Перше  коло

1 тур  неділя  12.05.2013

1.  17:00   “Юність” Княгиничі  -  ”Сокіл” Чишки (Курант М)  2:1

2.  17:00   “Отаман” Малнів  -  “Вікторія” Новосілки (Шафірко В)  1:2

3.  16:00  ”Карпати” Крисовичі  -  ”Карпати” Волостків (Сабара В)  2:1

4.  17:00  ”Чайка” Підгать  -  “Дукат” Новосільці (Босий М)  1:2

5.  14:00  ”Зоря” Мистичі  -  ”Сокіл” Дмитровичі (Базиляк Р)  3:2

6.  17:00  ”Легіон” Ніговичі – “Дружба” Черневе (Бусько В)  1:1

2 тур  неділя  19.05

1.  18:00  Чишки  -  Черневе  (Грендус В)  3:2

2.  14:00  Дмитровичі  -  Ніговичі  (Смола В)  6:1

3.  17:00  Підгать  -  Мистичі  (Базиляк Р)  1:0

4.  19:00  Волостків  -  Новосільці  (Дуда Ю)  2:3

5.  14:00  Малнів  -  Крисовичі  (Бусько В)  3:2

6.  18:00  Княгиничі  -  Новосілки  (гості)  0:3

3 тур  неділя  26.05

1.  14:00  Новосілки  -  Чишки  (Чорнопис І)  2:0

2.  14:00  Крисовичі  -  Княгиничі  (Грендус В)  2:1

3.  17:00  Новосільці  -  Малнів   (Базиляк Р)  1:0 

4.  14:00  Мистичі  -  Волостків   (Шафірко В)  1:1

5.  14:00  Ніговичі  -  Підгать   (Курант М)  2:2

6.  14:00  Черневе  -  Дмитровичі   (Голець В)  0:0

4 тур неділя  02.06 

1.  17:00  Чишки  -  Дмитровичі  (Гано А)  2:1

2.  14:00  Підгать  -  Черневе   (гості)  -:+ на користь Черневе.

3.  14:00  Волостків  -  Ніговичі  (Базиляк Р)  3:1

4.  14:00  Малнів  -  Мистичі  (Бусько В)  7:3

5.  14:00  Княгиничі  -  Новосільці  (Курант М) 2:5

6.  14:00  Новосілки  -  Крисовичі  (Гості)  1:0

5 тур  неділя  09.06

1.  14:00  Крисовичі  -  Чишки  (Рудий С)  1:1

2.  14:00  Новосільці  -  Новосілки  (Шафірко В) 3:0

3.  17:00  Мистичі  -  Княгиничі  (Дуда Ю)  1:1

4.  17:00  Ніговичі  -  Малнів  (Базиляк Р)  1:2

5.  17:00  Черневе  -  Волостків  (Гано А)  7:1

6.  17:00  Дмитровичі  -  Підгать  (Грендус В)  4:1

6 тур  неділя  16.06

1. 17:00  Чишки  -  Підгать  (Гано А)  2:1

2.  17:00  Волостків  -  Дмитровичі  (Степаняк О) 0:4

3.  17:00 Малнів  -  Черневе  (Дуда Ю)  2:1

4.  17:00  Княгиничі  -  Ніговичі  (Гості)  3:0

5.  14:00  Новосілки  -  Мистичі (Курант М)  2:1

6.  17:00  Крисовичі  -  Новосільці (Голець В)  2:1

7 тур  неділя  23.06

1.  17:00  Новосільці  -  Чишки (Тлумак І)  1:0

2.  17:00  Мистичі  -  Крисовичі (Рудий С )  1:3

3.  17:00  Ніговичі  -  Новосілки  (Шафірко В)  2:5

4.  14:00  Черневе  -  Княгиничі  (Рудий С)  9:0

5.  17:00  Дмитровичі  -  Малнів  (Базиляк Р)  3:0

6.  14:00  Підгать  -  Волостків  (Дуда Ю)  5:2

8 тур  пятниця  28.06 День Конституції

1.  17:00  Чишки  -  Волостків  (Гано А)  5:0

2.  17:00  Малнів  -  Підгать  (Грендус В)  2:3

3.  17:00  Княгиничі  -  Дмитровичі  (Марко Р) 2:3 

4.  17:00  Новосілки  -  Черневе  (Шафірко В)  3:0

5.  17:00  Крисовичі  -  Ніговичі  (Голець В)  -:+ на користь Ніговичі.

6.  17:00  Новосільці  -  Мистичі  (Базиляк Р)  1:1

9 тур  неділя  30.06

1.  14:00  Мистичі  -  Чишки  (Голець В)  4:4

2.  17:00  Ніговичі  -  Новосільці  (Марко Р) 0:3

3.  17:00  Черневе  -  Крисовичі  (Грендус В)  1:2

4.  14:00  Дмитровичі  -  Новосілки  (Базиляк Р) 1:1

5.  17:00  Підгать  -  Княгиничі  (Дуда Ю)  +:- на користь Підгать.

6.  17:00  Волостків  -  Малнів  (Голець В)  1:1

10 тур  неділя  07.07

1.  17:00  Чишки  -  Малнів  (Дуда Ю)  5:2

2.  17:00  Княгиничі  -  Волостків  (Гості)  2:1

3. 17:00   Новосілки  -  Підгать  (Рудий С)  2:3

4.  17:00  Крисовичі  -  Дмитровичі  (Шафірко В) 1:1

5.  17:00  Новосільці  -  Черневе  (Чабанюк О)  1:0

6.  14:00  Мистичі  -  Ніговичі  (Чабанюк О)  3:2

11 тур  пятниця  12.07

1.  14:00  Ніговичі  -  Чишки  (Дуда Ю)  2:5

2.  17:00 в с.Старява  Черневе  -  Мистичі  (Грендус В) 4:0

3.  14:00  Дмитровичі  -  Новосільці  (Курант М)  1:1

4.  17:00  Підгать  -  Крисовичі  (Курант М)  2:0

5.  17:00  Волостків  -  Новосілки  (Базиляк Р)  1:4

6.  17:00  Малнів  -  Княгиничі  (Тлумак І)  4:2

                  Друге коло

12 тур  неділя  14.07.2013

1.  17:00     –  Чишки - Ніговичі  (Тлумак І)  2:1

2.  17:00    -  Мистичі - Черневе  (Голець В)  1:4

3.  17:00    -  Новосільці  - Дмитровичі  (Базиляк Р) 5:1

4.  17:00    -  Крисовичі  - Підгать  (Шафірко В)  1:2

5.  17:00     –  Новосілки - Волостків (Дуда Ю)  4:1

6.  17:00     –  Княгиничі - Малнів  (Курант М)  0:0

13 тур  неділя  28.07

1.   17:00   –   Малнів - Чишки  (Гості)  4:1

2.  17:00   -  Волостків  - Княгиничі (Гості) 4:3

3.  17:00   -  Підгать  - Новосілки  (Гості)  2:2

4.  17:00  -   Дмитровичі  - Крисовичі  (Гості) 1:0

5.  17:00    -  Черневе  - Новосільці  (Гості)  1:1

6.  14:00  -   Ніговичі  - Мистичі  (Гості)  0:4 

14 тур  неділя  4.08

1.  14:00   –    Чишки - Мистичі  (Андрусевич А)  3:2

2.  14:00    -  Новосільці - Ніговичі  (Чабанюк О)  6:0

3.  14:00    -  Крисовичі  - Черневе  (Грендус В)  1:0

4.  17:00    -  Новосілки  - Дмитровичі  (Чабанюк О) 3:0

5.  17:00    -  Княгиничі  - Підгать  (Тлумак І)  8:3

6.  17:00    -  Малнів  - Волостків  (Грендус В)  1:2

15 тур  неділя  11.08

1.   14:00    -  Волостків  - Чишки  (Голець В)  4:0

2.  17:00   –  Підгать  - Малнів  (Шафірко В)  4:2

3.  13:00   –  Дмитровичі  - Княгиничі  (Чабанюк О) 8:0 

4.  17:00   –  Черневе   - Новосілки  (Тлумак І)  0:0

5.  17:00   –  Ніговичі - Крисовичі  (Курант М) 1:4

6.  16:00   –  Мистичі   - Новосільці  (Чабанюк О)  1:3 

16 тур  неділя  18.08

1.  17:00   –  Чишки - Новосільці  (Курант М)  0:1

2.  14:00   –  Крисовичі - Мистичі  (Голець М)  2:0

3.  17:00    -  Новосілки - Ніговичі  (Гано А)  5:1

4.  14:00    -  Княгиничі - Черневе  (Чабанюк О)  3:6

5.  17:00    -  Малнів  - Дмитровичі  (Грендус В)  2:1

6.  17:00    -  Волостків  - Підгать  (Базиляк Р)  0:3

17 тур  неділя  25.08

1.  14:00     –  Підгать   - Чишки  (Чабанюк О)  6:0

2.  17:00    -  Дмитровичі  - Волостків  (Базиляк Р) 3:5

3.  17:00    -  Черневе   - Малнів (Грендус В)  2:0

4.  17:00    -  Ніговичі - Княгиничі  (Курант М)  3:2

5.  14:00    -  Мистичі - Новосілки  (Базиляк Р)  1:3

6.  17:00    -  Новосільці - Крисовичі  (Тлумак І)  2:0

18 тур  неділя  28.08

1.  17:00    -  Чишки  -  Крисовичі  (Голець В)  1:5

2.  13:00    -  Новосілки  - Новосільці  (Рудий С) 2:1

3.  17:00    -  Княгиничі - Мистичі  (Фучило В) +:- на користь Княгинич.

4.  17:00   –   Малнів  - Ніговичі  (Чабанюк О)  5:1

5.  17:00   –   Волостків   - Черневе  (Курант М)  1:4

6.  17:00   –   Підгать   - Дмитровичі  (Рудий С)  1:0

19 тур неділя  01.09 

1.  14:00   –    Дмитровичі - Чишки  (Базиляк Р)  10:1

2.  17:00    -  Черневе   - Підгать  (Гано А)  2:2

3.  17:00   –   Ніговичі  - Волостків  (Бебех І)  5:3

4.  17:00    -    Мистичі - Малнів  (Чабанюк О)  4:3

5.  17:00  -    Новосільці   - Княгиничі  (Базиляк Р) 2:0

6.  17:00   –   Крисовичі - Новосілки  (Голець В)  0:0

20 тур  неділя  08.09

1.  17:00  -   Чишки  - Новосілки  (Грендус В)  3:6

2.  14:00   –  Княгиничі - Крисовичі  (Курант М)  5:2

3.  17:00   –  Малнів  - Новосільці  (Шафірко В)  0:2 

4.  13:00   –  Волостків   - Мистичі  (Бебех І)  2:1

5.  17:00    -  Підгать  -  Ніговичі  (Рудий С)  12:0

6.  17:00    - Дмитровичі   -Черневе  (Базиляк Р) 4:1

21 тур  неділя  15.09

 1.  14:00    -  Черневе  - Чишки  (Курант М)  3:0

2.  16:00   –  Ніговичі   - Дмитровичі  (Чабанюк О) 3:7

3.  17:00   –  Мистичі  - Підгать  (Голець В)  2:2

4.  17:00  -   Новосільці - Волостків  (Базиляк Р)  5:0

5.  17:00 –    Крисовичі   - Малнів  (Курант М)  +:- на користь Крисович.

6.  17:00   –  Новосілки  - Княгиничі  (Гано А)  3:0

22 тур  неділя  22.09.2013

1.  17:00     –  ”Сокіл” Чишки - “Юність” Княгиничі  (Гано А) 6:0

2.  14:00  21.09   -  “Вікторія” Новосілки  - “Отаман” Малнів  (Гано А) 6:4

3.  14:00   –  ”Карпати” Волостків - “Карпати” Крисовичі  (Базиляк Р) 3:2

4.  17:00    -  “Дукат” Новосільці - “Чайка” Підгать  (Чабанюк О)  1:1

5.  14:00   –   “Сокіл” Дмитровичі -  ”Зоря” Мистичі  (Чабанюк О)  3:1

6.  17:00   –   “Дружба” Черневе  - “Легіон” Ніговичі  (Мандзяк О)   3:2