16.04.2013 року у приміщенні Федерації відбулося жеребкування Кубка Незалежності – 2013. На жеребкування прибули представники 28 футбольних колективів нашого району. 4 команди, а це Соколя (бере участь в Кубку чемпіонів області), Крисовичі (чемпіон району), Золотковичі(діючий володар Кубка) і Мостиська(срібний призер Чемпіонату району) проходять в наступне коло автоматично. Ось як сформувалися наступні пари (перша команда приймає): 

                                            1/16  Кубка

Перші матчі відбудуться у неділю 21.04.2013 р        Матчі -відповіді неділя 28.04.2013 р.

1.  14:00      Баличі – Крукеничі (Курант М.)   1:3                                            14:00     (Сабара В)     0:4

2. 14:00      Завязанці – Крисовичі-2 (Грендус В.)   5:1                               14:00     (Базиляк Р)   4:4

3. 14:00     Арламівська Воля – Судова Вишня (Сабара В.)   5:0         14:00     ( Курант М)   2:3

4.  14:00     Мокряни – Підліски (Базиляк Р.)   4:2                                         17:00     (Шафірко В) 2:0

5.  14:00      Старява – Вовчищовичі (Гано А.)   5:1                                        14:00    (Голець В)        3:1

6.  14:00      Довгомостиська – Боратичі (Шафірко В.)  2:3                   14:30      (Грендус В)   3:1

7.  14:00      Волостків – Ніговичі (Дуда Ю.)   4:0                                            14:00      (Гано А)            2:1

8.  17:00      Волиця – Мишлятичі (Курант М.)   0:0                                     17:30      (Грендус В)   0:3

9.  17:00      Новосільці – Княгиничі (Шафірко В.)  6:1                              17:00     (Гано А)            6:1

10. 17:00     Гостинцеве – Черневе (Рудий С.)   2:1                                         14:00    (Шафірко В)   7:0

11.  17:00     Санники – Дмитровичі (Голець В.)  1:0                                      17:00    (Курант М)      1:0

12. 17:00     Стоянці – Мистичі (Грендус В.)   6:0                                            17:00     (Голець В)      12:0

       Матчі 1/8 Кубка відбудуться у четвер 09.05.2013р.  матчі відповіді 26.05 :                                                  

1. 15:00  Довгомостиська  –  Крукеничі (Курант М.)  3:1                  17:00   (Курант М)  1:5

2.  15:00   Мокряни  –  Стоянці (Базиляк Р.)   2:3                                               15:00   (Гано А)  1:3

3.  15:00   Соколя  –  Санники (Грендус В.)   3:1                                                17:00   (Шафірко В)  1:3 (пен.3:4)

4.  15:00   Волостків  –  Золотковичі/Гусаків (Сабара В.)  1:4 –  відмова Волосткова            

5.  15:00   Арламівська Воля – Гостинцеве (Гано А.)  4:0                           17:30   (Гано А)  2:3

 6.  07/05/13   15:00   Новосільці  –  Старява (Курант М.) 2:5 – відмова команди Новосільці

 7.  15:00   Мишлятичі  –  Мостиська (Голець В.)   1:7                                      17:00   (Голець В)  0:3

 8.  15:00   Завязанці  –  Крисовичі (Шафірко В.)  0:2                                      17:00   (Грендус В)  1:3

           Пари котрі гратимуть в 1/4 Кубка Незалежності: перші матчі відбудуться у пятницю 28.06. на День Конституції, матчі – відповіді 12.07 :

1.  14:00  Крисовичі  – Стоянці (Гано А)  1:3                                                 14:00  (Шафірко В)  1:1

2.  14:00  Арламівська Воля  –  Санники (Курант М) 9:0            –       відмова команди Санник.

3.  14:00  Золотковичі  –  Старява (Шафірко В)  2:1                                14:00 ст с. Гусаків  (Базиляк Р) 2:2

4.  14:00  Мостиська  –  Крукеничі   (Грендус В)  5:1                               14:00  (Голець В)  4:2

  Матчі 1/2 Кубка Незалежності відбудуться 21.01.2013 стадіон с. Раденичі

1.  14:00  Арламівська Воля – Золотковичі/Гусаків (Шафірко В) 3:2

2.  16:30  Стоянці – Мостиська  (Курант М)  0:1

ФІНАЛ субота 24.08.2013р. День Незалежності ст. м. Мостиська

Мостиська – Арламівська Воля (Курант М)  0:1