Склад учасників:  

1. Стрілецьке   2. Раденичі-1   3. Раденичі-2   4.”Шанс” Чишки/Крисовичі   5.”Вишня” Судова Вишня  6.ДЮСШ-1   7. ДЮСШ-2   8.Арламова Воля   9.Хоросниця   10.”Хлібний дар” м.Мостиська  11.Старява   12.Годині   13.”Молодь” Судова Вишня   14.”Прикордонник” Мостиська 

                                 Турнірна таблиця – 2017

 Місце
       Назва команди
     І
    В
    Н
    П
     Г
   О
     1  ДЮСШ-2              Мостиська      26      21       3
      2
     87/30    66
     2  ДЮСШ-1              Мостиська      26      21       1
      4
     99/37    64
     3  «Ураган1»           Раденичі      25      20       2       3      90/33    62
     4  «Вишня»            Судова Вишня      25      19       1       5      71/29    58
     5  «Молодь»           Судова Вишняі      26      15       2       9      70/46    47
     6  »Ураган-2»          Раденичі      26      14       3       9       71/58    45
     7  «Прикордонник» Мостиська      26      11       4      11      52/61    37
     8  «Хлібний дар»   Мостиська      26      12       1      13      69/75    37
     9  «Авангард»        Хоросниця      26       9       1      16      40/70    28
    10  «Луг»                     Старява      26       8       3      15      28/44    27
    11  «Сокіл»           Чишки/Крисовичі      26       7       1      18      39/80    22
    12  «Нива»             Арламова Воля        26       5       0      21      31/46    15
    13  «Шанс»                Стрілецьке      26       3       3      20      40/94    12
    14   «Сокіл»                 Годині       26        1        1        24        21/89       4

Кращий гравець: Буньо Володимир (ДЮСШ-2)                                          

2016

 №п/п
           Назва команди
    І
    В
    Н
    П
      Г
   О
     1  «МостВишня»  Судова       14       13      0      1      63-26      39
     2  »Ураган»       Раденичі         14      11      0      3     101-29      33
     3  «Ураган-2»      Раденичі                14      11      0      3      78-36      33
     4  «Нива»   Арламова Воля                14        8      1      5      56-50      25
     5  «Чайка»            Підгать      14        3      1     10      37-51      10
     6  “Молодь” Судова Вишня      14        3      1     10      42-60      10
     7  “Олімп”            Волиця      14        2      1     11     41-104       8
     8  «Соколи»         Соколя      14        1      1     12     36-108       4

Кращий воротар: Чопко Ярослав (Раденичі-2)
Кращий захисник: Качмар Володимир (Раденичі-1)
Кращий гравець: Смола Іван (МостВишня)

            

2014-2015

 №п/п
           Назва команди
      І 
    В
    Н 
    П
        Г
     О
     1  «Ураган»            Раденичі       34      31      0      3      256-76      93
     2  «Лук»                   Мостиська       34      27      3      4      192-94      84
     3  ДЮСШ-1             Мостиська       34      27      2      5      195-83      83
     4  ДЮСШ-2             Мостиська       34      26      1      7      296-129      79
     5  «Вишня»             Судова Вишня       34      25      3      6      184-89      78
     6  «Нива»          Арламівська Воля       34      21      2      11      181-158      65
     7  »Ураган-2»         Раденичі       34      21      1      12      187-135      64
     8  «Шанс»               Крисовичі       34      19      5      10      181-125      62
     9  «Соколи»           Соколя       34      15      1      18      152-163      46
    10  Верхівці           Самбірський р-н       34      13      3      18      147-186      42
    11  «Прикордонник»Старява       34      12      2      20      128-179      38
    12  «Прометей»     Довгомостиська       34      11      3      20      126-172      36
    13  «Леприкони»    Судова Вишня       34      10      4      20      136-186      34
    14  «Старий млин» Мостиська       34      9      2      23      127-172      29
    15  «Ватра»              Пнікут       34      7      4      23      113-148      25
    16  «Дружба»          Твіржа       34      5      3      26      121-241      18
    17  «Олімп»              Волиця       34      5      1      28       99-247      16
    18  «Авангард»       Хоросниця       34      1      2      31        85-325      5

 Кращі у номінаціях:

Кращий воротар – Іваночко Іван
Кращий захисник – Головач Роман
Кращий нападник – Партика Олег
Кращий гравець – Лешнівський Володимир