Друга ліга  Перше коло

1 тур  неділя  17 квітня

1. 16:00 Ганьковичі –  Ніговичі (Курант М)

2. 17:00 Мелешки  – Мистичі (Гано А) 

3. 17:00 Твіржа – Баличі-2  (Базиляк Р) 

4. 14:00 Боратичі  – Мостиська 2 (Гості) 

5. 14:00  Стоянці – Годині (Чабанюк О)                  

6. 16:30  Новосілки – Волостків (Шафірко В)      

2 тур  неділя  24 квітня

1. 17:00   Ніговичі – Волостків

2. 17:00   Мистичі – Твіржа

3. 17:00   Баличі-2  – Боратичі

4. 17:00   Мостиська 2 –  Стоянці

5. 17:00   Годині – Новосілки               

6. 17:00   Ганьковичі –  Мелешки

3 тур  неділя  8 травня

1. 17:00  Волостків – Годині

2. 17:00  Мелешки  –  Ніговичі

3. 17:00  Твіржа – Ганьковичі   

4. 17:00  Боратичі  – Мистичі 

5. 17:00  Стоянці – Баличі-2               

6. 17:00  Новосілки – Мостиська 2  

4 тур  неділя  15 травня

1. 17:00   Ніговичі – Годині

2. 17:00   Мистичі – Стоянці

3. 17:00   Баличі-2  –  Новосілки

4. 17:00   Мостиська 2 – Волостків 

5. 17:00   Мелешки –  Твіржа             

6. 17:00   Ганьковичі –  Боратичі

5 тур  неділя  22 травня

1. 17:00  Волостків – Баличі-2 

2. 17:00   Мостиська 2  – Годині 

3. 17:00  Твіржа – Ніговичі   

4. 17:00  Боратичі  – Мелешки 

5. 17:00  Стоянці – Ганьковичі              

6. 17:00  Новосілки – Мистичі  

6 тур  неділя  29 травня

1. 17:00   Ніговичі – Мостиська 2

2. 17:00   Мелешки – Стоянці

3. 17:00   Баличі-2  –  Годині

4. 17:00   Мистичі – Волостків 

5. 17:00   Твіржа – Боратичі           

6. 17:00   Ганьковичі – Новосілки 

7 тур  неділя  05 червня

1. 17:00  Волостків – Ганьковичі  

2. 17:00  Годині – Мистичі

3. 17:00  Мостиська 2 – Баличі-2   

4. 17:00  Боратичі  – Ніговичі 

5. 17:00  Стоянці – Твіржа             

6. 17:00  Новосілки – Мелешки

8 тур  неділя  12 червня

1. 17:00   Ніговичі – Баличі-2

2. 17:00   Мелешки – Волостків

3. 17:00   Боратичі  Стоянці

4. 17:00   Мистичі – Мостиська 2 

5. 17:00   Твіржа – Новосілки           

6. 17:00   Ганьковичі – Годині 

9 тур  неділя  19 червня

1. 17:00  Волостків – Твіржа  

2. 17:00  Годині – Мелешки

3. 17:00  Мостиська 2 – Ганьковичі   

4. 17:00  Баличі-2  Мистичі

5. 17:00  Стоянці – Ніговичі             

6. 17:00  Новосілки – Боратичі

10 тур  неділя  26 червня

1. 17:00   Ніговичі – Мистичі

2. 17:00   Мелешки – Мостиська 2

3. 17:00   Боратичі  Волостків

4. 17:00   Стоянці – Новосілки 

5. 17:00   Твіржа – Годині           

6. 17:00   Ганьковичі – Баличі-2 

11 тур  вівторок  28 червня День Конституції

1. 17:00  Волостків – Стоянці  

2. 17:00  Годині – Боратичі

3. 17:00  Мостиська 2 – Твіржа   

4. 17:00  Баличі-2  Мелешки

5. 17:00  Мистичі – Ганьковичі             

6. 17:00  Новосілки – Ніговичі

Друга ліга    Друге  коло

12 тур  неділя 03 липня

1. 00:00  Ніговичі – Ганьковичі 

2. 00:00  Мистичі – Мелешки 

3. 00:00  Баличі-2 – Твіржа  

4. 00:00  Мостиська 2  –  Боратичі

5. 00:00  Годині – Стоянці                  

6. 00:00  Волостків – Новосілки       

13 тур  четвер  07 липня  Івана Купала

1. 00:00   Волостків – Ніговичі

2. 00:00   Твіржа – Мистичі 

3. 00:00   Боратичі  – Баличі-2

4. 00:00   Стоянці – Мостиська 2 

5. 00:00   Новосілки – Годині              

6. 00:00   Мелешки – Ганьковичі 

14 тур  неділя  10 липня

1. 00:00  Годині – Волостків

2. 00:00  Ніговичі – Мелешки   

3. 00:00  Ганьковичі – Твіржа   

4. 00:00  Мистичі – Боратичі  

5. 00:00  Баличі-2 – Стоянці              

6. 00:00  Мостиська 2 – Новосілки  

15 тур  вівторок 12 липня  Петра і Павла

1. 00:00   Годині – Ніговичі

2. 00:00   Стоянці – Мистичі

3. 00:00   Новосілки – Баличі-2 

4. 00:00   Волостків – Мостиська 2 

5. 00:00  Твіржа  Мелешки              

6. 00:00   Боратичі – Ганьковичі

16 тур  неділя  17 липня

1. 00:00  Баличі-2  Волостків

2. 00:00  Годині   Мостиська 2

3. 00:00  Ніговичі – Твіржа    

4. 00:00  Мелешки   Боратичі

5. 00:00  Ганьковичі – Стоянці             

6. 00:00  Мистичі – Новосілки   

17 тур   неділя  24 липня

1. 00:00   Мостиська 2 – Ніговичі

2. 00:00   Стоянці – Мелешки 

3. 00:00   Годині – Баличі 

4. 00:00   Волостків  Мистичі 

5. 00:00   Боратичі   Твіржа           

6. 00:00   Новосілки –  Ганьковичі

18 тур  неділя  31 липня

1. 00:00  Ганьковичі  –  Волостків

2. 00:00   Мистичі – Годині

3. 00:00   Баличі-2 – Мостиська 2  

4. 00:00   Ніговичі  –  Боратичі 

5. 00:00  Твіржа  Стоянці          

6. 00:00  Мелешки – Новосілки

19 тур  неділя  07 серпня

1. 00:00   Баличі-2 – Ніговичі 

2. 00:00   Волостків – Мелешки

3. 00:00   Стоянці – Боратичі

4. 00:00   Мостиська 2 – Мистичі 

5. 00:00   Новосілки –  Твіржа         

6. 00:00   Годині –  Ганьковичі

20 тур  неділя  14 серпня

1. 00:00   Твіржа  – Волостків 

2. 00:00   Мелешки – Годині

3. 00:00   Ганьковичі – Мостиська 2  

4. 00:00   Мистичі – Баличі-2

5. 00:00   Ніговичі – Стоянці            

6. 00:00   Боратичі – Новосілки

21 тур  неділя  21 серпня

1. 00:00   Мистичі – Ніговичі 

2. 00:00   Мостиська 2 – Мелешки 

3. 00:00   Волостків – Боратичі 

4. 00:00   Новосілки – Стоянці 

5. 00:00   Годині – Твіржа           

6. 00:00   Баличі-2  Ганьковичі 

22 тур  неділя  28 серпня

1. 00:00  Стоянці  – Волостків 

2. 00:00   Боратичі – Годині 

3. 00:00  Твіржа – Мостиська 2

4. 00:00   Мелешки – Баличі-2

5. 00:00  Ганьковичі  Мистичі             

6. 00:00  Ніговичі – Новосілки