Перше коло     Друга ліга “Схід”

1 тур  неділя  4  травня

1.  15:00  “Легіон” Ніговичі – “Відродження” Мокряни (Гості)  1:11

2. 14:00  “Метеор” Велика Діброва – “Зоря” Мистичі (Чабанюк О)  2:0

3. 14:00  “Авангард” Хоросниця – ФК  Вовчищовичі (Базиляк Р)  0:2

4. 15:00  “Карпати” Волостків – “Молодь” Судова Вишня (Гості)  0:8

“Юність” Княгиничі – вихідний

2 тур  неділя  11  травня

1.  14:00     Вовчищовичі – Волостків  (Чабанюк О) 1:1

2.  17:00     Мистичі – Хоросниця  (Голець В)  0:1

3.  14:00     Мокряни – Діброва  (Гості)  5:1

4.  17:00    Княгиничі- Ніговичі  (Іванський І)  4:0

  Судова Вишня – вихідний.

3 тур  неділя  18  травня

1.  17:00  Діброва – Княгиничі  (Базиляк Р)  1:1

2. 17:00  Хоросниця – Мокряни (Іванський І) 1:3

3. 17:00  Волостків – Мистичі  (Чабанюк О)  0:2

4. 14:00  Судова Вишня – Вовчищовичі (Шафірко В) 0:2

Ніговичі – вихідний.

4 тур  неділя  25  травня

1. 17:00 Мистичі – Судова Вишня (Голець В) 0:4

2. 16:00 Мокряни – Волостків (Гості)  10:1

3. 15:00 Княгиничі – Хоросниця (Гості)  4:1

4. 14:00 Ніговичі – Діброва (Іванський І) 2:3

Вовчищовичі – вихідний.

5 тур  неділя  1  червня

1.  17:00  Хоросниця – Ніговичі (Чабанюк О) 2:1

2.  17:00  Волостків – Княгиничі (Базиляк Р) 3:3

3.  16:00  Судова Вишня – Мокряни (Андрусевич А) 1:1

4.  14:00  Вовчищовичі – Мистичі (Чабанюк О) 6:1

Велика Діброва – вихідний

6 тур неділя  8  червня

1. 17:00  Мокряни – Вовчищовичі (Курант М) 1:1

2. 14:00  Княгиничі – Судова Вишня (Курант М) 3:0 тех.перемога Княгиничі

3. 17:00  Ніговичі – Волостків (Чабанюк О) 1:6

4. 14:00  Діброва – Хоросниця (Шафірко В) 1:1

Мистичі – вихідний.

7 тур  неділя  15  червня

1. 17:00 Волостків – Діброва (Івасько ) 3:1

2. 17:00 Судова Вишня – Ніговичі (Чабанюк О) 5:1

3. 14:00 Вовчищовичі – Княгиничі (Іванський І) 7:0

4. 17:00 Мистичі – Мокряни (Іванський І) 3:4

Хоросниця – вихідний.

8 тур  неділя  22 червня

1. 14:00 Княгиничі – Мистичі (Іванський І) 5:2

2. 14:00 Ніговичі – Вовчищовичі (Голець В) 2:5

3. 17:00 Діброва –  Судова Вишня (Чабанюк О) 0:1

4. 17:00 Хоросниця – Волостків (Базиляк Р) 1:0

Мокряни – вихідний.

9 тур  неділя  29  червня

1. 16:00  Судова Вишня – Хоросниця (Ярина В) 3:1

2. 14:00 Вовчищовичі – Діброва (Бебех І) 6:1

3. 14:00 Мистичі – Ніговичі (Голець В) 2:0

4. 14:00 Мокряни – Княгиничі (Базиляк Р) 4:1

Волостків – вихідний.

 

Друге коло     Друга ліга “Схід”

10 тур  неділя  13 липня

1.  14:00  “Відродження” Мокряни    “Легіон” Ніговичі (Гості) 13:1

2. 17:00  “Зоря” Мистичі – “Метеор” Велика Діброва (Голець В)  1:1

3. 14:00    ФК  Вовчищовичі – “Авангард” Хоросниця (Голець В) 3:1

4. 14:00  “Молодь” Судова Вишня – “Карпати” Волостків (Базиляк Р) 3:2

“Юність” Княгиничі – вихідний

11 тур  неділя  20 липня

1.  17:00   Волостків  – Вовчищовичі (Андрусевич А) 3:3

2.  17:00  Хоросниця  – Мистичі (Чабанюк О) 3:1

3.  14:00  Діброва  – Мокряни (Чабанюк О) 1:1

4.  14:00   Ніговичі  – Княгиничі (Курант) 1:10

  Судова Вишня – вихідний.

12 тур  неділя  27 липня

1.  14:00  Княгиничі  – Діброва (Бебих Р) 0:2

2. 17:00  Мокряни  – Хоросниця (Чабанюк О) 6:1

3. 14:00  Мистичі  – Волостків (Голець В) 1:5

4. 17:00   Вовчищовичі – Судова Вишня (Голець В) 6:2

Ніговичі – вихідний.

13 тур  неділя  03 серпня

1. 17:00  Судова Вишня –  Мистичі (Грендус В) 3:0

2. 17:00 Волостків – Мокряни (Голець В) 1:2

3. 17:00 Хоросниця –  Княгиничі (Базиляк Р) 3:0 (тех.поразка)

4. 14:00 Діброва  – Ніговичі (Чабанюк О) 5:0

Вовчищовичі – вихідний.

14 тур  неділя  10 серпня

1.  14:00   Ніговичі  – Хоросниця (Тлумак І) 0:8

2.  16:00  Княгиничі  – Волостків (Курант М) 2:3

3.  13:00  Мокряни – Судова Вишня (Курант М) 2:0

4.  14:00  Мистичі – Вовчищовичі (Голець В) 0:4

Велика Діброва – вихідний

15 тур неділя  17 серпня

1. 14:00  Вовчищовичі  – Мокряни (Голець В) 2:3

2. 17:00  Судова Вишня – Княгиничі (Тлумак І) 2:2

3. 17:00  Волостків – Ніговичі (Голець В) 5:1

4. 14:00  Хоросниця  – Діброва (Ярина В) 5:0

Мистичі – вихідний.

16 тур  неділя  31 серпня

1. 14:00  Діброва – Волостків (Шафірко В) 1:2

2. 15:00 Ніговичі   – Судова Вишня (Фучило В) 3:4

3. 17:00 Княгиничі  Вовчищовичі (Фучило В) 1:1

4. 14:00 Мокряни –  Мистичі (Бебих І) 2:0

Хоросниця – вихідний.

17 тур  неділя  07 вересня

1.   17:00   Мистичі – Княгиничі (Бебих І) 2:0

2.  14:00   Вовчищовичі – Ніговичі (Бебих І) 3:2

3.  14:00   Судова Вишня  –  Діброва (Гості) 1:1

4.  17:00   Волостків  – Хоросниця (Іванський І) 2:1

Мокряни – вихідний.

18 тур  неділя 14 вересня

1.  17:00   Хоросниця – Судова Вишня (Курант М) 0:3

2.  14:00  Діброва – Вовчищовичі (Манько В) 1:3

3.  16:00  Ніговичі – Мистичі (Голець В) 1:5

4.  14:00  Княгиничі – Мокряни (Гості) 1:4

Волостків – вихідний.

21 вересня – стикові матчі.

28 вересняматч за 3-тє місце і Фінал.