Міні-футбол 2017

Субота 21.01.17р 1-й і 2-й тури         Неділя 22.01.17р 3-й і 4-й тури

1. 15:00  ”Вишня” Судова 0:5 ДЮСШ 1                                  1. 14:00  Стрілецьке 1:4 Раденичі-1

2. 15:20  Хлібний дар 3:1 Чишки/Крисовичі                          2. 14:20  Годині 0:2 Раденичі 2

3. 15:40  ДЮСШ 1 4:1 Хоросниця                                             3. 14:40  Чишки/Крисовичі 0:0 Старява

4. 16:00  Чишки/Крисовичі 0:6 “Вишня” Судова                  4. 15:00  Раденичі-1 5:1 Годині

5. 16:20  ДЮСШ 1 5:3 “Хлібний дар”                                       5. 15:20   Раденичі 2 2:1  Молодь Судова

6. 16:40  Хоросниця 1:5 ДЮСШ 2                                              6. 15:40  Арламова Воля 5:2 Хоросниця

7. 17:00  ДЮСШ 1 4:1 Старява                                                    7. 16:00  Молодь Судова 1:0 Чишки/Крисовичі 

8. 17:20  Раденичі-2 5:2 Хлібний дар                                       8. 16:20  Вишня 5:1 Арламова Воля 

9. 17:40  ДЮСШ 2 8:1 Арламова Воля                                     9. 16:40 Стрілецьке 1:7 Молодь 

10. 18:00 Старява 1:2  Раденичі-2                                           10. 17:00  Раденичі 1 3:0 Старява

11. 18:20  ДЮСШ 2 5:0 Хлібний дар                                         11. 17:20  Годині 0:0 Стрілецьке

12. 18:40 “Молодь” Судова 1:2 Раденичі 1                          12. 19:00 ДЮСШ 2  2:1   Вишня 24.01.17.

Субота 28.01.17р 5,6,7-й тури   Неділя 29.01.17р 8,9,10-й тури

1. 12:00  Раденичі 1 4:2 Раденичі 2                             1. 14:00  Стрілецьке 2:3 Хоросниця

2. 12:20  Старява 1:3 Арламова Воля                         2. 14:20  Годині 2:4 Прикордонник

3. 12:40  Раденичі 1 6:0 Прикордонник                      3. 14:40  Стрілецьке 4:2  Арламова Воля 

4. 13:00  Хоросниця 1:2 Старява                                  4. 15:00  Хоросниця 3:0 Годині 

5. 13:20  Раденичі 2 2:2 Прикордонник                      5. 15:20  Прикордонник 3:1 Арламова Воля

6. 13:40  Арламова Воля 0:8 Раденичі-1                    6. 15:40  Хоросниця 1:5 Молодь Судова

7. 14:00  Прикордонник 2:3 Хоросниця                      7. 16:00  Арламова Воля 7:1 Годині

8. 14:20  Стрілецьке 2:4 Раденичі 2                             8. 16:20  Чишки/Крисовичі 1:2 Прикордонник

9. 14:40  Чишки/Крисовичі 2:1 Раденичі 1                  9. 16:40  Годині 0:1 Вишня Судова

10. 15:00 Арламова Воля 3:2 Хлібний дар               10. 17:00 Молодь Судова 7:2 Хлібний дар

11. 15:20 Стрілецьке 2:3 Прикордонник                    11. 17:20 Старява 2:6 Хлібний дар

12. 15:40 Хлібний дар 3:1 Хоросниця                         12. 17:40 Прикордонник 0:1 Хлібний дар

13. 16:00 Стрілецьке 0:2 Чишки/Крисовичі                13. 18:00 Старява 1:4 Вишня Судова

14. 16:20 Арламова 3:5 Молодь Судова                    14. 18:20 Раденичі 2 1:2 Чишки/Крисовичі

15. 16:40 Прикордонник 5:1 Вишня                              15. 18:40 Прикордонник 1:0 Старява

16. 17:00 ДЮСШ 1 7:0 Стрілецьке                                16. 19:00 Раденичі 2 3:7 ДЮСШ 1

17. 17:20 Хоросниця 0:6 Вишня                                     17. 19:20 ДЮСШ 2 1:1 Старява

18. 17:40 ДЮСШ 1 4:2 Молодь Судова                       18. 19:40 ДЮСШ 1 5:1 Чишки/Крисовичі 

19. 18:00 Чишки/Крисовичі 3:1 Годині                         19. 20:00 ДЮСШ 2 1:5 Раденичі2

20. 18:20 ДЮСШ-2 7:1 Стрілецьке                                20. 19:00 ДЮСШ 2 4:1  Молодь 24.01.17р

21. 18:40 Годині 1:7 ДЮСШ 1                                         21. 19:20 Молодь Судова 5:3 Вишня Судова 24.01.17р

22. 19:00 Вишня  3:1 Хлібний дар                                 22. 19:40 Раденичі 1 2:1  ДЮСШ 1 24.01.17р

23. 19:20 ДЮСШ 2 6:2 Годині                                         23. 20:00 ДЮСШ 2  6:1  Раденичі 1 24.01.17р

Субота 04.02.17р 11,12,13-й тури   Неділя 05.02.17р 14,15,16-й тури

УВАГА!!! У суботу не буде команди Годині, тому буде зміщення часу матчів.

1. 12:00  ДЮСШ 1 3:0 ДЮСШ 2                               1. 14:00  Прикордонник 1:1 Старява

2. 12:20  Старява 1:2 Молодь                                 2. 14:20  Годині 4:1 Стрілецьке 

3. 12:40  ДЮСШ 2 6:1 Прикордонник                    3. 14:40  Раденичі 1 4:1 Старява 

4. 13:00  Молодь – Годині                                       4. 15:00  Стрілецьке 2:2 Прикордонник

5. 13:20  ДЮСШ 1 4:1 Прикордонник                    5. 15:20  Раденичі 1 3:1 Годині

6. 13:40  Годині 1:3 Старява                                    6. 15:40  Стрілецьке 2:6 Молодь Судова

7. 14:00  ДЮСШ 2 5:1 Чишки/Крисовичі               7. 16:00  Молодь 0:2 Раденичі 1

8. 14:20  Прикордонник 3:2 Молодь                     8. 16:20  Годині 0:1 Прикордонник

9. 14:40  Арламова Воля 2:4 ДЮСШ 1                  9. 16:40  Старява 1:0 Раденичі 2

10. 15:00 Хлібний дар – Годині                              10. 17:00 Прикордонник +:- Арламова Воля

11. 15:20 Чишки/Крисов. 1:3 Арлам. Воля          11. 17:20 Раденичі 2 3:1 Молодь  

12. 15:40 Хлібний дар 2:5 Раденичі 1                  12. 17:40 Чишки/Крисовичі 0:1 Старява

13. 16:00 Арламова Воля 0:2 Раденичі 2           13. 18:00 Арламова Воля -:+ Хоросниця

14. 16:20 Хоросниця 1:6 Раденичі 1                     14. 18:20 Раденичі2 5:2 Хлібний дар

15. 16:40 Стрілецьке 1:4 Хлібний дар                  15. 18:40 ДЮСШ 2 +:- Арламова Воля

16. 17:00 Вишня 1:1 Раденичі 2                              16. 19:00 ДЮСШ 1 3:1 Хоросниця

17. 17:20 Хоросниця 1:3 Чишки/Крисовичі          17. 19:20 Хлібний дар 4:1 Чишки/Крисовичі

18. 17:40 Раденичі 1 0:4 Вишня                              18. 19:40 ДЮСШ 2 1:0 Вишня Судова   

19. 18:00 Вишня 4:1 Стрілецьке                               19. 20:00 ДЮСШ 1 8:3 Хлібний дар

20. 18:20 Раденичі 2 2:4 Хоросниця                      20. 20:20 Чишки/Крисовичі 0:4 Вишня Судова

21. 18:40 Старява 2:1 Стрілецьке                            21. 20:40 Хоросниця 0:1 ДЮСШ 2

                                                                                           22. 21:00 Вишня Судова 2:1 ДЮСШ 1

Субота 11.02.17р 17,18,19-й тури   Неділя 12.02.17р 20,21,22-й тури

1. 12:00  Стрілецьке 7:2 Чишки/Крисовичі                   1. 13:40  ДЮСШ 1 2:3 ДЮСШ 2

2. 12:20  Раденичі 1 4:1 Раденичі 2                               2. 14:00  ДЮСШ 1 6:1 Стрілецьке  

3.  12:40  Стрілецьке 3:7 Раденичі 1                              3. 14:20  ДЮСШ 2 4:1 Чишки/Крисовичі

4.  13:00  Годині 1:4 Раденичі 2                                       4. 14:40  Стрілецьке 0:6 ДЮСШ 2

5.  13:20  Чишки/Крисовичі 0:10  Раденичі 1                5. 15:00  ДЮСШ 1 5:3 Раденичі 2

6.  13:40  Раденичі 2 5:4 Стрілецьке                               6. 15:20  Арламова Воля -:+ Стрілецьке

7.  14:00  Чишки/Крисовичі 4:0 Годині                            7. 15:40  Раденичі2 5:2 Чишки/Крисовичі

8.  14:20  Раденичі 1 2:0 Прикордонник                        8. 16:00  ДЮСШ 2 +:- Годині 

9.  14:40  Раденичі 2 4:1 Хоросниця                               9. 16:20  Арламова Воля -:+ Чишки/Крисовичі

10. 15:00 Молодь 3:1 Чишки/Крисовичі                        10. 16:40 Раденичі 2 4:4 Прикордонник 

11. 15:20 Годині 3:4 Хлібний дар                                    11. 17:00 Годині -:- Арламова Воля 

12. 15:40 Прикордонник 1:5 Хоросниця                       12. 17:20 Чишки/Крисовичі 0:3 Прикордонник

13. 16:00 Годині 1:9 Молодь Судова                             13. 17:40 Хоросниця +:- Годині

14. 16:20 Хлібний дар 5:0 Хоросниця                            14. 18:00 Арламова Воля -:+ Молодь Судова

15. 16:40 Прикордонник 2:5 Вишня                                15. 18:20 Прикордонник 5:2 Хлібний дар

16. 17:00 Годині -:+ ДЮСШ 1                                             16. 18:40 Хоросниця +:- Старява

17. 17:20 Арламова Воля -:+ Хлібний дар                    17. 19:00 Вишня Судова 5:0 Молодь Судова

18. 17:40 ДЮСШ 1 1:3 Молодь Судова                          18. 19:20 Хлібний дар +:- Старява

19. 18:00 Хоросниця 1:4 Вишня                                        19. 19:40 Молодь Судова 6:2 Хоросниця

20. 18:20 Хлібний дар 0:4 ДЮСШ 2                                  20. 20:00 Старява -:+ Вишня Судова

21. 18:40 Старява +:- Арламова Воля                             21. 20:20 Вишня Судова 1:0 Хлібний дар

22. 19:00 Молодь Судова 3:3 ДЮСШ 2                           22. 20:40 Раденичі 2 2:3 ДЮСШ 2

23. 19:20 Старява 1:8 ДЮСШ 1                                          23. 00:00 Раденичі 1 1:1 ДЮСШ 1 – пропущений матч

24. 19:40 Вишня +:- Арламова Воля                                 24.00:00 ДЮСШ 2 2:2 Раденичі 1 – пропущений матч.

25. 20:00 ДЮСШ 2 3:1 Старява

                                 Субота 18.02.17р 23,24,25,26-й тури

1. 14:00  Раденичі 1 6:2 Хлібний дар               12. 17:40 Прикордонник 0:2 Молодь

2. 14:20  Хоросниця 3:3 Стрілецьке                 13. 18:00 Годині 0:4 Старява

3. 14:40  Хлібний дар 6:1 Годині                       14. 18:20 Старява +:- Стрілецьке

4. 15:00  Раденичі 1 2:1 Хоросниця                 15. 18:40 Прикордонник 5:2 Старява

5. 15:20  Стрілецьке 1:2 Хлібний дар               16. 19:00 Старява 1:5  Молодь

6. 15:40  Молодь 6:1 Годині                                 1. 00:00 Хоросниця +:- Чишки/Крисовичі

7. 16:00  Вишня 2:0 Стрілецьке                           2. 00:00 Чишки/Крисовичі -:+ ДЮСШ 1

8. 16:20  Хлібний дар 2:2 Молодь                      3. 00:00 Арламова Воля -:+ Раденичі 2 

9. 16:40  Вишня 3:2 Раденичі 2                            4. 00:00 Арламова Воля -:+ ДЮСШ 1

10.17:00 ДЮСШ 1 5:2 Прикордонник                  5. 00:00 Арламова Воля -:+ Раденичі 1

11. 17:20 Годині 0:6 Вишня                                  17. ДЮСШ 2 1:0 Прикордонник – пропущений матч

Федерація запрошує усіх любителів футболу кожної суботи та неділі на майданчик із штучним покриттям центральний стадіон “Карпати”, де можна буде подивитися захоплюючі матчі з міні футболу кращих команд району. Усім вдалого старту!!!

 ФУТЗАЛ  2016

  У суботу 06.02.16р стартував 4-й Чемпіонат району з футзалу. Як ми бачимо, що великого ажіотажу цей турнір не викликав, мабуть тому що вже набігалися – позаду 2 футзальні турніри. Цього року змагатимуться лише 8 футбольних колективів району. Але повірте мені, що зібрався досить цікавий склад команд, і тому баталії триватимуть у кожному матчі. Проаналізуйте самі: 1. Раденичі-1,  2.МостВишня (ветерани),  3.Волиця,  4.Соколя,  5.Раденичі-2,  6.”Молодь” Судова Вишня,  7.Арламова Воля,  8.Підгать. І розпочнемо наш турнір так:

Субота 06.02.16р   1-й і 2-й тури         Неділя 07.02.16р    3-й і 4-й тури

1. 13:00  Волиця 4:4 Молодь Судова                                          1. 13:00  Волиця 4:17 Раденичі-1

2. 13:30  МостВишня 4:3 Арламова Воля                                   2. 13:30  Раденичі-2 9:2 Молодь

3. 14:00  Молодь Судова 6:3 Соколя                                          3. 14:00  МостВишня 7:3 Волиця

4. 14:30  Арламова Воля 9:2 Волиця                                           4. 14:30  Раденичі-1 13:1 Соколя

5. 15:00  Підгать 0:7 Раденичі-2                                                    5. 15:00  Арламова Воля 5:4 Раденичі-2

6. 15:30  Раденичі-1 1:3 МостВишня                                             6. 15:30  Підгать 6:2 Молодь Судова

7. 16:00  Соколя 2:8 Раденичі-2                                                     7. 16:00  Соколя 1:8 Арламова Воля

8. 16:30  Раденичі-1 8:5 Підгать                                                     8. 16:30  МостВишня 5:3 Підгать

Федерація запрошує усіх вболівальників у спортзал підтримати свою улюблену команду. А командам вдалого старту!!!

Субота 13.02.16р 5 – 7-й тури          Неділя 14.02.16р  8 – 10 тури

1. 13:00  Раденичі-2 3:9 Раденичі-1                                           1. 13:00 Волиця 2:8 Молодь

2. 13:30  Молодь 1:3 МостВишня                                                2. 13:30  МостВишня 3:2 Арламова Воля

3. 14:00  Раденичі-2 7:3 Волиця                                                  3. 14:00  Волиця 2:13 Раденичі-1

4. 14:30  Арламова Воля 1:4 Раденичі-1                                  4. 14:30  Раденичі-2 7:5 Молодь

5. 15:00  МостВишня 2:4 Раденичі-2                                           5. 15:00  Арламова Воля 7:3 Волиця

6. 15:30  Раденичі-1 8:0 Молодь                                                  6. 15:30  Раденичі-1 3:4 МостВишня

7. 16:00  Волиця 3:5 Підгать                                                          7. 16:00  Підгать 4:9 Раденичі-2

8. 16:30  Соколя 2:5 МостВишня                                                  8. 16:30  Молодь 6:3 Соколя

9. 17:00  Молодь 1:6 Арламова Воля                                         9. 17:00  МостВишня 10:1 Підгать

10. 17:30 Волиця 7:6 Соколя                                                        10. 17:30  Соколя 4:9 Арламова Воля

11. 18:00 Підгать 3:3 Арламова Воля                                        11. 18:00  Раденичі-1 +:- Підгать

12. 18:30 Соколя 4:10 Підгать                                                      12. 18:30  Соколя 1:10 Раденичі-2     

Субота 20.02.16р 11-й і 12-й тури      Неділя 21.02.16р 13-й і 14-й тури

1. 15:00  Арламова Воля 0:3 Раденичі-2                                    1. 15:00  Раденичі-2 7:2 Волиця 

2. 15:30  МостВишня 9:1 Волиця                                                   2. 15:30  Раденичі-1 +:- Молодь

3. 16:00  Раденичі-2 +:- Раденичі-1                                             3. 16:00  Волиця 5:5 Соколя

4. 16:30  Молодь 7:9 Арламова Воля                                          4. 16:30  МостВишня 1:0 Раденичі-2

5. 17:00  Соколя 2:7 МостВишня                                                    5. 17:00  Арламова Воля 4:11 Раденичі-1

6. 17:30  Волиця +:- Підгать                                                            6. 17:30   МостВишня +:- Молодь

7. 18:00  Раденичі-1 14:2 Соколя                                                    7. 18:00 Соколя +:- Підгать 

8. 18:30  Підгать -:- Молодь                                                              8. 18:30  Підгать -:+ Арламова Воля

            І вже по заду 4-й Чемпіонат Мостиського району з футзалу. Перше місце, а все вирішувалося тільки в останньому турі, заслужено виборола обєднана команда МостВишня – вітаємо нового Чемпіона!!! А  срібло і бронза поїде до Раденич. Лише за іграми між собою команда Б.Бурбила – друга. А колектив Р. Серняка – в підсумку виявилися треті.

Кращий воротар: Чопко Ярослав (Раденичі-2
Кращий захисник: Качмар Володимир (Раденичі-1)
Кращий гравець: Смола Іван 9МостВишня)

      Федерація вітає усі без виключень футбольні колективи, а нас було лише 8. І тих хто просто боровся, і тих хто у підсумку виборов  нагороди. Памятайте, що оловне що нас усіх обєднює – це  футбол. До нових зустрічей вже у наступному році!!!

Перше коло  2015

1-й тур субота 13.12.2014р суддя Шафірко В

1.  “Нива” Арламівська Воля – “Ураган”-2 Раденичі    4:5

2.  “Прометей” Довгомостиська – “Вишня” Судова Вишня  2:7

3.  “Авангард” Хоросниця – “Лук” Мостиська  1:10

4.  “Ватра” Пнікут – ДЮСШ-1   0:3

5.  ФК Верхівці – “Дружба” Твіржа  9:2

6.  ”Прикордонник” Старява – “Леприкони” Судова Вишня  7:2

7.  ДЮСШ-2 – “Ураган” -1 Раденичі   6:9

8.  ”Олімп” Волиця – “Шанс” Крисовичі   3:12

9.  “Соколи” Соколя – “Чайка” Підгать  5:4

2-й і 3-й тур   неділя  14.12. 14р  суддя Курант М

1.  11:30   Лук  – Пнікут  4:4                                      10.  16:00  Ураган-1 – Волиця  7:3

2.  12:00  Крисовичі – Соколя 5:1                         11.  16:30   Довгомостиська – Ураган-2  1:12

3. 12:30    Верхівці – Лук  2:8                                  12.  17:00 Хоросниця –  Арламівська Воля  4:6

4.  13:00  Підгать – Крисовичі  3:9                        13.  17:30  Старява – ДЮСШ-1  1:2

5.  13:30   Соколя – Ураган-1  2:3                           14.  18:00   Арламівська Воля – Довгомостиська  6:5

6.  14:00   Пнікут – Вишня  0:2                                 15.  18:30  ДЮСШ-2 – Твіржа  13:3

7.  14:30   ДЮСШ-1 – Верхівці 7:5                          16.  19:00  Волиця – Леприкони  6:6

8.  15:00   Ураган-2 – Підгать  12:3                         17.  19:30   Твіржа – Старява   1:7  

9.  15:30   Вишня – Хоросниця  6:3                         18.  20:00   Леприкони – ДЮСШ-2  5:12

4-й і 5-й тур  субота 20.12.14р  

1.  12:00  Лук – Старява  10:3                                                10.   16:30 Старий млин – Леприкони 4:2

2.  12:30  Волиця – ДЮСШ 1  1:11                                       11. 17:00   Хоросниця – Ураган 2  0:10  

3.  13:00  Старява – Вишня  4:8                                            12.  17:30  Пнікут – Довгомостиська 0:3

4.  13:30  Твіржа – Волиця  7:5                                             13.  18:00  Ураган 2 – Крисовичі 8:3

5.  14:00  Вишня – Верхівці  6:2                                            14.  18:30  Ураган 1 – Старий млин – 3:0  

6.  14:30   Соколя –  Твіржа  9:2                                            15.  19:00  Довгомостиська – Хоросниця  8:2

7.  15:00   Верхівці – Арламівська Воля  6:9                    16. 19:30  Крисовичі – Ураган 1  0:7         

8.  15:30   Леприкони – Соколя  7:3                                     17.   ДЮСШ 1 – ДЮСШ 2  5:3 

9.  16:00  Арламівська Воля – Пнікут 8:4                          18.  ДЮСШ 2 – Лук – 1:7

Матчі перенесено, тому що команда ДЮСШ-2 бере участь у дитячому турнірі.

6-й 7-й тур  неділя 21.12.14р

1.  12:00  ДЮСШ 1 – Соколя 5:1                                             10.  16:30  Довгомостиська – Верхівці  3:3

2. 12:30  Твіржа – Старий млин 6:4                                       11.    17:00  Хоросниця – Пнікут  6:5

3.  13:00  Соколя – Лук   2:3                                                      12.  17:30  Ураган 1 – Леприкони 3:1  

4.  13:30  Старий млин – ДЮСШ 1  2:5                                   13.   18:00   Старява – Довгомостиська 2:2

5.  14:00  Крисовичі – Твіржа 4:1                                            14.   18:30   Пнікут – Ураган 2   3:6   

6.  14:30  Лук – Волиця  8:3                                                      15. 19:00  Арламівська Воля – Старява 8:4

7.  15:00  Верхівці – Хоросниця  5:1                                      16.   19:30  Ураган 2 – Ураган 1    1:9 

8.   15:30  Леприкони – Крисовичі  2:7                                  17.  Вишня – ДЮСШ 2- 1:4

9.  16:00  Волиця – Вишня   2:10                                             18.  ДЮСШ 2 – Арламівська Воля 12:4

Матчі перенесено, тому що команда ДЮСШ-2 бере участь у дитячому турнірі.

8-й і 9-й тур  субота 27.12.14р  

1.  11:30  ДЮСШ-2  – Арламівська Воля 12:4                           11.  16:30  Старий млин – Вишня  1:5

2.  12:00  Волиця – Довгомостиська  3:11                                 12. 17:00  Пнікут  – Верхівці 2:2

3.  12:30  ДЮСШ 2 – Хоросниця 16:1                                           13.  17:30  Ураган 2 – Леприкони  5:2

4.  13:00  Соколя – Арламівська Воля 3:5                                 14.  18:00  Крисовичі – Лук  2:8

5.  13:30  Довгомостиська – ДЮСШ – 2  3:9                               15.  18:30  Старий млин – Леприкони 4:2

6.  14:00  Арламівська Воля – Волиця 10:3                               16.  19:00 Твіржа – Ураган 1  2:7

7.  14:30  Хоросниця – Старява  2:9                                              17. 19:30  ДЮСШ 1 – Крисовичі 1:1

8.  15:00  Вишня – Соколя 5:1                                                          18.  20:00  Леприкони – Твіржа 4:4

9.  15:30  Старява – Пнікут 4:3                                                         19.  20:30  Лук – Старий млин 7:3

10.  16:00 Верхівці – Ураган 2  3:5                                                  20.  21:00  Ураган 1 –  ДЮСШ 1  7:3

10-й і 11-й тур  неділя  28.12.14р

1. 11:00  Вишня – ДЮСШ-2  1:4                                                11. 16:00  Крисовичі – Арламівська Воля  3:4

2.  11:30 Ураган 1 – Старий млин 3:0                                    12.  16:30  Верхівці – Старява  3:5  

3.  12:00 Пнікут – ДЮСШ 2 3:9                                                  13.  17:00  Соколя – Хоросниця  8:1   

4. 12:30  Ураган 1 – Вишня 3:1                                                 14.  17:30  ДЮСШ 1 – Леприкони  6:2

5.  13:00  Волиця – Пнікут 4:6                                                    15.  18:00  Арламівська Воля – Старий млин 8:3

6.  13:30   Лук –Ураган 1  4:3                                                      16.  18:30   Старява –Ураган 2  2:9

7.  14:00   Вишня – Крисовичі  3:3                                            17.  19:00   Довгомостиська – Соколя  6:7      

8.  14:30   ДЮСШ 2 – Верхівці 14:2                                          18.  19:30  Твіржа – ДЮСШ 1  1:13   

9.  15:00   Хоросниця – Волиця 2:3                                         19.  20:00   Старий млин – Довгомостиська 2:5

10.  15:30   Леприкони – Лук  1:2                                               20.  20:30   Ураган 2  – Твіржа  6:1

  12-й і 13-й тур  субота  10.01.15р

1.  12:00  Старява – ДЮСШ 2                                                           10.  16:30  Соколи  – Верхівці  12:8

2.  12:30  ДЮСШ 2 – Ураган 2                                                           11. 17:00  Леприкони – Арламівська Воля 4:5

3.  13:00   Лук –  Твіржа   7:1                                                              12.  17:30  Пнікут – Соколи  2:3

4.  13:30  Волиця – Старява  3:7                                                      13.  18:00 Арламівська Воля – Ураган 1  3:7

5.  14:00  ДЮСШ 1 – Лук   10:4                                                           14.  18:30 Старий млин– Пнікут  4:3

6.  14:30  Твіржа – Вишня  2:6                                                           15.  19:00  Довгомостиська – Крисовичі 3:3

7.  15:00   Ураган 2 – ДЮСШ-1  3:5                                                  16. 19:30  Хоросниця – Старий млин  0:11

8.  15:30   Верхівці – Волиця  4:9                                                     17.  20:00  Ураган 1 –  Довгомостиська  9:4

9.  16:00   Вишня – Леприкони  12:3                                                 18.  20:30  Крисовичі – Хоросниця  15:1

Матчі  ДЮСШ 2 черговий раз перенесено через виїзд  команди на дитячий турнір.

 14-й і 15-й тур  неділя  11.01.15р

1.  00:00   ДЮСШ 2 – Волиця                                                       10.  15:30 Леприкони – Хоросниця  9:2   

2. 00:00   Соколя  – ДЮСШ 2                                                        11.  16:00  Вишня – ДЮСШ 1  1:3

3.  12:00  Волиця – Ураган 2 4:8                                                   12.  16:30  Старява – Соколя  3:7

4.  12:30  Ураган 1 – Пнікут 5:1                                                     13.  17:00  Верхівці – Старий млин  8:4

5.  13:00  Ураган 2 – Лук  2:3                                                         14.  17:30   ДЮСШ 1 – Арламівська Воля 3:4

6.  13:30  Пнікут – Крисовичі  3:8                                                 15.  18:00  Довгомостиська  – Леприкони 3:6

7.  14:00  Хоросниця – Ураган 1  3:19                                         16.  18:30 Арламівська Воля – Твіржа  7:2   

8.   14:30  Лук – Вишня  2:1                                                             17.  19:00    Старий млин – Старява  4:6

9.  15:00 Крисовичі – Верхівці  4:5                                               18.  19:30  Твіржа – Довгомостиська  6:4

  Матчі  ДЮСШ 2 черговий раз перенесено через виїзд  команди на дитячий турнір.
 16-й і 17-й тур  субота  17.01.15р

1.  12:00  Твіржа – Пнікут   2:5                                                            10.  16:30  Верхівці – Ураган 1  3:5

2.  12:30  Лук –  Довгомостиська  5:2                                               11.  17:00  Ураган 2 – Вишня  3:3

3.  13:00  Хоросниця – Твіржа  6:6                                                    12. 17:30   Соколя  – ДЮСШ 2  5:6

4.  13:30  Пнікут – Леприкони  2:4                                                      13.   18:00 Ураган 1 – Старява  12:1

5.  14:00  Арламівська Воля – Лук  1:2                                            14.  18:30  Соколи  – Ураган 2  3:2

6.  14:30  Довгомостиська – ДЮСШ-1  1:4                                      15.  19:00 Крисовичі – ДЮСШ 2  3:5

7.  15:00  ДЮСШ 1 –  Хоросниця   11:2                                            16.  19:30  Волиця – Соколи  1:7

8.  15:30  Леприкони – Верхівці  3:5                                                  17. 20:00 Старява – Крисовичі  2:6

9.  16:00  Вишня –  Арламівська Воля  7:4                                      18.  20:30   ДЮСШ 2 – Старий млин  5:4

                                                                                                                    19. 21:00  Старий млин– Волиця  3:4

                                             Друге коло

18-й і 19-й тур  неділя  18.01.15р

1.  10:00 Пнікут –   Лук  1:5                                                                    10.  14:30  Старява –   Твіржа  8:6

2. 10:30  Волиця –  Ураган 1  1:11                                                      11.  15:00  Вишня  – Довгомостиська  перенесено

3.  11:00  ДЮСШ 1 –  Пнікут   4:2                                                         12.  15:30  Твіржа  – Верхівці   8:9

4.  11:30  Лук – Хоросниця  11:1                                                         13.  16:00  Старий млин –  Соколи  5:3

5.  12:00  Крисовичі – Волиця  8:3                                                     14.  16:30  Ураган 2 – Арламівська Воля  4:5

6.  12:30   Ураган 1 –  ДЮСШ  2  9:5                                                   15.  17:00  Довгомостиська – Арламівська Воля  0:3

7.  13:00  Хоросниця –  Вишня  1:11                                                  16.  17:30  Старява – ДЮСШ 2  1:9

8.  13:30  Верхівці – ДЮСШ 1  3:2                                                       17.  18:00  Старий млин –  Ураган 2  2:3

9.  14:00  Соколи –  Крисовичі  1:7                                                     18.  Леприкони –  Старява  25.01

                                                                                                                     19.   ДЮСШ 2 – Леприкони – 20.01  о  18:00  9:3

20-й і 21-й тур  субота  24.01.15р

1.  12:00  Ураган 2 – Довгомостиська  5:6                                       10.  16:30 ДЮСШ 2 – ДЮСШ-1  1:6

2.  12:30  Старява – Лук   2:3                                                                11.  17:00  Пнікут – Арламівська Воля  3:4

3.  13:30  Хоросниця – Довгомостиська  1:8                                  12. 17:30  Старий млин – Ураган 1  2:13

4.  13:30  Крисовичі  – Ураган 2   10:2                                               13.  18:00 Вишня –  Пнікут   5:4

5.  14:00  Лук – Верхівці   7:5                                                                14.  18:30 Твіржа –  ДЮСШ 2  4:9

6.  14:30  ДЮСШ 1 – Старява  8:2                                                       15.  19:00 Леприкони – Волиця   6:3

7.  15:00  Арламівська Воля – Хоросниця 5:3                                16.  19:30 Ураган 1 – Соколи  9:1

8.  15:30  Крисовичі –  Старий млин   4:2                                          17. 20:00 Волиця – Твіржа  3:5

9.  16:00  Верхівці – Вишня   4:10                                                       18.  20:30  Соколи – Леприкони  2:5

                                                                                                                     19.  21:00   ДЮСШ 2 – Волиця    18:3    

22-й і 23-й тур  неділя  25.01.15р

1.  11:00 ДЮСШ 1 – Волиця  11:1                                                 12.  16:30  Леприкони –  Старява  5:5

2. 11:30  ДЮСШ 2 – Ураган 2  9:3                                                 13.  17:00 Довгомостиська – Пнікут  1:4

3.  12:00   Волиця –  Лук   1:7                                                         14.  17:30 Вишня  –  Старява  4:0

4.  12:30   Ураган 1  –  Ураган 2  9:3                                             15.  18:00 Леприкони – Старий млин  6:4

5.  13:00  Лук –  ДЮСШ  2    4:4                                                      16.  18:30  Верхівці – Довгомостиська  6:4

6.  13:30  Ураган 2 –  Хоросниця  4:2                                          17.  19:00  Старява –  Арламівська Воля  0:2

7.  14:00    Ураган 1 – Крисовичі  5:1                                           18.  19:30 Старий млин –  Твіржа  3:3

8.  14:30   ДЮСШ 2 – Вишня   3:8                                                  19.  20:00  Арламівська Воля  – Верхівці  7:5

9.  15:00    Пнікут – Хоросниця  8:0                                             20.  20:30  Твіржа  Соколи  3:9

 10.  15:30  Крисовичі –  Леприкони   6:4                                    21. 21:00  Соколи –  ДЮСШ 1   2:8         

  11.  16:00  Вишня  – Довгомостиська 8:1

 24-й і 25-й тур  субота  31.01.15р

1.  12:00  Крисовичі –  ДЮСШ-1   6:4                                     10.  16:30 Вишня –  Волиця   7:2

2.  12:30  Старий млин – Лук    6:9                                          11.  17:00  Верхівці – Пнікут   5:3

3.  13:30  Твіржа – Крисовичі   5:7                                          12. 17:30  Леприкони – Ураган 2   3:9

4.  13:30 ДЮСШ 1 – Старий млин  5:4                                   13.  18:00  Хоросниця – Верхівці   5:8

5.  14:00  Лук – Соколя   9:2                                                      14.  18:30 Волиця – Арламівська Воля   1:5

6.  14:30  Ураган 1 – Твіржа   6:1                                             15.  19:00 ДЮСШ 2  – Довгомостиська  13:2

7.  15:00  Соколи – Вишня  3:8                                                 16.  19:30 Старява – Хоросниця   7:4

8.  15:30  Ураган 2 – Пнікут  5:6                                               17. 20:00 Арламівська Воля – ДЮСШ 2   5:13

9.  16:00   Леприкони – Ураган 1  1:4                                      18.  20:30 Довгомостиська – Старява  1:2

26-й і 27-й тур  неділя  01.02.15р

1.  12:00 Старий млин –  Арламівська Воля  6:5                     10.  16:30 Довгомостиська – Волиця  2:3

2. 12:30  Лук –  Крисовичі    5:2                                                     11.  17:00  Леприкони – ДЮСШ 1  2:6

3.  13:00 Вишня  –  Старий млин  7:2                                           12.  17:30  Старява – Верхівці  4:5

4.  13:30   Арламівська Воля  – Соколи   5:9                            13.  18:00  Твіржа –  Ураган 2  5:6

5.  14:00  Крисовичі –  Вишня   3:3                                              14.  18:30  Волиця – Хоросниця   8:0

6.  14:30  Ураган 1  –  Лук   3:0                                                        15.  19:00 Твіржа  Леприкони  4:7

7.  15:00  Соколи –  Довгомостиська   6:3                                 16.  19:30  Пнікут – Старява  7:8

8.  15:30  ДЮСШ 1 – Ураган  1   6:3                                               17.  20:00  Хоросниця  –  ДЮСШ  2  3:21

9.  16:00 Ураган 2 –  Верхівці   6:4                                                18.  20:30  ДЮСШ 2 – Пнікут  9:3

28-й і 29-й тур  субота  07.02.15р

1.  12:00  Ураган 2 – Старява  5:2                                   10.  16:30 Старий млин – Хоросниця  8:2

2.  12:30  Пнікут –  Волиця  7:0                                       11.  17:00 Твіржа – Лук  3:11

3.  13:30  ДЮСШ 2  – Старява  9:0                                  12. 17:30  Довгомостиська –  Старий млин  6:5

4.  13:30 ДЮСШ-1  – Ураган 2   1:7                                 13.  18:00  Лук – Леприкони  9:4

5.  14:00  Волиця – Верхівці  3:5                                     14.  18:30 Крисовичі –   Довгомостиська  1:4

6.  14:30  Соколя – Пнікут  3:3                                          15.  19:00  Вишня – Ураган 1  5:0

7.  15:00  Верхівці – ДЮСШ 2   3:5                                 16.  19:30 Арламівська Воля – Крисовичі  5:7

8.  15:30 Хоросниця – Соколя  6:11                                17. 20:00 Леприкони – Вишня  2:9

9.  16:00  ДЮСШ 1 – Твіржа  8:4                                      18.  20:30  Ураган 1 – Арламівська Воля  8:3  

 30-й і 31-й тур  неділя  08.02.15р

1.  12:00  Арламівська Воля  Леприкони  10:3                           10.  16:30  ДЮСШ 1 – Вишня  3:0

2. 12:30  Ураган 1  Хоросниця   16:2                                              11.  17:00  Пнікут – Старий млин  2:4

3.  13:00 Твіржа – Арламівська Воля  5:7                                     12.  17:30  Лук – ДЮСШ 1  2:5

4.  13:30  Леприкони – Довгомостиська  4:5                                 13.  18:00 Ураган 2 – ДЮСШ  2  6:8

5.  14:00  Хоросниця  – Крисовичі   1:14                                          14.  18:30  Старий млин – Верхівці  2:2

6.  14:30 Довгомостиська – Ураган 1  2:13                                      15.  19:00 Старява – Волиця  3:2

7.  15:00 Вишня – Твіржа   10:3                                                           16.  19:30 Верхівці – Соколи  4:3

8.  15:30  Крисовичі – Пнікут  4:4                                                       17.  20:00 Волиця – ДЮСШ 2   3:14

9.  16:00  Лук – Ураган 2  3:2                                                               18.  20:30 Соколи – Старява  3:2

32-й і 33-й тур  субота  14.02.15р

1.  12:00  Ураган 2 – Волиця   5:1                                             10.  16:30 Верхівці –  Крисовичі  2:3

2.  12:30  Старий млин – ДЮСШ 2  1:6                                    11.  17:00  Арламівська Воля – ДЮСШ 1  3:3

3.  13:00  Вишня – Ураган 2   4:3                                               12. 17:30  Ураган 1 – Верхівці   12:2

4.  13:30  Соколя –  Волиця  6:2                                               13.  18:00  ДЮСШ-1  –  Довгомостиська  7:1  

5.  14:00  Старява –  Старий млин   1:6                                   14.  18:30  Пнікут –  Ураган 1  2:6 

6.  14:30  ДЮСШ 2  – Соколя   4:5                                             15.  19:00  Твіржа –  Хоросниця  9:6

7.  15:00  Вишня – Лук   3:6                                                         16.  19:30  Леприкони –  Пнікут  6:3

8.  15:30   Крисовичі – Старява  8:3                                         17. 20:00  Довгомостиська – Твіржа  11:2

9.  16:00  Лук –  Арламівська Воля  5:5                                  18.  20:30  Хоросниця – Леприкони  8:8

  34-й тур  неділя  15.02.15р

1.  12:00   ”Олімп” Волиця – “Старий млин” Мостиська  2:7

2. 12:30   “Ватра” Пнікут – “Дружба” Твіржа  5:2

3. 13:00  “Авангард” Хоросниця –  ДЮСШ-1 Мостиська  3:11

4. 13:30   “Прометей” Довгомостиська – “Лук” Мостиська  3:2

5. 14:00   ФК Верхівці“Леприкони” Судова Вишня  0:3

6.  14:30   “Ураган-2” Раденичі – “Соколи” Соколя  9:4

7. 15:00   ”Прикордонник” Старява – “Ураган -1” Раденичі  1:11

8. 15:30     “Нива” Арламівська Воля – “Вишня” Судова Вишня  6:8

9.  16:00   ДЮСШ-2 Мостиська – “Шанс” Крисовичі  12:2

Завершення 3-го Чемпіонату з футзалу!!! Нагородження переможців і відзначення кращих по номінаціях!!!