Перше коло         Перша ліга

1 тур   неділя  26 квітня

1. 14:00   ”Дружба” Черневе – “Сокіл” Санники  (Грендус В)  7:0

2.  14 :00 ”Відродження” Мокряни  - “Арсенал” Крукеничі (Фучило В)  3:0 (тех.п)

3.  17 :00   “Прометей” Довгомостиська  - “Зірка” Завязанці (Чабанюк О)  3:3

4.  17:00  ФК Вовчищовичі  - “Мандрівник” Гостинцеве (Кізлик П) 0:1

   “Зустріч” Підліски  - вихідний

2 тур  неділя  03  травня

1.  17:00    Санники – Гостинцеве  (Базиляк Р) 1:3 

2.  14:00   Завязанці – Вовчищовичі  (Іванський І) 1:0

3.  17:00   Крукеничі  –  Довгомостиська  (Курант М) 2:1

4.  14:00   Черневе – Підліски  (Гано А)  0:1

                      Мокряни -вихідний

3 тур  неділя  10  травня

1.  14:00  Підліски – Санники (Гості)  +:-

2. 14:00  Мокряни – Черневе (Базиляк Р)  4:3

3. 15:00  Вовчищовичі – Крукеничі (Фучило В) 1:1

4. 14:00  Гостинцеве – Завязанці (Рудий С)  4:5

                   Довгомостиська – вихідний

4 тур  неділя  17  травня

1. 17:00  Санники – Завязанці (Тлумак І)  2:3

2. 16:00  Крукеничі – Гостинцеве (Рудий С)  5:3

3. 16:00 Черневе – Довгомостиська (Шафірко В) 2:0

4. 14:00  Підліски – Мокряни (Тлумак І)  2:3

                     Вовчищовичі – вихідний

5 тур  неділя  24 травня

1.  18:00 23.05 субота  Мокряни – Санники (Базиляк Р)  4:3

2. 15:00  ст.Бортятино Довгомостиська – Підліски (Шафірко В) 0:0

3. 18:00  Вовчищовичі – Черневе (Шафірко В)  4:3

4. 14:00  Завязанці – Крукеничі (Іванський І)  7:2

                    Гостинцеве – вихідний

6 тур  неділя  31 травня

1.  15:00   Санники – Крукеничі  (Курант М)  9:2

2.  17:00  Черневе – Гостинцеве  (Базиляк Р)  6:2

3.  12:30  Підліски – Вовчищовичі  (Курант М)  2:3

4.  14:00  Мокряни – Довгомостиська  (Іванський І) 7:2

                     Завязанці – вихідний

7 тур  неділя  07 червня

1.  17:00  Довгомостиська – Санники (Шафірко В) 3:2

2.  14:00  Вовчищовичі – Мокряни (Гано А) 2:1

3.  14:00  Гостинцеве – Підліски  (Макаревич В) 3:2

4.  16:00  Завязанці – Черневе (Тлумак І)  6:1

                      Крукеничі  -   вихідний

8 тур  неділя 14 червня

1.  17:00   Черневе – Крукеничі (Макаревич В) 3:1

2.  17:00  Підліски – Завязанці (Тлумак І)  4:1

3.  17:00  Мокряни – Гостинцеве (Піх І)  5:2

4.  16:30 Довгомостиська – Вовчищовичі (Чабанюк О) 2:2

                     Санники – вихідний

9 тур  неділя  21 червня

1.  14:00  Вовчищовичі – Санники (Макаревич В) 1:1

2.  15:00  Гостинцеве – Довгомостиська (Шафірко В) 0:4

3.  16:00  Завязанці – Мокряни (Тлумак І)  4:1

4.  17:00  Крукеничі – Підліски (Курант М)  1:3

                    Черневе – вихідний

Друге коло 

10 тур   неділя  28 червня

1. 14:00   Санники –  Черневе  (Курант М) 5:3

2.  16 :00 Крукеничі - Мокряни  (Фучило В) 1:2

3.  17 :00  Завязанці - Довгомостиська (Кізлик П) 4:0

4.  17:00   Гостинцеве  - ФК Вовчищовичі (Тлумак І) 4:1

                     Підліски  - вихідний

11 тур  неділя  05  липня

1.  16:00  Гостинцеве    Санники (Кізлик П) 7:1

2.  16:00  Вовчищовичі Завязанці (Шафірко В) 4:2

3.  17:00  Довгомостиська  Крукеничі  (Чабанюк О) 2:0

4.  16:00  Підліски  -  Черневе (Сабара В)  2:1

                      Мокряни -вихідний

12 тур  неділя  12  липня

1.  14:00 Санники - Підліски (Кізлик П) 2:2

2. 18:00  субота 11.07 Черневе - Мокряни (Кізлик П) 1:0

3. 14:00  Крукеничі - Вовчищовичі (Тлумак І)  4:3

4. 16:30  Завязанці - Гостинцеве (Іванський І)  5:2

                   Довгомостиська – вихідний

13 тур  неділя  19  липня

1. 17:00  Завязанці Санники (Босий М) 2:3

2. 17:00  Гостинцеве - Крукеничі (Смола В) 1:1

3. 17:00  Довгомостиська -Черневе (Чабанюк О) 1:4

4. 14:00   Мокряни  - Підліски (Базиляк Р)  1:2

                     Вовчищовичі – вихідний

14 тур  неділя  26 липня

1.  17:00 Санники  Мокряни (Шафірко В)  0:1

2. 15:00  Підліски -  Довгомостиська (Тлумак І) 2:0

3. 15:30  Черневе - Вовчищовичі (Курант М) 5:2

4. 17:00  Крукеничі - Завязанці (Босий М) 2:5

                    Гостинцеве – вихідний

15 тур  неділя  02 серпня

1.  15:30  Крукеничі -  Санники (Курант М) 1:2

2.  14:00  Гостинцеве  - Черневе (Рудий С) 3:5

3.  15:00  Вовчищовичі   Підліски (Кізлик П) 2:1

4.  14:00  Довгомостиська -  Мокряни (Чабанюк О) 1:2

                     Завязанці – вихідний

16 тур  неділя  09 серпня

1.  18:00  Санники - Довгомостиська (Дуда Ю) 3:1

2.  14:00  Мокряни - Вовчищовичі (Курант М) 3:2

3.  14:00  Підліски - Гостинцеве (Кізлик П)  0:2

4.  17:45 Черневе - Завязанці (Базиляк Р)  1:0

                      Крукеничі  -   вихідний

17 тур  неділя  16  серпня

1.  14:00  Крукеничі  - Черневе (Курант М)  0:3

2.  17:00  Завязанці - Підліски (Курант М)  6:2

3.  17:00  Гостинцеве  - Мокряни (Шафірко В) 2:3

4.  17:00  Вовчищовичі - Довгомостиська (Піх І) 4:0

                     Санники – вихідний

18 тур  неділя  23 серпня

1.  18:00  Санники - Вовчищовичі (Курант М) 3:3

2.  17:00  Довгомостиська Гостинцеве (Кушик М) 4:2

3.  14:00   Мокряни - Завязанці (Шафірко В)  3:0

4.  15:30  Підліски - Крукеничі (Курант М)  5:0

                    Черневе – вихідний