Перше коло         Перша ліга

1 тур   неділя  04  травня

1.   14:00   “Арсенал” Крукеничі – “Сокіл” Дмитровичі  (Гості)  4:2

2.  17 :00  “Вікторія” Новосілки  – “Мандрівник” Гостинцеве (Курант М) 2:1

3.  14 :00  “Чайка” Підгать  – “Прометей” Довгомостиська (Шафірко В)  3:2

4.  14:00  “Олімп” Волиця  – “Дукат” Новосільці (Грендус В)  2:1

5.  17 :00  “Сокіл” Санники  – “Зустріч” Підліски (Чабанюк О)  0:1

2 тур  неділя  11  травня

1.  17:00   Дмитровичі  –  Підліски  (Чабанюк О) 2:1

2.  14:00   Новосільці  –  Санники  (Базиляк Р) 2:0

3.  17:00   Довгомостиська  –  Волиця  (Базиляк Р) 3:1

4.  17:00   Гостинцеве  –  Підгать  (Тлумак І)  1:2

5.  17:00   Крукеничі  –  Новосілки  (Ярина В)  3:3

3 тур  неділя  18  травня

1.  14:00  Новосілки  –  Дмитровичі (Тлумак І)  2:1

2. 14:00  Підгать –  Крукеничі  (Базиляк Р)  3:0

3. 17:00  Волиця – Гостинцеве  (Грендус В)  3:4

4. 17:00   Санники –  Довгомост. (Андрусевич А) 1:1

5. 17:00   Підліски  –  Новосільці (Ярина В)  0:1

4 тур  неділя  25  травня

1. 18:00  Дмитровичі  –  Новосільці  (Базиляк Р)  3:1

2. 14:00   Довгомостиська  –  Підліски (Базиляк Р) 0:3

3. 17:00   Гостинцеве  –  Санники  (Шафірко В)  3:0

4. 17:00   Крукеничі   –   Волиця (Голець В) 2:0

5. 17:00   Новосілки  –  Підгать (Гано А)  1:3

5 тур  неділя  1 червня

1.  17:00   Підгать  –   Дмитровичі (Ярина В) +:- (тех.поразка Дмитровичі)

2. 14:00  Волиця    Новосілки (Шафірко В) 1:3

3. 13:00  Санники   –    Крукеничі (Андрусевич А) 4:0

4. 17:00  Підліски  –  Гостинцеве  (Тлумак І)) 5:2

5. 14:00  Новосільці   –  Довгомостиська (Базиляк Р) 5:1

6 тур  неділя  8 червня

1.  17:00    Дмитровичі  –  Довгомостиська (Базиляк Р) 3:3

2.  17:00   Гостинцеве  –   Новосільці (Шафірко В) 2:1

3.  14:00   Крукеничі  –  Підліски (Голець В) 0:6

4.  14:00   Новосілки  –  Санники (Ярина В) 0:0

5.  17:00   Підгать  –  Волиця (Грендус В) 2:0

7 тур  неділя  15 червня

1.  14:00   Волиця  –  Дмитровичі (Голець В) 5:2

2.  14:00  Санники  –  Підгать (Андрусевич А) 4:5

3.  17:00  Підліски  –  Новосілки (Грендус В) 4:1

4.  14:00  Новосільці  –  Крукеничі (Чабанюк О) +:- (тех.перемога Новосільці)

5.  17:00  Довгомостиська  –   Гостинцеве (Андрусевич А) 1:0 

8 тур  неділя 22 червня

1.  17:00    Дмитровичі  –  Гостинцеве (Андрусевич А) 1:2

2.  16:00   Крукеничі  –  Довгомостиська (Грендус В) 2:3

3.  14:00   Новосілки  –  Новосільці (Нестор П) 1:2

4.  14:00   Підгать  –  Підліски (Чабанюк О) 2:2

5.  14:00   Волиця  –  Санники (Ярина В) 2:3

9 тур  неділя  29 червня

1.  17:00   Санники  –  Дмитровичі (Голець В) 2:1

2.  17:00  Підліски  –  Волиця (Грендус В)  8:1

3.  17:00  Новосільці  –  Підгать (Базиляк Р) 2:2

4.  14:00  Довгомостиська  –  Новосілки (Курант М) 1:2

5.  17:00  Гостинцеве  –  Крукеничі (Гано А) 9:0

  Друге коло         Перша ліга

10 тур   неділя  13 липня

1.   17:00  “Сокіл” Дмитровичі  –  “Арсенал” Крукеничі (Чабанюк О) 0:2

2.  17:00  “Мандрівник” Гостинцеве   –  “Вікторія” Новосілки (Андрусевич А) 4:2

3.  14:00  10.08 “Прометей” Довгомостиська  – “Чайка” Підгать (Ярина В) 4:2

4.  17:00   10.08 “Дукат” Новосільці – “Олімп” Волиця (Ярина В) 2:0

5.  14:00  “Зустріч” Підліски  – “Сокіл” Санники (Курант М) 1:3

11 тур  неділя  20 липня

1.  17:00    Підліски  – Дмитровичі (Курант М)  2:2

2.  1  :00    Санники  – Новосільці – 4:0

3.  17:00   Волиця   – Довгомостиська (Базиляк Р) 1:1

4.  1  :00   Підгать  – Гостинцеве  2:1

5.  14:00   Новосілки  –  Крукеничі (Голець В) 1:2

12 тур  неділя  27 липня

1.  17:00    Дмитровичі  – Новосілки (Андрусевич А) 2:2

2. 17:00    Крукеничі – Підгать (Тлумак А) 3:0

3. 17:00    Гостинцеве  – Волиця (Ярина В) 1:2

4. 14:00    Довгомостиська – Санники (Базиляк Р) 0:4

5. 17:00    Новосільці   – Підліски (Базиляк Р) 2:3

13 тур  неділя  03 серпня

1. 17:00    Новосільці  –  Дмитровичі (Чабанюк О) 3:0

2. 17:00   Підліски  – Довгомостиська (Тлумак І) 6:1

3. 14:00   Санники  – Гостинцеве (Голець В) 3:0 (тех.поразка)

4. 17:00   Волиця  –  Крукеничі (Ярина В) 4:3

5. 17:00   Підгать  – Новосілки (Андрусевич А) 3:0

14 тур  неділя  17 серпня

1.  14:00  Дмитровичі  – Підгать (Гості) 0:1

2. 17:00  Новосілки   –  Волиця (Гості) 3:0

3. 14:00  Крукеничі  – Санники (Грендус В) 2:2

4. 17:00   Гостинцеве   – Підліски (Ярина В) 1:1

5. 17:30  Довгомостиська –   Новосільці (Чабанюк О) 0:1

15 тур  неділя  31 серпня

1.  17:00   Довгомостиська  – Дмитровичі (Чабанюк О) 5:3

2.  14:00  Новосільці  – Гостинцеве (Чабанюк О) 3:1

3.  17:00  Підліски  – Крукеничі (Голець В) 0:0

4.  17:00  Санники  – Новосілки (Курант М) 2:2

5.  14:00  Волиця  – Підгать (Грендус В) 1:4

16 тур  неділя  07 вересня

1.  14:00  Дмитровичі –  Волиця (Іванський І) 5:1

2.  14:00 Підгать   –  Санники (Чорнопис В) 0:1

3.  15:00  Новосілки – Підліски (Гості) 2:5

4.  17:00 Крукеничі – Новосільці (Курант М) 1:1

5.  17:00 Гостинцеве   – Довгомостиська (Грендус В) 0:4

17 тур  неділя 14 вересня

1.  17 :00    Гостинцеве  – Дмитровичі (Тлумак І) 2:1

2.  17 :00   Довгомостиська  – Крукеничі (Чабанюк О) 4:1

3.  14:00   Новосільці –  Новосілки (Чабанюк О) 6:0

4.  17 :00   Підліски   –  Підгать (Шафірко В) 1:1

5.  14:00   Санники   –  Волиця (Грендус В) 7:1

18 тур  неділя  21 вересня

1.  17:00   Дмитровичі – Санники (Степаняк В) 2:2

2.  17:00   Волиця  – Підліски (Грендус В)  6:5

3.  17:00   Підгать – Новосільці (Курант М) 2:5

4.  14:00   Новосілки – Довгомостиська (Гості) 2:3

5.  17:00   Крукеничі  Гостинцеве (Голець В) 0:0