Друга ліга  Перше коло

1 тур  неділя  17 квітня

1. 16:00 Ганьковичі -  Ніговичі (Курант М)

2. 17:00 Мелешки  - Мистичі (Гано А) 

3. 17:00 Твіржа - Баличі-2  (Базиляк Р) 

4. 14:00 Боратичі  - Мостиська 2 (Гості) 

5. 14:00  Стоянці – Годині (Чабанюк О)                  

6. 16:30  Новосілки – Волостків (Шафірко В)      

2 тур  неділя  24 квітня

1. 17:00   Ніговичі - Волостків

2. 17:00   Мистичі - Твіржа

3. 17:00   Баличі-2  - Боратичі

4. 17:00   Мостиська 2 -  Стоянці

5. 17:00   Годині - Новосілки               

6. 17:00   Ганьковичі -  Мелешки

3 тур  неділя  8 травня

1. 17:00  Волостків Годині

2. 17:00  Мелешки  -  Ніговичі

3. 17:00  Твіржа - Ганьковичі   

4. 17:00  Боратичі  - Мистичі 

5. 17:00  Стоянці – Баличі-2               

6. 17:00  Новосілки – Мостиська 2  

4 тур  неділя  15 травня

1. 17:00   Ніговичі - Годині

2. 17:00   Мистичі - Стоянці

3. 17:00   Баличі-2  -  Новосілки

4. 17:00   Мостиська 2 - Волостків 

5. 17:00   Мелешки -  Твіржа             

6. 17:00   Ганьковичі -  Боратичі

5 тур  неділя  22 травня

1. 17:00  Волостків Баличі-2 

2. 17:00   Мостиська 2  Годині 

3. 17:00  Твіржа - Ніговичі   

4. 17:00  Боратичі  - Мелешки 

5. 17:00  Стоянці – Ганьковичі              

6. 17:00  Новосілки – Мистичі  

6 тур  неділя  29 травня

1. 17:00   Ніговичі - Мостиська 2

2. 17:00   Мелешки - Стоянці

3. 17:00   Баличі-2  -  Годині

4. 17:00   Мистичі - Волостків 

5. 17:00   Твіржа - Боратичі           

6. 17:00   Ганьковичі - Новосілки 

7 тур  неділя  05 червня

1. 17:00  Волостків Ганьковичі  

2. 17:00  Годині - Мистичі

3. 17:00  Мостиська 2 - Баличі-2   

4. 17:00  Боратичі  - Ніговичі 

5. 17:00  Стоянці – Твіржа             

6. 17:00  Новосілки – Мелешки

8 тур  неділя  12 червня

1. 17:00   Ніговичі - Баличі-2

2. 17:00   Мелешки - Волостків

3. 17:00   Боратичі - Стоянці

4. 17:00   Мистичі - Мостиська 2 

5. 17:00   Твіржа - Новосілки           

6. 17:00   Ганьковичі - Годині 

9 тур  неділя  19 червня

1. 17:00  Волостків Твіржа  

2. 17:00  Годині - Мелешки

3. 17:00  Мостиська 2 - Ганьковичі   

4. 17:00  Баличі-2 - Мистичі

5. 17:00  Стоянці – Ніговичі             

6. 17:00  Новосілки – Боратичі

10 тур  неділя  26 червня

1. 17:00   Ніговичі - Мистичі

2. 17:00   Мелешки - Мостиська 2

3. 17:00   Боратичі - Волостків

4. 17:00   Стоянці - Новосілки 

5. 17:00   Твіржа - Годині           

6. 17:00   Ганьковичі - Баличі-2 

11 тур  вівторок  28 червня День Конституції

1. 17:00  Волостків Стоянці  

2. 17:00  Годині - Боратичі

3. 17:00  Мостиська 2 - Твіржа   

4. 17:00  Баличі-2 - Мелешки

5. 17:00  Мистичі – Ганьковичі             

6. 17:00  Новосілки – Ніговичі

Друга ліга    Друге  коло

12 тур  неділя 03 липня

1. 00:00  Ніговичі Ганьковичі 

2. 00:00  Мистичі - Мелешки 

3. 00:00  Баличі-2 Твіржа  

4. 00:00  Мостиська 2  -  Боратичі

5. 00:00  Годині – Стоянці                  

6. 00:00  Волостків – Новосілки       

13 тур  четвер  07 липня  Івана Купала

1. 00:00   Волостків - Ніговичі

2. 00:00   Твіржа Мистичі 

3. 00:00   Боратичі  - Баличі-2

4. 00:00   Стоянці - Мостиська 2 

5. 00:00   Новосілки - Годині              

6. 00:00   Мелешки - Ганьковичі 

14 тур  неділя  10 липня

1. 00:00  Годині Волостків

2. 00:00  Ніговичі Мелешки   

3. 00:00  Ганьковичі - Твіржа   

4. 00:00  Мистичі - Боратичі  

5. 00:00  Баличі-2 – Стоянці              

6. 00:00  Мостиська 2 – Новосілки  

15 тур  вівторок 12 липня  Петра і Павла

1. 00:00   Годині - Ніговичі

2. 00:00   Стоянці - Мистичі

3. 00:00   Новосілки - Баличі-2 

4. 00:00   Волостків Мостиська 2 

5. 00:00  Твіржа - Мелешки              

6. 00:00   Боратичі - Ганьковичі

16 тур  неділя  17 липня

1. 00:00  Баличі-2  -Волостків

2. 00:00  Годині  - Мостиська 2

3. 00:00  Ніговичі Твіржа    

4. 00:00  Мелешки  - Боратичі

5. 00:00  Ганьковичі – Стоянці             

6. 00:00  Мистичі – Новосілки   

17 тур   неділя  24 липня

1. 00:00   Мостиська 2 - Ніговичі

2. 00:00   Стоянці Мелешки 

3. 00:00   Годині - Баличі 

4. 00:00   Волостків - Мистичі 

5. 00:00   Боратичі -  Твіржа           

6. 00:00   Новосілки -  Ганьковичі

18 тур  неділя  31 липня

1. 00:00  Ганьковичі   Волостків

2. 00:00   Мистичі - Годині

3. 00:00   Баличі-2 - Мостиська 2  

4. 00:00   Ніговичі  -  Боратичі 

5. 00:00  Твіржа  Стоянці          

6. 00:00  Мелешки – Новосілки

19 тур  неділя  07 серпня

1. 00:00   Баличі-2 Ніговичі 

2. 00:00   Волостків - Мелешки

3. 00:00   Стоянці Боратичі

4. 00:00   Мостиська 2 - Мистичі 

5. 00:00   Новосілки -  Твіржа         

6. 00:00   Годині -  Ганьковичі

20 тур  неділя  14 серпня

1. 00:00   Твіржа  Волостків 

2. 00:00   Мелешки - Годині

3. 00:00   Ганьковичі - Мостиська 2  

4. 00:00   Мистичі Баличі-2

5. 00:00   Ніговичі – Стоянці            

6. 00:00   Боратичі – Новосілки

21 тур  неділя  21 серпня

1. 00:00   Мистичі Ніговичі 

2. 00:00   Мостиська 2 Мелешки 

3. 00:00   Волостків Боратичі 

4. 00:00   Новосілки - Стоянці 

5. 00:00   Годині - Твіржа           

6. 00:00   Баличі-2 - Ганьковичі 

22 тур  неділя  28 серпня

1. 00:00  Стоянці  Волостків 

2. 00:00   Боратичі Годині 

3. 00:00  Твіржа - Мостиська 2

4. 00:00   Мелешки Баличі-2

5. 00:00  Ганьковичі  Мистичі             

6. 00:00  Ніговичі – Новосілки