00 «ЛЕВИ»  — Зав’язанці  (В. Грендус) 5:2
4)  16:30 Мишлятичі — Раденичі  (А. Гано)
0:5

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00 с.Бортятин  Дмитровичі  —  Мистичі  (О. Чабанюк) 3:5
2)   17:00 с.Черневе Підгать — Твіржа (С. Рудий) 7:1
3)   17:00 Довгомостиська — Хоросниця (О. Чабанюк) 4:8
  Вовчищовичі — знялись.

Адміністрація ФФМР

PostHeaderIcon Кубок Мостиського району з футболу 2019 року, 1/4 Фіналу – 28.06.2019 р.

1)   17:00  «ЛЕВИ»  — Твіржа  (А. Гано) – 2:4   
2)   17:00 Підгать /Черневе — Арламівська Воля   (В. Грендус) – 1:0 
3)   17:00 Мостиська -2 Волиця  —  Дмитровичі  ( С. Рудий) – 2:2 (пен. 7:6)                
4)   00:00 Баличі – Раденичі -:+  

Жеребкування півфінальних матчів у вівторок 02.07.20-19 року.     Початок перезаявки на друге коло Чемпіонату району.                  

Адміністрація ФФМР

PostHeaderIcon Шостий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 23.06.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)   14:00 с. Мостиська – ІІ Волиця  — Мишлятичі     (І. Тлумак) 1:1         
2)   14:00 Раденичі  — «ЛЕВИ»     (О. Чабанюк)   10:0
3)   17:00 Зав’язанці    — Ганьковичі  (О. Чабанюк)  0:5
4)   17:00  Баличі   –-  Судковичі     (О. Кукуза)       4:3    

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00  Хоросниця — Підгать    (В. Грендус)     0:0
2)   17:00 Твіржа  — Дмитровичі   (В. Грендус) 2:3
3)   14:00  Арламівська Воля – Довгомостиська   (А. Гано)   +:-        

Вовчищовичі знялись із Чемпіонату.

ОПЛАТА АРБІТРІВ:
Перша Ліга- 500 грн (якщо один арбітр -250 грн)

Адміністрація ФФМР

PostHeaderIcon П’ятий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 16.06.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  14:00 Баличі — Волиця (А. Гано) – 4:3

2)  14:00 Судковичі — Зав’язанці (О. Чабанюк) – 1:3
3)  14:00 Ганьковичі — Раденичі  (О. Кукуза) – 1:1
4)  17:00 «ЛЕВИ» — Мишлятичі  – 1:1

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00  Твіржа  — Мистичі   (В. Грендус)  – 8:1     
2)   17:00 Дмитровичі —  Хоросниця  (О. Чабанюк) – 1:6
3)   14:00 Підгать — Арламівська Воля  (В. Сабара) – 0:0

PostHeaderIcon Четвертий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 09.06.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)   Волиця — «ЛЕВИ»  – 2:1

2)   Мишлятичі Ганьковичі – 8:3
3)   Раденичі — Судковичі – 12:0
4)  Зав’язанці — Баличі – 2:3

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   Мистичі – Довгомостиська –  3:1        
2)   Арламівська Воля  — Дмитровичі  -1:1                  
3)   Хоросниця — Твіржа  – 3:0 

Адміністрація ФФМР

PostHeaderIcon Третій тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 02.06.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД                                                                                        

1)  14:00 Волиця –  Зав’язанці (І. Тлумак) – 5:1

2)  17:00 Баличі  —  Раденичі  (О. Кукуза) – 0:7
3)  17:00 Судковичі — Мишлятичі (В. Сабара)  – 0:3
4)  14:00 Ганьковичі — «ЛЕВИ» (В. Сабара)  – 1:5

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   14:00  Хоросниця — Мистичі (О. Чабанюк) – 4:0       
2)   17:00 Твіржа — Арламівська Воля  (В. Грендус) – 1:5         
3)   00:00  Підгать — Довгомостиська (В. Грендус) – 9:1 

Адміністрація    ФФМР    

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика