Юнацька ліга  Перше коло

Примітка: команда Липники приймає в селі Санники, а Годині в селі Старява!!!

1 тур  неділя  17 квітня

1.  17:00  Санники  -  Гусаків (Гості) 

2. 14:00  Липники  -  Арламова Воля (Гості) 

3. 17:00  Годині  - Дмитровичі (Гості) 

4. 17:00  Крукеничі - Волиця (Гості) 

5. 17:00  Довгомостиська – Підгать (Гості)

2 тур  неділя  24 квітня

1.  17:00  Гусаків - Підгать (Гості) 

2. 17:00  Волиця – Довгомостиська (Гості)

3. 17:00  Дмитровичі – Крукеничі  (Гості)  

4. 17:00  Арламова Воля - Годині (Гості) 

5. 17:00  Санники – Липники (Гості)

3 тур  неділя  8 травня

1.  17:00  Липники  -  Гусаків (Гості) 

2. 17:00  Годині – Санники (Гості)  

3. 17:00  Крукеничі – Арламова Воля(Гості)  

4. 17:00  Довгомостиська – Дмитровичі (Гості) 

5. 17:00   Підгать – Волиця (Гості)

4 тур  неділя  15 травня

1.  17:00  Гусаків - Волиця (Гості) 

2. 17:00  Липники – Годині (Гості)

3. 17:00  Дмитровичі –  Підгать  (Гості)  

4. 17:00  Арламова Воля - Довгомостиська (Гості) 

5. 17:00  Санники – Крукеничі (Гості)

5 тур  неділя  22 травня

1.  17:00  Волиця – Дмитровичі (Гості) 

2. 17:00  Годині – Гусаків (Гості)  

3. 17:00  Крукеничі – Липники(Гості)  

4. 17:00  Довгомостиська – Санники (Гості) 

5. 17:00   Підгать – Арламова Воля (Гості)

6 тур  неділя  29 травня

1.  17:00  Гусаків -  Дмитровичі (Гості) 

2. 17:00  Липники – Довгомостиська (Гості)

3. 17:00  Годині – Крукеничі  (Гості)  

4. 17:00  Арламова Воля - Волиця (Гості) 

5. 17:00  Санники – Підгать (Гості)

7 тур  неділя  5 червня

1.  17:00  Волиця – Санники (Гості) 

2. 17:00  Дмитровичі – Арламова Воля (Гості)  

3. 17:00  Крукеничі – Гусаків (Гості)  

4. 17:00  Довгомостиська – Годині (Гості) 

5. 17:00   Підгать – Липники (Гості)

8 тур  неділя  12 червня

1.  17:00  Гусаків -  Арламова Воля (Гості) 

2. 17:00  Липники – Волиця (Гості)

3. 17:00  Годині –  Підгать  (Гості)  

4. 17:00  Крукеничі – Довгомостиська (Гості) 

5. 17:00  Санники – Дмитровичі (Гості)

9 тур  неділя  19 червня

1.  17:00  Волиця – Годині (Гості) 

2. 17:00  Дмитровичі – Липники (Гості)  

3. 17:00  Арламова Воля – Санники (Гості)  

4. 17:00  Довгомостиська – Гусаків (Гості) 

5. 17:00   Підгать –  Крукеничі (Гості)

Друге коло

10 тур  неділя  3 липня

1. 00:00  Гусаків Санники  (Гості) 

2. 00:00  Арламова  - ВоляЛипники (Гості)  

3. 00:00  Дмитровичі - Годині (Гості)  

4. 00:00  Волиця  Крукеничі (Гості) 

5. 00:00  Підгать – Довгомостиська (Гості)

11 тур  неділя  10 липня

1. 00:00  Підгать - Гусаків (Гості) 

2. 00:00  Довгомостиська Волиця (Гості)

3. 00:00  Крукеничі -  Дмитровичі(Гості)  

4. 00:00  Годині Арламова Воля (Гості) 

5. 00:00  Липники – Санники  (Гості)

12 тур  неділя  17 липня

1. 00:00  Гусаків - Липники   (Гості) 

2. 00:00  Санники - Годині (Гості)  

3. 00:00  Арламова Воля Крукеничі (Гості)  

4. 00:00  Дмитровичі - Довгомостиська  (Гості) 

5. 00:00  Волиця - Підгать (Гості)

13 тур  неділя  24 липня

1. 00:00  Волиця - Гусаків (Гості) 

2. 00:00  Годині - Липники (Гості)

3. 00:00  Підгать  - Дмитровичі  (Гості)  

4. 00:00  Довгомостиська - Арламова Воля (Гості) 

5. 00:00  Крукеничі – Санники  (Гості)

14 тур  неділя  31 липня

1. 00:00  Дмитровичі - Волиця (Гості) 

2. 00:00  Гусаків  - Годині (Гості)  

3. 00:00  Липники - Крукеничі (Гості)  

4. 00:00  Санники - Довгомостиська (Гості) 

5. 00:00  Арламова Воля Підгать (Гості)

15 тур  неділя  7 серпня

1. 00:00  Дмитровичі Гусаків (Гості) 

2. 00:00  Довгомостиська - Липники (Гості)

3. 00:00  Крукеничі - Годині (Гості)  

4. 00:00  Волиця Арламова Воля (Гості) 

5. 00:00  Підгать – Санники (Гості)

16 тур  неділя  14 серпня

1. 00:00  Санники - Волиця (Гості) 

2. 00:00  Арламова Воля -  Дмитровичі (Гості)  

3. 00:00  Гусаків - Крукеничі (Гості)  

4. 00:00  Годині  - Довгомостиська(Гості) 

5. 00:00  Липники  - Підгать (Гості)

17 тур  неділя  21 серпня

1. 00:00   Арламова Воля -  Гусаків  (Гості) 

2. 00:00   Волиця - Липники (Гості)

3. 00:00   Підгать -  Годині (Гості)  

4. 00:00   Довгомостиська - Крукеничі (Гості) 

5. 00:00  Дмитровичі – Санники (Гості)

18 тур  неділя  28 серпня

1. 00:00  Годині -  Волиця (Гості) 

2. 00:00  Липники -  Дмитровичі (Гості)  

3. 00:00  Санники -  Арламова Воля (Гості)  

4. 00:00  Гусаків  - Довгомостиська (Гості) 

5. 00:00  Крукеничі - Підгать (Гості)