Archive for the ‘Районні команди на обласних змаганнях’ Category

PostHeaderIcon Афіша туру неділя-вівторок 07-09.05.17р

Усі на футбол!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ночь с вувузелом :) - вувузела, люди, футбол

           Перша ліга

5-й тур неділя 07.05.17р                            

1. 14:00 Судова Вишня 5:1 Мокряни (Грендус В)                                        

2. 13:00 Раденичі 14:0 Годині (Кізлик П)                                              

3. 14:0Хоросниця 3:2 Малнів (Гано А)                                          

4. 15:30 Завязанці 2:5 Черневе (Чабанюк О)                                        

5. 14:00 Санники 2:3 Мостиська 2 (Сабара В)                                 

6. 17:00 Старява 4:1 Мишлятичі (Сабара В)                                       

7. 17:00 Арламова Воля 4:1 Гостинцеве (Рудий С)

                       Друга ліга       

7-й тур неділя 07.05.17р           8-й тур вівторок 08-9.05.17р (День перемоги)

1. 14:00 Твіржа 1:2   Бортятино (Рудий С)            1. 17:00 субота 13.05 в Суд. Вишні Волостків Ганьковичі (Чабанюк О)                         

2. 18:00 в Гусакові Новосілки 5:0 Соколя (Кізлик П)          2. 15:00 Довгомостиська 0:3 Підгать (Степаняк О)                        

3. 14:00“Нива” Баличі +:- Підліски (Курант М)                     3. 13:00 “Сокіл” Баличі 9:1 Ніговичі (Кізлик П)                 

4. 17:00 Волиця 1:0 Вовчищовичі (Грендус В)                      4. 18:00 Вовчищовичі 0:3 Дмитровичі (Гано А)               

5. 13:00 Дмитровичі 3:3 “Сокіл” Баличі (Чабанюк О)         5. 15:00 Підліски -:+ Волиця (Гано А)                

6. 18:00 Ніговичі 2:1 Довгомост. (Степаняк О)                      6. 18:00 Соколя 1:3 Нива” Баличі (Степаняк О)                      

7. 17:00 Підгать 8:0 Волостків (Гано А)                                   7. 18:00 Бортятино 2:1 Новосілки (Чабанюк О)                     

8. 15:00 Ганьковичі 2:0 Мистичі (Кізлик П)                             8. 18:00 Мелешки 5:1 Твіржа (Рудий С)                       

        Мелешки  - пропускають.                                                               Мистичі - пропускають            

Примітка: арбітрів та години матчів розписують в четвер.

Примітка: червоним виділено найцікавіші матчі туру.

Примітка: на вівторок 09.05 можна узгодити годину матчу, або домовившись зіграти у понеділок – це також Державне свято. Дякуємо за порозуміння!!!

PostHeaderIcon І знову міні-футбол!!! Чемпіонат – 2017 на старт!!!

      Ні дня без футболу!!!  4-й Чемпіонат з міні – футболу. Склад учасників:  

1. Стрілецьке   2. Раденичі-1   3. Раденичі-2   4.”Шанс” Чишки/Крисовичі   5.”Вишня” Судова Вишня  6.ДЮСШ-1   7. ДЮСШ-2   8.Арламова Воля   9.Хоросниця   10.”Хлібний дар” м.Мостиська   11.Старява   12.Годині   13.”Молодь” Судова Вишня   14.”Прикордонник” Мостиська 

                                 Турнірна таблиця – 2017

 Місце
       Назва команди
     І
    В
    Н
    П
     Г
   О
     1  ДЮСШ-2              Мостиська      26      21       3
      2
     87/30    66
     2  ДЮСШ-1              Мостиська      26      21       1
      4
     99/37    64
     3  «Ураган1»           Раденичі      25      20       2       3      90/33    62
     4  «Вишня»            Судова Вишня      25      19       1       5      71/29    58
     5  «Молодь»           Судова Вишняі      26      15       2       9      70/46    47
     6  »Ураган-2»          Раденичі      26      14       3       9       71/58    45
     7  «Прикордонник» Мостиська      26      11       4      11      52/61    37
     8  «Хлібний дар»   Мостиська      26      12       1      13      69/75    37
     9  «Авангард»        Хоросниця      26       9       1      16      40/70    28
    10  «Луг»                     Старява      26       8       3      15      28/44    27
    11  «Сокіл»           Чишки/Крисовичі      26       7       1      18      39/80    22
    12  «Нива»             Арламова Воля        26       5       0      21      31/46    15
    13  «Шанс»                Стрілецьке      26       3       3      20      40/94    12
    14   «Сокіл»                 Годині       26        1        1        24        21/89       4

Субота 21.01.17р 1-й і 2-й тури         Неділя 22.01.17р 3-й і 4-й тури

1. 15:00  ”Вишня” Судова 0:5 ДЮСШ 1                                  1. 14:00  Стрілецьке 1:4 Раденичі-1

2. 15:20  Хлібний дар 3:1 Чишки/Крисовичі                          2. 14:20  Годині 0:2 Раденичі 2

3. 15:40  ДЮСШ 1 4:1 Хоросниця                                             3. 14:40  Чишки/Крисовичі 0:0 Старява

4. 16:00  Чишки/Крисовичі 0:6 “Вишня” Судова                  4. 15:00  Раденичі-1 5:1 Годині

5. 16:20  ДЮСШ 1 5:3 “Хлібний дар”                                       5. 15:20   Раденичі 2 2:1  Молодь Судова

6. 16:40  Хоросниця 1:5 ДЮСШ 2                                              6. 15:40  Арламова Воля 5:2 Хоросниця

7. 17:00  ДЮСШ 1 4:1 Старява                                                    7. 16:00  Молодь Судова 1:0 Чишки/Крисовичі 

8. 17:20  Раденичі-2 5:2 Хлібний дар                                       8. 16:20  Вишня 5:1 Арламова Воля 

9. 17:40  ДЮСШ 2 8:1 Арламова Воля                                     9. 16:40 Стрілецьке 1:7 Молодь 

10. 18:00 Старява 1:2  Раденичі-2                                           10. 17:00  Раденичі 1 3:0 Старява

11. 18:20  ДЮСШ 2 5:0 Хлібний дар                                         11. 17:20  Годині 0:0 Стрілецьке

12. 18:40 “Молодь” Судова 1:2 Раденичі 1                          12. 19:00 ДЮСШ 2  2:1   Вишня 24.01.17.

Субота 28.01.17р 5,6,7-й тури   Неділя 29.01.17р 8,9,10-й тури

1. 12:00  Раденичі 1 4:2 Раденичі 2                             1. 14:00  Стрілецьке 2:3 Хоросниця

2. 12:20  Старява 1:3 Арламова Воля                         2. 14:20  Годині 2:4 Прикордонник

3. 12:40  Раденичі 1 6:0 Прикордонник                      3. 14:40  Стрілецьке 4:2  Арламова Воля 

4. 13:00  Хоросниця 1:2 Старява                                  4. 15:00  Хоросниця 3:0 Годині 

5. 13:20  Раденичі 2 2:2 Прикордонник                      5. 15:20  Прикордонник 3:1 Арламова Воля

6. 13:40  Арламова Воля 0:8 Раденичі-1                    6. 15:40  Хоросниця 1:5 Молодь Судова

7. 14:00  Прикордонник 2:3 Хоросниця                      7. 16:00  Арламова Воля 7:1 Годині

8. 14:20  Стрілецьке 2:4 Раденичі 2                             8. 16:20  Чишки/Крисовичі 1:2 Прикордонник

9. 14:40  Чишки/Крисовичі 2:1 Раденичі 1                  9. 16:40  Годині 0:1 Вишня Судова

10. 15:00 Арламова Воля 3:2 Хлібний дар               10. 17:00 Молодь Судова 7:2 Хлібний дар

11. 15:20 Стрілецьке 2:3 Прикордонник                    11. 17:20 Старява 2:6 Хлібний дар

12. 15:40 Хлібний дар 3:1 Хоросниця                         12. 17:40 Прикордонник 0:1 Хлібний дар

13. 16:00 Стрілецьке 0:2 Чишки/Крисовичі                13. 18:00 Старява 1:4 Вишня Судова

14. 16:20 Арламова 3:5 Молодь Судова                    14. 18:20 Раденичі 2 1:2 Чишки/Крисовичі

15. 16:40 Прикордонник 5:1 Вишня                              15. 18:40 Прикордонник 1:0 Старява

16. 17:00 ДЮСШ 1 7:0 Стрілецьке                                16. 19:00 Раденичі 2 3:7 ДЮСШ 1

17. 17:20 Хоросниця 0:6 Вишня                                     17. 19:20 ДЮСШ 2 1:1 Старява

18. 17:40 ДЮСШ 1 4:2 Молодь Судова                       18. 19:40 ДЮСШ 1 5:1 Чишки/Крисовичі 

19. 18:00 Чишки/Крисовичі 3:1 Годині                         19. 20:00 ДЮСШ 2 1:5 Раденичі2

20. 18:20 ДЮСШ-2 7:1 Стрілецьке                                20. 19:00 ДЮСШ 2 4:1  Молодь 24.01.17р

21. 18:40 Годині 1:7 ДЮСШ 1                                         21. 19:20 Молодь Судова 5:3 Вишня Судова 24.01.17р

22. 19:00 Вишня  3:1 Хлібний дар                                 22. 19:40 Раденичі 1 2:1  ДЮСШ 1 24.01.17р

23. 19:20 ДЮСШ 2 6:2 Годині                                         23. 20:00 ДЮСШ 2  6:1  Раденичі 1 24.01.17р

Субота 04.02.17р 11,12,13-й тури   Неділя 05.02.17р 14,15,16-й тури

УВАГА!!! У суботу не буде команди Годині, тому буде зміщення часу матчів.

1. 12:00  ДЮСШ 1 3:0 ДЮСШ 2                               1. 14:00  Прикордонник 1:1 Старява

2. 12:20  Старява 1:2 Молодь                                 2. 14:20  Годині 4:1 Стрілецьке 

3. 12:40  ДЮСШ 2 6:1 Прикордонник                    3. 14:40  Раденичі 1 4:1 Старява 

4. 13:00  Молодь – Годині                                       4. 15:00  Стрілецьке 2:2 Прикордонник

5. 13:20  ДЮСШ 1 4:1 Прикордонник                    5. 15:20  Раденичі 1 3:1 Годині

6. 13:40  Годині 1:3 Старява                                    6. 15:40  Стрілецьке 2:6 Молодь Судова

7. 14:00  ДЮСШ 2 5:1 Чишки/Крисовичі               7. 16:00  Молодь 0:2 Раденичі 1

8. 14:20  Прикордонник 3:2 Молодь                     8. 16:20  Годині 0:1 Прикордонник

9. 14:40  Арламова Воля 2:4 ДЮСШ 1                  9. 16:40  Старява 1:0 Раденичі 2

10. 15:00 Хлібний дар – Годині                              10. 17:00 Прикордонник +:- Арламова Воля

11. 15:20 Чишки/Крисов. 1:3 Арлам. Воля          11. 17:20 Раденичі 2 3:1 Молодь  

12. 15:40 Хлібний дар 2:5 Раденичі 1                  12. 17:40 Чишки/Крисовичі 0:1 Старява

13. 16:00 Арламова Воля 0:2 Раденичі 2           13. 18:00 Арламова Воля -:+ Хоросниця

14. 16:20 Хоросниця 1:6 Раденичі 1                     14. 18:20 Раденичі2 5:2 Хлібний дар

15. 16:40 Стрілецьке 1:4 Хлібний дар                  15. 18:40 ДЮСШ 2 +:- Арламова Воля

16. 17:00 Вишня 1:1 Раденичі 2                              16. 19:00 ДЮСШ 1 3:1 Хоросниця

17. 17:20 Хоросниця 1:3 Чишки/Крисовичі          17. 19:20 Хлібний дар 4:1 Чишки/Крисовичі

18. 17:40 Раденичі 1 0:4 Вишня                              18. 19:40 ДЮСШ 2 1:0 Вишня Судова   

19. 18:00 Вишня 4:1 Стрілецьке                               19. 20:00 ДЮСШ 1 8:3 Хлібний дар

20. 18:20 Раденичі 2 2:4 Хоросниця                      20. 20:20 Чишки/Крисовичі 0:4 Вишня Судова

21. 18:40 Старява 2:1 Стрілецьке                            21. 20:40 Хоросниця 0:1 ДЮСШ 2

                                                                                           22. 21:00 Вишня Судова 2:1 ДЮСШ 1 

Субота 11.02.17р 17,18,19-й тури   Неділя 12.02.17р 20,21,22-й тури

1. 12:00  Стрілецьке 7:2 Чишки/Крисовичі                   1. 13:40  ДЮСШ 1 2:3 ДЮСШ 2

2. 12:20  Раденичі 1 4:1 Раденичі 2                               2. 14:00  ДЮСШ 1 6:1 Стрілецьке  

3.  12:40  Стрілецьке 3:7 Раденичі 1                              3. 14:20  ДЮСШ 2 4:1 Чишки/Крисовичі

4.  13:00  Годині 1:4 Раденичі 2                                       4. 14:40  Стрілецьке 0:6 ДЮСШ 2

5.  13:20  Чишки/Крисовичі 0:10  Раденичі 1                5. 15:00  ДЮСШ 1 5:3 Раденичі 2

6.  13:40  Раденичі 2 5:4 Стрілецьке                               6. 15:20  Арламова Воля -:+ Стрілецьке

7.  14:00  Чишки/Крисовичі 4:0 Годині                            7. 15:40  Раденичі2 5:2 Чишки/Крисовичі

8.  14:20  Раденичі 1 2:0 Прикордонник                        8. 16:00  ДЮСШ 2 +:- Годині 

9.  14:40  Раденичі 2 4:1 Хоросниця                               9. 16:20  Арламова Воля -:+ Чишки/Крисовичі

10. 15:00 Молодь 3:1 Чишки/Крисовичі                        10. 16:40 Раденичі 2 4:4 Прикордонник 

11. 15:20 Годині 3:4 Хлібний дар                                    11. 17:00 Годині -:- Арламова Воля 

12. 15:40 Прикордонник 1:5 Хоросниця                       12. 17:20 Чишки/Крисовичі 0:3 Прикордонник

13. 16:00 Годині 1:9 Молодь Судова                             13. 17:40 Хоросниця +:- Годині

14. 16:20 Хлібний дар 5:0 Хоросниця                            14. 18:00 Арламова Воля -:+ Молодь Судова

15. 16:40 Прикордонник 2:5 Вишня                                15. 18:20 Прикордонник 5:2 Хлібний дар

16. 17:00 Годині -:+ ДЮСШ 1                                             16. 18:40 Хоросниця +:- Старява

17. 17:20 Арламова Воля -:+ Хлібний дар                    17. 19:00 Вишня Судова 5:0 Молодь Судова

18. 17:40 ДЮСШ 1 1:3 Молодь Судова                          18. 19:20 Хлібний дар +:- Старява

19. 18:00 Хоросниця 1:4 Вишня                                        19. 19:40 Молодь Судова 6:2 Хоросниця

20. 18:20 Хлібний дар 0:4 ДЮСШ 2                                  20. 20:00 Старява -:+ Вишня Судова

21. 18:40 Старява +:- Арламова Воля                             21. 20:20 Вишня Судова 1:0 Хлібний дар

22. 19:00 Молодь Судова 3:3 ДЮСШ 2                           22. 20:40 Раденичі 2 2:3 ДЮСШ 2

23. 19:20 Старява 1:8 ДЮСШ 1                                          23. 00:00 Раденичі 1 1:1 ДЮСШ 1 - пропущений матч

24. 19:40 Вишня +:- Арламова Воля                                 24.00:00 ДЮСШ 2 2:2 Раденичі 1 - пропущений матч.

25. 20:00 ДЮСШ 2 3:1 Старява

                                 Субота 18.02.17р 23,24,25,26-й тури   

1. 14:00  Раденичі 1 6:2 Хлібний дар               12. 17:40 Прикордонник 0:2 Молодь

2. 14:20  Хоросниця 3:3 Стрілецьке                 13. 18:00 Годині 0:4 Старява

3. 14:40  Хлібний дар 6:1 Годині                       14. 18:20 Старява +:- Стрілецьке

4. 15:00  Раденичі 1 2:1 Хоросниця                 15. 18:40 Прикордонник 5:2 Старява

5. 15:20  Стрілецьке 1:2 Хлібний дар               16. 19:00 Старява 1:5  Молодь

6. 15:40  Молодь 6:1 Годині                                 1. 00:00 Хоросниця +:- Чишки/Крисовичі

7. 16:00  Вишня 2:0 Стрілецьке                           2. 00:00 Чишки/Крисовичі -:+ ДЮСШ 1

8. 16:20  Хлібний дар 2:2 Молодь                      3. 00:00 Арламова Воля -:+ Раденичі 2 

9. 16:40  Вишня 3:2 Раденичі 2                            4. 00:00 Арламова Воля -:+ ДЮСШ 1

10.17:00 ДЮСШ 1 5:2 Прикордонник                  5. 00:00 Арламова Воля -:+ Раденичі 1

11. 17:20 Годині 0:6 Вишня                                  17. ДЮСШ 2 1:0 Прикордонник - пропущений матч

Федерація запрошує усіх любителів футболу кожної суботи та неділі на майданчик із штучним покриттям центральний стадіон “Карпати”, де можна буде подивитися захоплюючі матчі з міні футболу кращих команд району. Усім вдалого старту!!!

                                                                                                    Адміністрація   ФФМР
Контакти з адміністрацією
По всіх питаннях до адміністрації, по питаннях розміщення інформації про команди, запитання, пропозиції та зауваження звертайтесь до Голови ФФМР тел: 0671029841
Архіви
Статистика