Archive for Серпень, 2019

PostHeaderIcon Перший тур Чемпіонату Мостиського району з футболу. Фінальний етап. 01.09.2019 р.

ПЕРША ЛІГА

1)  13:00 Раденичі  — Дмитровичі  (О. Кукуза) – 11:1

2)  14:00 Ганьковичі —  Арламівська Воля  (В. Шафірко) – 12:1
3)  17:00 Соколя. Підгать — Мишлятичі (В. Шафірко -2:1
4)  13:00 Хоросниця —
«ЛЕВИ» (С. Рудий) -5:0  

ДРУГА  ЛІГА

1)   13:00 Зав’язанці — Мистичі   (О. Чабанюк) – 1:1
2)   16:00 Довгомостиська —
Волиця (О. Чабанюк) – 1:4
3)   16:00 Твіржа — Судковичі   (С. Рудий) – +:-
  Судковичі знялись із Чемпіонату
.

 ПЕРЕНЕСЕНИЙ МАТЧ

Субота.31.08.2019р. 17:00 Зав’язанці — Волиця (А. Гано) 6:2

«ЛЕВИ», Волиця, Хоросниця, Довгомостиська  – суперники визначаться у Зав’язанцях.

Адміністрація ФФМР

1.Відповідно до рішення Виконкому ФФМР від 22.08.2019р.,  за невиїзд команди на матч у фінальному етапі  Чемпіонату Мостиського району з футболу на команду накладаються штрафні санкції у розмірі – 1500 грн.(1000 грн – приймаючій команді + 500 грн арбітрам). Штрафні санкції не застосовуютья до команди, якщо вона повідомила ФФМР про невиїзд до четверга.

2.До 06.09.2019р. дозволяється дозаяка гравців ( не путати із перезаявкою)

PostHeaderIcon Чотирнадцятий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 25.08.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  16:00 с. Крукеничі.  Волиця — Судковичі (А. Гано) – 7:1

2)  13:00 Раденичі — Мишлятичі   (В. Шафірко) – 8:0
3)  13:00 Зав’язанці — «ЛЕВИ»  (П. Кізлик ) – 2:7 4)  16:00 Баличі — Ганьковичі  (С. Рудий.)
1:2

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)  13:00 Мистичі — Дмитровичі (В. Сабара) – 1:7            2)  28.08.2019 р. 16:30 Підгать — Твіржа (В. Шафірко)
3)  13:00 Хоросниця  — Довгомостиська   (О. Чабанюк) – 3:2  Вовчищовичі — знялись.

Адміністрація ФФМР

PostHeaderIcon Кубок Мостиського району з футболу 2019 року, Фінал – 24.08.2019 р.

15:00  ФК«Ураган» Раденичі — ФК«Чайка/Дружба»  Підгать /Черневе (Р. Паук)4:3

Кубок учетверте підряд у с. Раденичі.

м. Мостиська. Стадіон «КАРПАТИ».

ФФМР запрошує уболівальників футболу відсвяткувати 28 річницю Незалежності України та привітати переможця  Кубка району з футболу присвяченому Дню Незалежності України.
Адміністрація ФФМР

PostHeaderIcon Тринадцятий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 18.08.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  13:00 Мишлятичі — Волиця  (В. Шафірко) – 2:1

2)  13:00 «ЛЕВИ» — Раденичі   (В. Сабара) – 1:4
3)  15:30 Ганьковичі — Зав’язанці  (С. Рудий) – 2:1
4)  13:00 Судковичі — Баличі  (І. Тлумак)
– 1:4

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   13:00 Дмитровичі — Твіржа  (О. Чабанюк) – +:-
2)   13:00 Підгать — Хоросниця  (П. Кізлик)- 3:3
3)   15:30 Арламівська Воля — Довгомостиська   (А. Гано) – 5:2
  Вовчищовичі — знялись.

Адміністрація ФФМР

18.08.2019 р.Турнір юнацьких команд (18 років) присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. с. Крукеничі. Початок 11:00год.

22.08.2019р.  12:00 год. Засідання Виконкому ФФМР.

PostHeaderIcon Дванадцятий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 11.08.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  16:00 Волиця  — Баличі  (В. Сабара) – 4:2

2)  16:00 Мишлятичі — «ЛЕВИ»    (І. Тлумак) – 0:0
3)  13:00 Раденичі — Ганьковичі  (О. Кукуза) – +:-
4)  13:00 Зав’язанці — Судковичі  (О. Чабанюк)
– 2:3

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   16:00 Мистичі — Твіржа (О. Чабанюк) – 1:5
2)   13:00 Хоросниця — Дмитровичі (А. Гано) – 4:1
3)   13:00 Арламівська Воля — Підгать  (В. Сабара) – 2:3
  Вовчищовичі — знялись.

Адміністрація ФФМР

Бомбардири – 2019 року

  1. Дева Андрій — «Ураган» Раденичі – 17
  2. Бойко Андрій – «Чайка» Підгать — 14
  3. Козирєв Максим – «Ураган» Раденичі – 10
  4. Сачала Роман – «Авангард» Хоросниця — 10
  5. Кузьм’як Артур – «Зірка» Мишлятичі — 9
  6. Духнич Микола – «Галичина» Ганьковичі — 9
  7. Миляник Роман — «Зірка» Мишлятичі — 9
  8. Кохан Степан – «Олімп» Волиця — 8
  9. Бебих Олег – «Зоря» Мистичі — 8
  10.  Сачала Андрій – «Авангард» Хоросниця — 7
  11.  Джугалик Ігор – «Сокіл» Дмитровичі — 7
  12.  Поліщак Сергій – «Сокіл» Баличі — 7

PostHeaderIcon Одинадцятий тур Чемпіонату Мостиського району з футболу 04.08.2019 р.

ПЕРША ЛІГА-ЗАХІД

1)  00:00 «ЛЕВИ»  — Волиця  (перенесено) 

2)  13:00 Судковичі — Раденичі  (О. Кукуза) – -:+
3)  13:00 Ганьковичі  — Мишлятичі  (В. Сабара) – 4:1
4)  12:30 Зав’язанці — Баличі  (О. Чабанюк)
2:2

ПЕРША ЛІГА-СХІД

1)   15:30 Довгомостиська — Мистичі  (О. Чабанюк) – 2:2
2)   16:00 Твіржа — Хоросниця (А. Гано) – 1:2
3)   13:00 Дмитровичі — Арламівська Воля  (П. Кізлик) – 3:4
  Вовчищовичі — знялись.

Адміністрація ФФМР

Бомбардири – 2019 року

  1. Дева Андрій — «Ураган» Раденичі – 17
  2. Бойко Андрій – «Чайка» Підгать — 14
  3. Козирєв Максим – «Ураган» Раденичі – 10
  4. Сачала Роман – «Авангард» Хоросниця — 10
  5. Кузьм’як Артур – «Зірка» Мишлятичі — 9
  6. Духнич Микола – «Галичина» Ганьковичі — 9
  7. Миляник Роман — «Зірка» Мишлятичі — 8
  8. Кохан Степан – «Олімп» Волиця — 8
  9. Поліщак Сергій – «Сокіл» Баличі — 7
Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика