Перше коло    Друга ліга “Захід”

1 тур   неділя  04  травня

1.  17 :00   ”Дружба” Черневе  - “Карпати” Крисовичі(Ярина В) 5:0

2.  14 :30  “Темп” Боратичі – “Удар” Малнів (Гості)  1:2

3.  17:00   “Галичина” Ганьковичі – “Леви” Тщенець (Гано А)  7:1

4.  14 :00   “Сокіл” Баличі – “Старт” Золотковичі (Курант М) 4:2

2 тур  неділя  11  травня

1.  14:00   Черневе – Золотковичі  (Гості)  4:1

2. 17:00   Тщенець – Баличі   (Шафірко В) 1:5

3. 16:00   Малнів – Ганьковичі (Гості)  6:1

4.  17:00  Крисовичі – Боратичі  (Грендус В) 1:2

3 тур  неділя  18  травня

1. 14:00  Боратичі – Черневе (Курант М)  2:1

2. 17:00 Ганьковичі – Крисовичі (Голець В) 1:1

3. 17:00 Баличі – Малнів (Тлумак І)  1:3

4. 17:00 Золотковичі – Тщенець (Курант М) 5:0

4 тур  неділя  25  травня

1. 17:00 Черневе – Тщенець (Чабанюк О) 5:0

2. 14:00 Малнів – Золотковичі (Грендус В) 2:0

3. 17:00 Крисовичі – Баличі (Ярина В) - 0:3 (тех. поразка Крисовичі).

4. 14:00 Боратичі – Ганьковичі (Тлумак І) 7:3

5 тур  неділя  1  чевня

1.  17:00   Ганьковичі – Черневе (Голець В) 3:4

2.  17:00  Баличі – Боратичі (Грендус В) 3:4

3.  17:00  Золотковичі – Крисовичі (Курант М) 1:4

4.  17:00  Тщенець – Малнів (Шафірко В) 0:5

6 тур  неділя  8 червня

1. 13:00  Черневе – Малнів (Андрусевич А) 2:0

2. 17:00  Крисовичі – Тщенець (Гано А) 6:1

3. 15:00  Боратичі – Золотковичі (Турко Р) 5:1

4. 17:00  Ганьковичі – Баличі (Голець В) 2:2

7 тур  неділя  15 червня

1. 14:00 Баличі – Черневе (Курант М) 1:1

2. 14:00 Золотковичі – Ганьковичі (Шафірко В) 0:4

3. 16:30 Тщенець – Боратичі (Голець В) 1:10

4. 17:00 Малнів – Крисовичі (Гано А) 2:1

 

  Друге коло    Друга ліга “Захід”

8 тур   неділя  13 липня

1.  17:00 в Чишках  “Карпати” Крисовичі - ”Дружба” Черневе (Шафірко В) 1:9

2.  14:00  ”Удар” Малнів  - “Темп” Боратичі (Ярина В) 3:1

3.  14:00  “Леви” Тщенець - ”Галичина” Ганьковичі (Шафірко В) 2:7

4.  17:00   “Старт” Золотковичі  “Сокіл” Баличі (Кізлик П) 0:0

9 тур  неділя  20 липня

1.  17:00  Золотковичі   - Черневе (Грендус В)  0:2

2. 17:00  Баличі   - Тщенець (Голець В)  5:1

3. 14:00   Ганьковичі  - Малнів (Грендус В)  2:1

4. 17:00  Боратичі   - Крисовичі (Кізлик П)  +:-

10 тур  неділя  27 липня

1. 14:00  Черневе  Боратичі  (Курант М) 3:2

2. 17:00  Крисовичі  - Ганьковичі (Шафірко В) 0:2

3. 14:00  Малнів   - Баличі (Курант М)  0:2

4. 14:00  Тщенець  - Золотковичі (Андрусевич А) 1:2

11 тур  неділя 03 серпня

1. 14:00  Тщенець -Черневе (Андрусевич А) 0:3

2. 14:00  Золотковичі  - Малнів (Курант М) 2:4

3. 17:00  Баличі Крисовичі (Шафірко В) 2:1

4. 14:00  Ганьковичі  Боратичі (Ярина В) 4:3

12 тур  неділя  17 серпня

1.  17:00   Черневе  - Ганьковичі (Чабанюк О) 4:0

2.  16:00  Боратичі  - Баличі (Поліщак Ю) 1:2

3.  17:00  Крисовичі Золотковичі (Чорнопис В) 4:2

4.  14:00  Малнів   - Тщенець (Тлумак І) 7:1

13 тур  неділя  31 серпня

1. 17:00   Малнів    - Черневе (Тлумак І) 1:3

2. 17:00  Тщенець Крисовичі (Гано А) 1:4

3. 16:00  Золотковичі Боратичі (Гості) 2:5

4. 14:00  Баличі - Ганьковичі (Гано А) 4:2

14 тур  неділя  07 вересня

1. 17:00   Черневе Баличі (Голець В)  1:4

2. 14:00  Ганьковичі  - Золотковичі (Гості)  3:0

3. 15:00  Боратичі  - Тщенець (Гості)  16:2

4. 16:15  Крисовичі - Малнів (Чабанюк О)  1:3