Перше коло         Перша ліга

1 тур  неділя   17 квітня

1.  14:00  Хоросниця –  Довгомостиська  (Дуда Ю)  

2.  14 :00 Баличі – Малнів  (Шафірко В)  

3.  14 :00 Старява – Черневе (Тлумак І) 

4.  14:00  Гостинцеве  – Санники (Базиляк Р)

5.  14:00  Мишлятичі – Підліски (Курант М)

 Вовчищовичі – вихідні

2 тур   неділя  24 квітня

1.  14:00  Вовчищовичі – Хоросниця  

2.  14 :00 Довгомостиська – Баличі

3.  14 :00 Малнів – Старява 

4.  14:00  Черневе – Гостинцеве  

5.  14:00  Санники – Мишлятичі 

 Підліски – вихідні

3 тур   неділя  8 травня

1.  14:00  Баличі – Вовчищовичі 

2.  14 :00 Старява – Довгомостиська

3.  14 :00 Малнів – Гостинцеве

4.  14:00  Мишлятичі – Черневе

5.  14:00  Підліски – Санники

 Хоросниця – вихідні

4 тур   неділя  15 травня

1.  14:00  Хоросниця – Баличі 

2.  14 :00 Вовчищовичі – Старява

3.  14 :00 Довгомостиська – Гостинцеве 

4.  14:00  Малнів – Мишлятичі 

5.  14:00  Черневе – Підліски 

 Санники – вихідні

5 тур   неділя  22 травня

1.  14:00  Старява – Хоросниця 

2.  14 :00 Гостинцеве – Вовчищовичі 

3.  14 :00 Мишлятичі – Довгомостиська 

4.  14:00  Підліски – Малнів 

5.  14:00  Санники – Черневе 

 Баличі – вихідні

6 тур   неділя  29 травня

1.  00:00 Баличі-  Старява 

2.  00 :00 Хоросниця – Гостинцеве

3.  00 :00 Вовчищовичі – Мишлятичі  

4.  00:00  Довгомостиська – Підліски 

5.  00:00  Малнів – Санники 

 Черневе – вихідні

7 тур   неділя  5 червня

1.  00:00  Гостинцеве – Баличі   

2. 00:00  Мишлятичі –  Хоросниця

3.  00:00  Підліски – Вовчищовичі

4.  00:00  Санники – Довгомостиська 

5.  00:00  Черневе – Малнів 

Старява – вихідні

8 тур   неділя  12 червня

1.  00:00  Старява – Гостинцеве    

2.  00:00  Баличі – Мишлятичі  

3.  00:00  Хоросниця – Підліски 

4.  00:00  Вовчищовичі – Санники

5.  00:00  Черневе Довгомостиська   

Малнів – вихідні

9 тур   неділя  19 червня

1.  00:00  Мишлятичі – Старява     

2.  00:00  Підліски – Баличі    

3.  00:00  Санники – Хоросниця  

4.  00:00  Черневе – Вовчищовичі

5.  00:00  Малнів – Довгомостиська  

Гостинцеве – вихідні

10 тур   неділя  26 червня

1. 00:00  Гостинцеве – Мишлятичі      

2. 00:00  Старява – Підліски    

3.  00:00  Баличі – Санники    

4.  00:00  Хоросниця – Черневе 

5.  00:00  Вовчищовичі – Малнів    

Довгомостиська – вихідні

11 тур   вівторок  28 липня День Конституції

1.  00:00   Підліски – Гостинцеве        

2.  00:00  Санники – Старява    

3.  00:00  Черневе – Баличі     

4.  00:00   Малнів – Хоросниця 

5.  00:00  Довгомостиська – Вовчищовичі    

Мишлятичі – вихідні

Перша  ліга 

Друге  коло    

12 тур  неділя   03 липня 

1.  00:00  Довгомостиська – Хоросниця 

2.  00:00  Малнів  – Баличі

3.  00:00  Черневе  –  Старява

4.  00:00  Санники – Гостинцеве  

5.  00:00  Підліски – Мишлятичі 

 Вовчищовичі – вихідні

13 тур   четвер  07 липня  Івана Купала

1.  00:00  Хоросниця  –  Вовчищовичі

2. 00:00  Баличі – Довгомостиська 

3. 00:00  Старява  – Малнів

4. 00:00  Гостинцеве   – Черневе

5. 00:00  Мишлятичі –  Санники

 Підліски – вихідні

14 тур   неділя 10 липня 

1.  00:00   Вовчищовичі – Баличі 

2.  00:00  Довгомостиська –  Старява

3.  00:00   Гостинцеве – Малнів

4.  00:00  Черневе – Мишлятичі

5.  00:00   Санники – Підліски

 Хоросниця – вихідні

15 тур   вівторок  12 липня  Петра і Павла

1.  00:00  Баличі  – Хоросниця

2.  00:00  Старява – Вовчищовичі

3.  00:00  Гостинцеве – Довгомостиська

4.  00:00  Мишлятичі – Малнів 

5.  00:00  Підліски – Черневе 

 Санники – вихідні

16 тур   неділя  17 липня

1.  00:00 Хоросниця –  Старява 

2.  00:00  Вовчищовичі  – Гостинцеве

3.  00:00  Довгомостиська – Мишлятичі 

4.  00:00  Малнів  – Підліски

5.  00:00  Черневе – Санники 

 Баличі – вихідні

17 тур   неділя  24 липня

1.  00:00  Старява  –  Баличі

2.  00:00  Гостинцеве – Хоросниця

3.  00:00  Мишлятичі  –  Вовчищовичі

4.  00:00  Підліски – Довгомостиська 

5.  00:00  Санники – Малнів  

 Черневе – вихідні

18 тур   неділя  31 липня

1.  00:00  Баличі   –  Гостинцеве

2.  00:00  Хоросниця –  Мишлятичі 

3.  00:00  Вовчищовичі – Підліски  

4.  00:00  Довгомостиська – Санники  

5.  00:00  Малнів  – Черневе

Старява – вихідні

19 тур   неділя  07 серпня

1.  00:00  Гостинцеве  –  Старява   

2.  00:00  Мишлятичі  –  Баличі 

3.  00:00  Підліски  –  Хоросниця 

4.  00:00  Санники – Вовчищовичі

5.  00:00  Довгомостиська  – Черневе

Малнів – вихідні

20 тур   неділя  14 серпня

1.  00:00  Старява  Мишлятичі    

2.  00:00  Баличі –  Підліски    

3.  00:00   Хоросниця – Санники 

4.  00:00   Вовчищовичі – Черневе 

5.  00:00   Довгомостиська  Малнів  

Гостинцеве – вихідні

21 тур   неділя  21 серпня

1.  00:00  Мишлятичі- Гостинцеве 

2.  00:00   Підліски  –  Старява  

3.  00:00   Санники –  Баличі  

4.  00:00   Черневе  –  Хоросниця

5.  00:00   Малнів   –  Вовчищовичі

Довгомостиська – вихідні

22 тур   неділя  28 серпня

1.  00:00   Гостинцеве  Підліски       

2.  00:00   Старява  –   Санники

3.  00:00   Баличі  –  Черневе  

4.  00:00   Хоросниця –  Малнів

5.  00:00   Вовчищовичі  Довгомостиська 

Мишлятичі – вихідні