PostHeaderIcon Затверджено нові правила футболу: що змінилося

Члени Міжнародної ради футбольних асоціацій IFAB внесли зміни в правила футболу на щорічних 133-х зборах в Абердіні. Планується, що вони вступлять в силу з 1 червня 2019 року.

Засідання проходило під головуванням президента Шотландської футбольної асоціації (SFA) Алана Макрея. На ньому були присутні представники ФІФА і футбольних асоціацій Англії, Уельсу та Північної Ірландії. Президент ФІФА Джанні Інфантіно і члени IFAB висловили задоволення значним впливом на поліпшення гри.

Нові правила футболу

Гра рукою

Ненавмисна гра рукою тепер буде каратися, якщо гравець забив гол або створив гольовий момент за допомогою випадкового потрапляння м’яча в руку.

Заміни

Футболіст, якого змінюють, повинен залишати поле в тому місці, де найближче до нього розташовується бічна лінія поля. Гравцям більше не потрібно йти через все поле.

Картки і вільний удар

Уточнено правила, що стосуються жовтих і червоних карток, які представляються футболістам за неспортивну поведінку. Також скасовано правило, згідно з яким м’яч повинен залишати штрафну площу при розіграші удару від воріт, перш ніж його торкнеться захисник.

“Стінка”

Схвалено зміни правил, що стосуються активної участі атакуючої команди в побудові стінки – коли гравці суперника заважають захищається стороні. Так, гравцям атакуючої команди більше не можна вставати в стінку при пробитті штрафних. Вони повинні знаходитися як мінімум в метрі від неї і не заважати захисникам.

Comments are closed.

Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика