Саме матчем за Суперкубок Мостищини ми завершимо                               футбольний сезон 2017р.

 

Результат пошуку зображень за запитом "футбол суперкубок в картинках"

 

12:00    Раденичі  3:3 (3:5)  Судова Вишня (Кізлик П)

 

        Неділя 03.12.2017р стадіон “Карпати” м.МостиськаСвітлина від Jaroslaw Wojcicki.

 

 

У неділю, 03 грудня, матчем за Суперкубок району яскраво завершився сезон 2017 року. В ньому вже в ЧЕТВЕРТЕ (!!!) в сезоні зустрілися “Ураган” та “Вишня”, адже, окрім двох календарних ігор, у них був ще й фінал Кубка Незалежності! У підсумку хлопці з Раденич стали Чемпіонами району та володарами вище згаданого Кубка, тому у “Вишні” була чудова можливість наприкінці року повернути принциповому супернику всі борги й завоювати хоча б один трофей сезону.

 

Матч відбувся на центральному стадіоні “Карпати” м.Мостиська, і все було б добре, якби не втрутилася погода. З вечора випав перший сніг, тому обом командам довелося більше боротися та ковзатися, ніж грати технічно в пас. Але команди були в рівних умовах, а гра й так вийшла цікавою та яскравою. Вболівальники побачили аж 6 голів, які в підсумку не виявили переможця. Вже на прикінці матчу Судовишнянці спаслися забивши рятівний третій гол, і перевели манч в стадію пробиття пенальті. Основний час 3:3. І тут нерви гравців з Раденич не витримали, і вони двічі схибили. Суперкубок району-2017 поїхав до Судової Вишні. З чим ми їх і вітаємо!!!

 

                                                                                                        Адміністрація   ФФМР

             

Спорчений Суперкубок – 2016.

      Все б нічого. Тільки хотілося б спитати. Для чого, а головне для кого ми граємо футбол. Суперфінал, неділя, зустрічаються дві хороші команди. Для справжнього гурмана футболу – це мало б бути справжнє свято. Ніхто не здогадується, скільки потрібно було прикласти зусиль, щоб все організувати, підготувати  футбольне поле, і взагалі зробити атмосферу свята. Але власні амбіції як завжди перевищують. Тому і свята немає, і футболу як такого ми не бачимо. І всім начхати на тих вболівальників котрі прийшли на вас подивитися. А дивлячись на такий антифутбол, і взагалі перестануть приходити.

16:00  “Ураган” Раденичі  +:-  “Відродження” Мокряни

На 20 хв. матчу гравці команди “Відродження” Мокряни не погоджуючись з діями арбітрів  залишили футбольне поле.

             Арбітр матчу: Сабара В, Нагребецький А, Галабут В.

                                           

 Суперкубок району 2015

14.10.15р.  свято Покрови на центральному стадіоні “Карпати” м.Мостиська відбудетьсяцентральний матч за Суперкубок Мостиського району. На футбольному полі зійдуться: Чемпіон Мостиського району сезону 2015 “Ураган” с. Раденичі, і володар Кубка Незалежності -2015 “Луг” с. Старява.

 15:00  “Ураган” Раденичі 2-3 “Луг” Старява (Сабара В)

     Матч викликав чималий ажіотаж, адже обидві команди на протязі усього сезону показували непогану гру. Море позитивних емоцій,і звичайно розчарувань. Три пенальті – один з яких не реалізований. Пять голів, і ще безліч нереалізованих моментів. Це фінал!!! Фінал команд, які дійсно його заслужили. Але переможець може бути тільки один. І цьогорічний  Суперкубок поїхав у село Старява. З чим ми їх і вітаємо. Тепер команди Старяви і Раденич ідуть на зимові канікули, адже для них футбольний сезон 2015 р.( потрібно признати досить вдалий), вже завершено. А у сезоні 2016 прийдеться захищати титули, і підтвержувати своєю грою, що цей результат був не випадковий. До нових зустрічей.

                                                          Суперкубок 2014

Шановні вболівальники, шановні любителі футболу у пятницю 21.11 14р, у день свята Михайла на центральному стадіоні м.Мостиська відбудеться матч за матч за  Суперкубок Мостиського району . В якому зійдуться:

14:00 Чемпіон Вишня”Судова Вишня – володар Кубка Незалежності “Сокіл”Чишки (Курант М) 2:1

          Забивши за 3 хв.до завершення матчу  гол, перемогу святкували хлопці із Судової. Цьогорічний Суперкубок поїхав у Судову Вишню!!! З чим ми їх і вітаємо!!!                           

                                                           Суперкубок 2012

“Шанс” Крисовичі – “Старт” Золотковичі/Гусаків  2:3