Перше коло     Друга ліга “Схід”

1 тур  неділя  26 квітня

1.  17:00  ”Дружба” Твіржа – “Карпати” Волостків (Курант М) 1:5

2. 17:00  ”Юність” Княгиничі – “Легіон” Ніговичі (Базиляк Р)  6:4

3. 16:00  “Молодь” Судова Вишня – ”Авангард” Хоросниця  (Марко В)  1:0

4. 17:00  ”Зоря” Мистичі– “Сокіл” Дмитровичі  (Голець В) 0:6

2 тур  неділя  03  травня

1.  14:00   Волостків – Дмитровичі  (Чабанюк О) 3:6

2.  14:00  Хоросниця – Мистичі  (Гості )  5:1

3.  17:00  Ніговичі – Судова Вишня  (Іванський І) 1:1

4.  17:00  Твіржа – Княгиничі  (Грендус В)  2:3

 3 тур  неділя  10  травня

1.  14:00  Княгиничі – Волостків (Гості)  4:2

2. 14:00 Судова Вишня – Твіржа (Піх І)  6:0

3. 14:00 Мистичі – Ніговичі (Бебих І)  4:3

4. 17:00 Дмитровичі – Хоросниця (Чабанюк О) 3:0

4 тур  неділя  17  травня

1. 15:00 Волостків – Хоросниця (Цибульський В)  4:1

2. 16:30 Ніговичі – Дмитровичі (Писко Б)  0:7

3. 16:00 Твіржа – Мистичі (Базиляк Р)  3:0

4. 14:00 Княгиничі – Судова Вишня (Писко Б)  3:3

5 тур  неділя  24 травня

1.  14:00  Судова Вишня – Волостків (Чабанюк О) 5:0

2.  14:00  Мистичі – Княгиничі Бебих І)  5:5

3.  14:00  Дмитровичі – Твіржа (Піх І)  6:3

4.  17:00  Хоросниця – Ніговичі (Піх І)  8:1

6 тур неділя  31 травня

1. 17:30  Волостків – Ніговичі  (Курант М)  6:1

2. 14:00  Твіржа – Хоросниця  (Сабара В)  3:1

3. 17:00  Княгиничі – Дмитровичі  (Іванський І) 2:1

4. 14:00 Судова Вишня – Мистичі  (Гано А)  5:0

7 тур  неділя  07  червня

1. 17:00 Мистичі – Волостків (Гано А)  2:4

2. 14:00 Дмитровичі – Судова Вишня (Шафірко В) 2:2

3. 17:00 Хоросниця – Княгиничі (Макаревич В) 1:1

4. 14:00 Ніговичі – Твіржа  (Тлумак І)  2:4

Друге  коло

8 тур  неділя  21 червня

1.  14:00 Волостків  –  Твіржа (Чабанюк О) 4:3

2. 14:00  Ніговичі  – Княгиничі (Тлумак І)  1:7

3. 17:00 Хоросниця  –  Судова Вишня (Макаревич В) 3:0

4. 16:30  Дмитровичі –  Мистичі (Чабанюк В)  6:3

9 тур  неділя  28  червня

1.  13:00   Дмитровичі  –  Волостків (Чабанюк О) 7:1

2.  17:00  Мистичі  –  Хоросниця (Курант М) 2:3

3.  15:30  Судова Вишня  – Ніговичі (Чабанюк О) 7:1

4.  14:00  Княгиничі – Твіржа (Кізлик П) 1:0

 10 тур  неділя  05  липня

1.  14:00 Волостків  –  Княгиничі (Цибульський В) 2:2

2. 18:00 Твіржа –  Судова Вишня (Кізлик П)  1:2

3. 14:00  Ніговичі – Мистичі (Бебих І)  1:5

4. 15:00 Хоросниця – Дмитровичі (Піх І) 3:2

11 тур  неділя  12  липня

1. 13:00 Хоросниця – Волостків (Шафірко В)  3:1

2. 17:00  Дмитровичі – Ніговичі (Чабанюк О) +:- (3:0)

3. 14:00 Мистичі – Твіржа (Піх І)  6:3

4. 17:00  Судова Вишня – Княгиничі (Кізлик П) 2:1

12 тур  неділя  19 липня

1.  14:00  Волостків  – Судова Вишня (Бебих І) 2:3

 2.  17:00   Княгиничі  – Мистичі (Іванський І) 3:3

 3.  14:00   Твіржа – Дмитровичі (Фучило В)  2:7

4.  14:00   Ніговичі – Хоросниця (Босий М)  1:1

13 тур неділя  26 липня

1. 13:00 Ніговичі – Волостків (Чабанюк О) 3:3

2. 15:30  Хоросниця  – Твіржа (Чабанюк О) 3:0

3. 18:00 Дмитровичі  – Княгиничі (Піх І) 3:1

4. 14:00 Мистичі –  Судова Вишня (Шафірко В) 0:2

14 тур  неділя  02  серпня

1. 17:30  Волостків – Мистичі (Кізлик П)  1:3

2. 11:00 Судова Вишня – Дмитровичі (Чабанюк О) 0:1

3. 18:00 Княгиничі – Хоросниця (Курант М) 2:2

4. 14:00 Твіржа – Ніговичі (Чабанюк О)  5:1

Стикові матчі  16 серпня

1.  16:00  Дмитровичі – Мишлятичі (Кізлик П) 2:2 (пенальті 4:5)
2.  18:00  Судова Вишня – Малнів  (Кізлик П)  2:4

Матч за 3-тє місце 23 серпня

17:00  Дмитровичі – Судова Вишня (Шафірко В)  3:1

Матч за –ше місце 23 серпня

14:00  Малнів – Мишлятичі (Кізлик П) 3:2