Перше коло    Друга ліга “Захід”

1 тур   неділя  26  квітня

1.  14 :00   “Галичина” Ганьковичі - “Сокіл” Баличі (Тлумак І) 1:1

2.  16 :00  “Зірка” Мишлятичі – “Сокіл” Годині (Тлумак І)  1:0

3.  14:00    ”Сокіл” Чишки – “Вишня” Мелешки (Гано А)  1:0

4.  17 :00   “Олімп” Волиця – “Кордон” Шегині (Грендус В) 3:2

                     ”Удар” Малнів – вихідний

2 тур  неділя  01  травня

1.  17:00  Малнів  - Ганьковичі (Грендус В) 5:0

2. 15:00   Мелешки – Волиця   (Грендус В)  1:1

3. 18:00   Годині – Чишки  (Голець В)  3:0

4.  19:00  Баличі – Мишлятичі  (Рудий С)  0:0

                     Шегині – вихідний

3 тур  неділя  03  травня

1. 17:00  Мишлятичі – Малнів  (Чорнопис Я) 2:0

2. 14:00 Чишки – Баличі  (Рудий С) 1:1

3. 17:00 Волиця – Годині (Голець В)  3:1

4. 14:00 Шегині – Мелешки  (Голець В)  2:2

                    Ганьковичі – вихідний

4 тур  неділя  10  травня

1. 17:00  Малнів – Чишки (Тлумак І)  4:1

2. 14:00 Годині – Шегині (Гано А)  1:3

3. 14:00 Баличі – Волиця (Кізлик П)  2:2

4. 17:00 Ганьковичі – Мишлятичі (Курант М) 2:4

                   Мелешки – вихідний

5 тур  неділя  17  травня

1.  18:30  Чишки – Ганьковичі (Рудий С)  2:1

2.  14:00 Волиця – Малнів (Гано А)  1:1

3.  17:00 Шегині – Баличі (Гано А)  3:1

4.  13:00  Мелешки – Годині (Шафірко В)  1:1

                     Мишлятичі – вихідний

6 тур  неділя  24 травня

1. 15:00  Баличі -  Мелешки (Романівський М) 3:0

2. 15:00 Ганьковичі -Волиця (Тлумак І)  3:1

3. 14:00  Малнів – Шегині (Орфіняк Р)  1:1

4. 13:00  Мишлятичі Чишки (Гано А)  3:1

                    Годині – вихідний 

7 тур  неділя  31 травня

1. 17:00 Волиця - Мишлятичі  (Шафірко В) 0:1

2. 14:00 Шегині - Ганьковичі  (Шафірко В) 2:1

3. 14:00 Мелешки – Малнів  (Макаревич В)  1:5

4. 17:00 Годині - Баличі  (Макаревич В)  1:2

                   Чишки – вихідний

8 тур  неділя   07  червня

1. 15:00  Ганьковичі -  Мелешки (Курант М)  4:2

2. 16:30 Чишки -Волиця (Рудий С)  -:+ (тех. поразка 0:3

3. 14:00  Малнів - Годині (Кульматицький Р) 3:0

4. 13:00  Мишлятичі Шегині (Курант М)  3:0

                   Баличі  - вихідний 

9 тур  четвер   11  червня

1. 18:00 субота 13.06 Баличі - Малнів (Шафірко В) 2:0

2. 17:00 Шегині - Чишки (Рудий С)  3:1

3. 18:00 Мелешки - Мишлятичі (Гано А)  1:1

4. 18:00 Годині - Ганьковичі (Макаревич В)  4:0

                   Волиця  - вихідний

Друге коло

10 тур   неділя  14  червня

1.  14 :00  Баличі -  Ганьковичі  (Курант М)  4:1

2.  14 :30  Годині – Мишлятичі   (Гано А)  2:1

3.  17:30   Мелешки – Чишки  (Гано А)  3:0

4.  17 :00  Шегині –  Волиця  (Курант М)  1:2

                       Малнів – вихідний

11 тур  неділя  21  червня

1.  17:00  Ганьковичі  - Малнів (Гано А)  1:2

2. 15:00   Волиця -  Мелешки (Кульматицький Р) 8:3  

3. 18:00   Чишки  Годині (Рудий С) 0:4 

4.  19:00   Мишлятичі Баличі  (Гано А) 1:1

                     Шегині – вихідний

12 тур  неділя  28  червня

1. 18:00  Малнів -  Мишлятичі (Шафірко В) 1:0

2. 14:00 Баличі  - Чишки (Поліщак Ю) 1:1

3. 13:00  Годині - Волиця (Шафірко В) 3:2

4. 15:30  Мелешки  - Шегині (Шафірко В) +:-

                    Ганьковичі – вихідний

13 тур  неділя  05  липня

1. 17:00  Чишки - Малнів (Рудий С) 1:6

2. 14:00 Шегині - Годині (Тлумак І) 4:3

3. 17:00 Волиця Баличі  (Тлумак І) 0:2

4. 17:00 Мишлятичі Ганьковичі (Курант М) 2:4

                   Мелешки – вихідний

14 тур  неділя  12  липня

1.  17:00  Ганьковичі Чишки (Тлумак І) 3:1

2.  16:00 Малнів Волиця (Шафірко В)  3:0

3.  14:30  Баличі - Шегині (Курант М)  1:1

4.  17:30   Годині  - Мелешки (Курант М)  2:1

                     Мишлятичі – вихідний

15 тур  неділя  19 липня

1. 17:00  Мелешки -  Баличі (Романівський М) 0:2

2. 17:00 Волиця - Ганьковичі (Тлумак І)  4:3

3. 14:00  Шегині - Малнів (Тлумак І)  0:4

4. 17:00   Чишки Мишлятичі (Рудий С)  0:3

                    Годині – вихідний 

16 тур  неділя  26 липня

1. 17:00 Мишлятичі Волиця (Рудий С) 5:0

2. 15:00 Ганьковичі  Шегині  (Рудий С) 3:1

3. 15:30 Малнів  -  Мелешки (Кізлик П) 3:0

4. 18:30 Баличі -  Годині (Кізлик П)  2:1

                   Чишки – вихідний

17 тур  неділя   02  серпня

1. 14:00   Мелешки - Ганьковичі (Гано А) 2:1

2. 17:00 Волиця - Чишки (Рудий С) 2:1

3. 17:00   Годині - Малнів (Гано А) 2:1

4. 14:00  Шегині Мишлятичі (Базиляк Р) 1:5

                   Баличі  - вихідний 

18 тур  неділя   09  серпня

1. 15:15  Малнів Баличі (Базиляк Р)  2:1

2. 19:00 Чишки Шегині (Піх І)  2:1

3. 10:00 Мишлятичі Мелешки  (Рудий С) +:-

4. 17:00 Ганьковичі - Годині (Тлумак І)  2:3

                   Волиця  - вихідний

Стикові матчі  16 серпня

1.  16:00  Мишлятичі – Дмитровичі (Кізлик П)  2:2 (пенальті 5:4)
2.  18:00  Малнів – Судова Вишня  (Кізлик П)  4:2

Матч за 3-тє місце 23 серпня

17:00  Дмитровичі – Судова Вишня (Шафірко В)  3:1

Матч за –ше місце 23 серпня

14:00  Малнів – Мишлятичі (Кізлик П) 3:2