Перше коло         Перша ліга

1 тур  неділя   17 квітня

1.  14:00  Хоросниця –  Довгомостиська  (Дуда Ю)  

2.  14 :00 Баличі - Малнів  (Шафірко В)  

3.  14 :00 Старява - Черневе (Тлумак І) 

4.  14:00  Гостинцеве  - Санники (Базиляк Р)

5.  14:00  Мишлятичі – Підліски (Курант М)

 Вовчищовичі – вихідні

2 тур   неділя  24 квітня

1.  14:00  Вовчищовичі – Хоросниця  

2.  14 :00 Довгомостиська – Баличі

3.  14 :00 Малнів – Старява 

4.  14:00  Черневе - Гостинцеве  

5.  14:00  Санники – Мишлятичі 

 Підліски – вихідні

3 тур   неділя  8 травня

1.  14:00  Баличі – Вовчищовичі 

2.  14 :00 Старява – Довгомостиська

3.  14 :00 Малнів Гостинцеве

4.  14:00  Мишлятичі – Черневе

5.  14:00  Підліски – Санники

 Хоросниця – вихідні

4 тур   неділя  15 травня

1.  14:00  Хоросниця – Баличі 

2.  14 :00 Вовчищовичі – Старява

3.  14 :00 Довгомостиська – Гостинцеве 

4.  14:00  Малнів – Мишлятичі 

5.  14:00  Черневе – Підліски 

 Санники – вихідні

5 тур   неділя  22 травня

1.  14:00  Старява – Хоросниця 

2.  14 :00 Гостинцеве – Вовчищовичі 

3.  14 :00 Мишлятичі – Довгомостиська 

4.  14:00  Підліски – Малнів 

5.  14:00  Санники – Черневе 

 Баличі – вихідні

6 тур   неділя  29 травня

1.  00:00 Баличі-  Старява 

2.  00 :00 Хоросниця - Гостинцеве

3.  00 :00 Вовчищовичі - Мишлятичі  

4.  00:00  Довгомостиська – Підліски 

5.  00:00  Малнів – Санники 

 Черневе – вихідні

7 тур   неділя  5 червня

1.  00:00  Гостинцеве Баличі   

2. 00:00  Мишлятичі -  Хоросниця

3.  00:00  Підліски - Вовчищовичі

4.  00:00  Санники - Довгомостиська 

5.  00:00  Черневе - Малнів 

Старява – вихідні

8 тур   неділя  12 червня

1.  00:00  Старява - Гостинцеве    

2.  00:00  Баличі - Мишлятичі  

3.  00:00  Хоросниця - Підліски 

4.  00:00  Вовчищовичі - Санники

5.  00:00  Черневе - Довгомостиська   

Малнів – вихідні

9 тур   неділя  19 червня

1.  00:00  Мишлятичі - Старява     

2.  00:00  Підліски - Баличі    

3.  00:00  Санники - Хоросниця  

4.  00:00  Черневе - Вовчищовичі

5.  00:00  Малнів - Довгомостиська  

Гостинцеве – вихідні

10 тур   неділя  26 червня

1. 00:00  Гостинцеве - Мишлятичі      

2. 00:00  Старява - Підліски    

3.  00:00  Баличі - Санники    

4.  00:00  Хоросниця - Черневе 

5.  00:00  Вовчищовичі - Малнів    

Довгомостиська – вихідні

11 тур   вівторок  28 липня День Конституції

1.  00:00   Підліски - Гостинцеве        

2.  00:00  Санники - Старява    

3.  00:00  Черневе - Баличі     

4.  00:00   Малнів - Хоросниця 

5.  00:00  Довгомостиська - Вовчищовичі    

Мишлятичі – вихідні

Перша  ліга 

Друге  коло    

12 тур  неділя   03 липня 

1.  00:00  Довгомостиська – Хоросниця 

2.  00:00  Малнів  - Баличі

3.  00:00  Черневе  -  Старява

4.  00:00  Санники Гостинцеве  

5.  00:00  Підліски – Мишлятичі 

 Вовчищовичі – вихідні

13 тур   четвер  07 липня  Івана Купала

1.  00:00  Хоросниця  -  Вовчищовичі

2. 00:00  Баличі Довгомостиська 

3. 00:00  Старява  - Малнів

4. 00:00  Гостинцеве   - Черневе

5. 00:00  Мишлятичі -  Санники

 Підліски – вихідні

14 тур   неділя 10 липня 

1.  00:00   Вовчищовичі Баличі 

2.  00:00  Довгомостиська -  Старява

3.  00:00   Гостинцеве Малнів

4.  00:00  Черневе - Мишлятичі

5.  00:00   Санники - Підліски

 Хоросниця – вихідні

15 тур   вівторок  12 липня  Петра і Павла

1.  00:00  Баличі  - Хоросниця

2.  00:00  Старява - Вовчищовичі

3.  00:00  Гостинцеве - Довгомостиська

4.  00:00  Мишлятичі Малнів 

5.  00:00  Підліски Черневе 

 Санники – вихідні

16 тур   неділя  17 липня

1.  00:00 Хоросниця  Старява 

2.  00:00  Вовчищовичі  - Гостинцеве

3.  00:00  Довгомостиська - Мишлятичі 

4.  00:00  Малнів  - Підліски

5.  00:00  Черневе Санники 

 Баличі – вихідні

17 тур   неділя  24 липня

1.  00:00  Старява  –  Баличі

2.  00:00  Гостинцеве - Хоросниця

3.  00:00  Мишлятичі  -  Вовчищовичі

4.  00:00  Підліски - Довгомостиська 

5.  00:00  Санники - Малнів  

 Черневе – вихідні

18 тур   неділя  31 липня

1.  00:00  Баличі    Гостинцеве

2.  00:00  Хоросниця  Мишлятичі 

3.  00:00  Вовчищовичі Підліски  

4.  00:00  Довгомостиська - Санники  

5.  00:00  Малнів  - Черневе

Старява – вихідні

19 тур   неділя  07 серпня

1.  00:00  Гостинцеве  -  Старява   

2.  00:00  Мишлятичі  -  Баличі 

3.  00:00  Підліски   Хоросниця 

4.  00:00  Санники - Вовчищовичі

5.  00:00  Довгомостиська  - Черневе

Малнів – вихідні

20 тур   неділя  14 серпня

1.  00:00  Старява - Мишлятичі    

2.  00:00  Баличі  Підліски    

3.  00:00   Хоросниця - Санники 

4.  00:00   Вовчищовичі Черневе 

5.  00:00   Довгомостиська - Малнів  

Гостинцеве – вихідні

21 тур   неділя  21 серпня

1.  00:00  Мишлятичі- Гостинцеве 

2.  00:00   Підліски  -  Старява  

3.  00:00   Санники -  Баличі  

4.  00:00   Черневе  -  Хоросниця

5.  00:00   Малнів   -  Вовчищовичі

Довгомостиська – вихідні

22 тур   неділя  28 серпня

1.  00:00   Гостинцеве - Підліски       

2.  00:00   Старява  -   Санники

3.  00:00   Баличі  -  Черневе  

4.  00:00   Хоросниця -  Малнів

5.  00:00   Вовчищовичі - Довгомостиська 

Мишлятичі – вихідні