В останньому Кубку сезону -2015р виявили бажання взяти участь 23 футбольні колективи нашого району.

Картинки и плакаты про Украину, АТО, борьбу с сепаратизмом и Россией.

                   Наводимо результати жеребкування:

Група “А” с.Чишки  суддя Шафірко В                Група “Б” с. Мелешки  суддя Гано А

1. 13:00 Чишки – Гусаків 0:0 (1:4)                                                       1. 13:00 Малнів – Твіржа 0:0 (4:3)

2. 14:15 Баличі – Молодіжка (збірна) 5:0                                        2. 14:15 Мостиська 2 – Годині 0:0 (2:4)

3. 15:30 Мишлятичі – Ганьковичі 1:0                                                3. 15:30 Підгать – Мелешки 1:1 (1:4)

Група “С”м.Суд. Вишня(Загороди) с. Чабанюк О      Група”Д с.Санники суддя Курант М

1. 13:00 Арламова Воля – Мокряни 1:3                                             1. 14:15 Завязанці – Мистичі 4:3

2. 14:15 Довгомостиська – Княгиничі +:-                                           2. 15:30 Стоянці – Санники 0:3

3. 15:30 Підліски – Судова Вишня 0:1                                               Хоросниця – відпочиває

              Стартуємо у неділю 08.11.2015р. Всім вдалої гри і перемоги!!! Жеребкування наступної стадій Кубка у четвер.
               Наводимо результати жеребкування наступної стадії:
Група “А” с.Чишки  суддя Кізлик П                 Група “Б” с. Твіржа  суддя Курант М/Гано А

1. 13:00 Мелешки – Гусаків 3:5                                                 1. 13:00 Годині – Хоросниця 2:0

2. 15:00 Баличі – Мокряни 0:3                                                   2. 15:00 Малнів – Судова Вишня 1:4

          Група “С”с.Волостків суддя Чабанюк О

1. 13:00 Санники – Завязанці 0:3                                      

2. 15:00 Довгомостиська –  Мишлятичі 1:0        

Відбулося жеребкування півфінальної стадії Кубка. Матчі відбудуться у неділю 22.11.15р.

    стадіон м. Судова Вишня                                                                   стадіон  с. Крисовичі

1.  13:00  Довгомостиська – Мокряни (Кізлик П) 2:6       1.  15:00  Гусаків – Завязанці (Рудий С) 2:2 (9:8)

2.  15:00  Годині – Судова Вишня (Чабанюк О)  2:8    

        У неділю 28.11 розіграємо між трьома командами по коловій системі (кожен з кожним), і визначемо переможця і призерів турніру “Герої не вмирають”.  А в четвер у приміщенні Федерації проведемо жеребкування, складемо календар матчів, і визначемо футбольне поле, де буде проводитися фінальний етап нашого турніру.

Матчі які відбудуться у неділю 29.11.15р.Результати жеребкування фінального етапу:

Футбольне поле с. Підгать

Арбітри: Рудий С, Кізлик П, Курант М.

1.  12:00  Мокряни 2:1 Судова Вишня (Курант М)

2.  13:15   Гусаків 3:1 Мокряни (Кізлик П)

3.  14:30  Судова Вишня 2:1 Гусаків (Рудий С)

     Лише за кращої різниці забитих/пропущених було розподілено місця. І так: третє місце посіли – Мокряни, другі – Судова Вишня і переможцями турніру “Герої не вмирають” стали хлопці із Гусакова. З чим ми їх і вітаємо!!!

Регламент:

1. Тривалість матчу – 30 хв тайм (5 хв перерва)

2.  Нарахування очків:

–  перемога – 3 очка;

–  поразка – 0 очків;

–  нічия пробиваються пенальті (переможці в серії пенальті – 2 очка, проігравші – 1 очко);

3.  Визначення переможця:

–  за більшою кількістю набраних очок;

–  ігри між собою;

–  за кращою різницею забитих/пропущених;

–  за більшою кількістю забитих голів.

4.  Нагородження:

–  Кубки: 1,2,3 місця

– нагороди: кращий воротар, захистник і гравець.