Перше коло

1 тур   неділя  12.05.2013

1.  17:00  “Зустріч” Підліски  –  “Олімп” Волиця (Голець В)   3:1

2.  17:00  “Сокіл” Санники  –  ФК “Вовчищовичі” (Базиляк Р)  1:1 

3.  17:00  “Зірка” Мишлятичі  –  “Темп” Боратичі (гості)  2:0

4.  17:00  “Мандрівник” Гостинцеве – “Арсенал” Крукеничі (Грендус В)  2:1

5.  17:00  “Сокіл” Баличі  –  “Прометей” Довгомостиська (гості)  2:1

2 тур  неділя  19.05.

1.  17:00  Волиця  –  Довгомостиська  (Рудий С)  3:6

2.  17:00  Крукеничі  –  Баличі  (Курант М)  1:0

3.  14:00  Боратичі – Гостинцеве  (Курант М)  3:1

4.  14:00  Санники  –  Мишлятичі  (Голець М)  2:1

5.  17:00  Підліски  –  Вовчищовичі  (Тлумак І)  2:3

3 тур  неділя  02.06.

1.  17:00   Вовчищовичі  –  Волиця  (Шафірко В)  1:2

2. 17:00   Мишлятичі  –  Підліски  (Грендус В)  4:0

3.  14:00  Гостинцеве  –  Санники  (Голець В)  4:2

4.  17:00  Баличі  –  Боратичі  (Дуда Ю)  1:1

5.  17:00  Довгомостиська  –  Крукеничі  (Базиляк Р) 1:0

4 тур  неділя  09.06

1.  17:00  Волиця  –  Крукеничі  (Курант М)  0:3

2. 15:30  Боратичі  –  Довгомостиська  (Турко Р)  5:2

3.  14:00  Санники  –  Баличі  (Голець В)  0:0

4.  17:00  Підліски  –  Гостинцеве  (Голець В)  0:0

5.  14:00  Вовчищовичі  –  Мишлятичі  (Гості)  0:2

5 тур  неділя  16 червня

1.  17:00  Мишлятичі  –  Волиця (Шафірко В)  1:1

2.  17:00  Вовчищовичі  –  Гостинцеве (Грендус В) -:+ на користь Гостинцеве.  

3.  17:00  Баличі  –  Підліски  (Курант М)  0:1

4.  17:00  Довгомостиська  –  Санники  (Базиляк Р) 1:2

5.  14:00  Крукеничі  –  Боратичі  (Гості)  1:1

6 тур  неділя  23 червня

1.  14:00  Волиця  –  Боратичі (Курант М)  0:1

2.  17:00  Санники  –  Крукеничі (Голець В)  1:0

3.  14:00  Підліски  –  Довгомостиська (Голець В)  1:1

4.  14:00  Вовчищовичі  –  Баличі  (Гості)  0:2

5.  17:00  Мишлятичі  –  Гостинцеве (Нестор П)  4:0

7 тур  неділя  30 червня

1.  17:00  Гостинцеве  –  Волиця  (Смола В)  1:1

2.  17:00  Баличі  –  Мишлятичі  (Гано А)  0:0

3.  17:00  Довгомостиська  –  Вовчищовичі  (Рудий С) 3:2

4.  14:00  Крукеничі  –  Підліски (Турко Р)  1:1

5.  17:00  Боратичі  –  Санники  (Курант М)  5:2

8 тур  неділя 07 липня

1.  17:00  Волиця  –  Санники  (Грендус В)  2:1

2.  17:00  Підліски  –  Боратичі  (Гано А)  2:0

3.  14:00  Крукеничі  –  Вовчищовичі (Шафірко В) 1:0

4.  17:00  Мишлятичі  –  Довгомостиська (Голець В) 1:1

5.  15:00  Гостинцеве  –  Баличі  (Курант М) 3:1

9 тур  неділя  14 липня

1.  13:00  Баличі  –  Волиця  (Гості)  3:1

2.  14:00  Довгомостиська  –  Гостинцеве (Гості) 1:1

3.  14:00  Крукеничі  –  Мишлятичі  (Курант М) 0:0

4.  14:00  Боратичі  –  Вовчищовичі  (Гості)  6:4

5.  14:00  Санники  –  Підліски  (Голець В)  4:3

                  Друге коло

10 тур  неділя  28 липня

1.    17:00  –  Волиця – Баличі  (Гості)  2:0

2.   17:00  –  Гостинцеве – Довгомостиська (Гості) 2:1

3.   17:00  –  Мишлятичі – Крукеничі (Гості)  3:0

4.   14:00 –  Вовчищовичі – Боратичі (Гості)  1:2

5.   14:00 –  Підліски –  Санники (Гості)  1:0

11  тур  неділя 04 серпня

1.  17:00    –   Санники – Волиця  (Андрусевич А)  1:2

2.  14:00   –   Боратичі  –  Підліски  (Курант М)  3:0

3.  17:00    –  Вовчищовичі – Крукеничі  (Курант М) 1:2

4.  15:00    –  Довгомостиська – Мишлятичі (Базиляк Р) 2:1

5.  14:00    –  Баличі  –  Гостинцеве  (Голець В)  0:3

12 тур  неділя  11 серпня

1.  17:00     –  Волиця – Гостинцеве  (Грендус В)  1:1

2.  14:00    –  Мишлятичі  – Баличі  (Грендус В)  3:1

3.  17:00    –  Вовчищовичі  – Довгомостиська  (Базиляк Р) 2:1

4.  14:00    –  Підліски – Крукеничі  (Курант М)  3:1

5.  17:00    –  Санники  – Боратичі  (Голець В)  6:1

13 тур  неділя  18 серпня

1.  14:00    –   Боратичі – Волиця  (Курант М)  1:0

2.  17:00    –  Крукеничі – Санники  (Голець В)  4:1

3.  17:00   –   Довгомостиська – Підліски (Чабанюк О)  0:5

4.  14:00   –   Баличі –   Вовчищовичі  (Тлумак І) 1:2

5.  17:00   –   Гостинцеве – Мишлятичі  (Рудий С)  0:0

14 тур  неділя  25 серпня

1.  14:00   –   Волиця – Мишлятичі  (Грендус В)  1:2

2.  14:00  –   Гостинцеве  –  Вовчищовичі  (Голець В) 0:3

3.  17:00   –  Підліски –  Баличі  (Степаняк О)  2:0

4.  17:00    – Санники  – Довгомостиська  (Рудий С)  3:1

5.  17:00   –  Боратичі  – Крукеничі  (Голець В)  1:1

15 тур  неділя  01.09

1.  17:00  –   Крукеничі  – Волиця  (Курант М)  1:1

2. 16:00   –  Довгомостиська –  Боратичі  (Турко Р) 2:3

3.  14:00  –  Баличі –  Санники  (Голець В)  3:2

4.  17:00  –  Гостинцеве  –  Підліски  (Грендус В)  1:0

5.  14:00    – Мишлятичі  – Вовчищовичі  (Курант М) 2:1

16 тур  неділя  08.09.

1.  14:00    –   Волиця – Вовчищовичі  (Голець В)  2:0

2. 17:00     –  Підліски – Мишлятичі  (Курант М)  1:3

3.  17:00    –  Санники – Гостинцеве  (Чабанюк О)  3:4

4.  14:00    –  Боратичі  – Баличі  (Грендус В)  4:1

5.  14:00   –   Крукеничі  – Довгомостиська  (Чабанюк О) 2:2

17 тур  неділя  15.09.

1.  14:00   –   Довгомостиська –  Волиця  (Базиляк Р)  2:1

2.  14:00   –  Баличі –  Крукеничі  (Гано А)  0:5

3.  1700    –  Гостинцеве – Боратичі  (Шафірко В)  1:3

4.  14:00  –   Мишлятичі –  Санники  (Шафірко В)  2:0

5.  14:00   –  Вовчищовичі – Підліски  (Голець В)  1:1

18 тур   неділя  22.09.2013

1.  17:00    –  “Олімп” Волиця – “Зустріч” Підліски  (Шафірко В)  2:2

2.  17:00    –  ФК “Вовчищовичі” – “Сокіл” Санники  (Курант М)  3:2

3.  14:00   –  “Темп” Боратичі – “Зірка” Мишлятичі  (Гано А)  1:1

4.  14:00   – “Арсенал” Крукеничі – “Мандрівник” Гостинцеве (Голець В) 2:1

5.  17:00   –  “Прометей” Довгомостиська – “Сокіл” Баличі (Базиляк Р) 3:0