Друга ліга

Перше коло                                      Друге коло

1-й тур неділя 02.04.17р                         18-й тур неділя 09.07.17р.                                      

1. 17:00 Соколя 0:0 Вовчищовичі                                               1. 00:00 Вовчищовичі -:+ “Сокіл” Баличі

2. 14:00 Бортятино 3:4 “Сокіл” Баличі                                      2. 00:00  Дмитровичі 5:2 Волиця

3. 14:00 Твіржа 1:1 Волостків                                                       3. 00:00 Волостків 1:2 Бортятино

4. 16:00 Мелешки 1:0 Довгомостиська                                     4. 00:00 Довгомостиська 1:4 Соколя 

5. 14:00 Новосілки –:+ Мистичі                                                    5. 00:00 Мистичі 2:5 Мелешки 

6. 14:00 Волиця 2:1 Підгать                                                           6. 00:00 Підгать 3:0 Новосілки 

7. 17:00 “Нива” Баличі 6:1 Ганьковичі                                      7. 00:00 Ганьковичі 8:1Твіржа  

8. 17:00 Дмитровичі 4:2 Ніговичі                                                  8. 00:00 Ніговичі 1:5 “Нива” Баличі 

           Підліски – пропускають.                                                                             

2-й тур неділя 09.04.17р                            19-й тур неділя 16.07.17р.

1. 00:00 Підгать 3:2 Дмитровичі                                                   1. 00:00 “Сокіл” Баличі 1:7 Дмитровичі 

2. 00:00 Ганьковичі 1:2 Волиця                                                  2. 00:00 Волиця 5:1  Ніговичі

3. 00:00 Мистичі 1:3“Нива” Баличі                                             3. 00:00 “Нива” Баличі 1:3 Підгать

4. 00:00 Волостків 1:1 Новосілки                                               4. 00:00 Новосілки 1:2 Ганьковичі 

5. 00:00 Довгомостиська 1:2 Твіржа                                         5. 00:00 Твіржа 6:0 Мистичі

6. 00:00 “Сокіл” Баличі 3:2 Мелешки                                        6. 00:00 Мелешки 3:1 Волостків 

7. 00:00 Вовчищовичі 0:1 Бортятино                                       7. 00:00 Бортятино 2:2 Довгомостиська  

8. 00:00 Підліски 2:3 Соколя                                                       8. 00:00  Вовчищовичі 0:3 Соколя 

        Ніговичі – пропускають.                                                                                 

3-й тур неділя 17-18.04.17р                         20-й тур неділя 23.07.17р

1. 00:00  Бортятино 1:1 Підліски                                                       1. 00:00 Ніговичі 0:6 Дмитровичі

2. 00:00  Мелешки 3:3 Вовчищовичі                                                2. 00:00  Бортятино 2:0 Вовчищовичі   

3. 00:00  Твіржа 3:2 “Сокіл” Баличі                                                3. 00:00   Соколя 1:1“Сокіл” Баличі 

4. 00:00  Новосілки 6:1 Довгомостиська                                      4. 00:00   Довгомостиська 2:2 Мелешки 

5. 00:00 “Нива” Баличі 4:1 Волостків                                           5. 00:00 Волостків –:+ Твіржа

6. 00:00  Волиця 3:0 Мистичі                                                              6. 00:00  Мистичі 0:12 Новосілки

7. 00:00  Дмитровичі 4:4 Ганьковичі                                                7. 00:00  Ганьковичі 4:3 “ Нива” Баличі

8. 00:00  Ніговичі 2:5 Підгать                                                             8. 00:00  Підгать – Волиця 

        Соколя – пропускає.                                                                                      

4-й тур неділя 23.04.17р                    21-й тур неділя 30.07.17р.

1. 00:00 Ганьковичі 2:2 Ніговичі                                                              1. 00:00 Ніговичі  1:1 Сокіл” Баличі  

2. 00:00 Мистичі 3:5 Дмитровичі                                                              2. 00:00 Дмитровичі 3:3 Підгать   

3. 00:00 Волостків 2:1 Волиця                                                                       3. 00:00 Волиця 0:4 Ганьковичі 

4. 00:00 Довгомостиська 1:1 Нива” Баличі                                        4. 00:00 “Нива” Баличі +:- Мистичі  

5. 00:00 “Сокіл” Баличі 1:2 Новосілки                                                   5. 00:00 Новосілки7:2  Волостків

6. 00:00 Вовчищовичі 2:3 Твіржа                                                             6. 00:00 Твіржа 2:1 Довгомостиська

7. 00:00 Підліски 1:1 Мелешки                                                                   7. 00:00 Вовчищовичі 0:1 Мелешки   

8. 00:00 Соколя 2:3 Бортятино                                                                    8. 00:00 Бортятино 2:0 Соколя  

        Підгать – пропускає.                                                                                           

5-й тур неділя 30.04.17р                   22-й тур неділя 06.08.17р

1. 00:00  Мелешки 0:0 Соколя                                                                1. 00:00 Соколя 2:1 Мелешки   

2. 00:00  Твіржа 2:0 Підліски                                                             2. 00:00 Твіржа 5:1 Вовчищовичі

3. 00:00 Новосілки 3:1 Вовчищовичі                                               3. 00:00 Підгать 2:0 Ніговичі  

4. 00:00 “Нива” Баличі 1:1“Сокіл” Баличі                                   4. 00:00  “Сокіл” Баличі 3:2  Бортятино

5. 00:00  Волиця 3:1 Довгомостиська                                              5. 00:00 Довгомостиська 1:3 Новосілки 

6. 00:00 Дмитровичі 3:1 Волостків                                                    6. 00:00 Волостків 1:5 “Нива” Баличі   

7. 00:00 Ніговичі 2:5 Мистичі                                                            7. 00:00 Мистичі 1:2 Волиця

8. 00:00 Підгать 5:1 Ганьковичі                                                             8. 00:00 Ганьковичі 3:0 Дмитровичі   

       Бортятино – пропускає.                                                                           

6-й тур вівторок 01-02.05.17р                  23-й тур неділя 13.08.17р.

1. 00:00 Мистичі 0:3 Підгать                                                                  1. 00:00 “Сокіл” Баличі 0:1 Підгать  

2. 00:00 Волостків 1:2 Ніговичі                                                           2. 00:00 Ніговичі 0:2 Ганьковичі  

3. 00:00 Довгомостиська 4:1 Дмитровичі                                 3. 00:00 Дмитровичі 8:1 Мистичі

4. 00:00 “Сокіл” Баличі 4:0 Волиця                                                   4. 00:00 Волиця 1:0  Волостків

5. 00:00 Вовчищовичі 1:0 Нива” Баличі                                      5. 00:00  “Нива” Баличі 4:0 Довгомостиська

6. 00:00 Підліски 0:5 Новосілки                                                          6. 00:00  Вовчищовичі 2:3 Новосілки  

7. 00:00 Соколя 1:0 Твіржа                                                                   7. 00:00 Твіржа 3:2 Соколя 

8. 00:00 Бортятино 1:0 Мелешки                                                     8. 00:00 Мелешки 1:2 Бортятино    

        Ганьковичі – пропускає.                                                                        

7-й тур неділя 07.05.17р                   24-й тур неділя 27.08.17р

1. 00:00 Твіржа 1:2 Бортятино                                                     1. 00:00  Бортятино 1:1 Твіржа    

2. 00:00  Новосілки 5:0 Соколя                                                     2. 00:00 Соколя 3:2 Новосілки  

3. 00:00  “Нива” Баличі +:- Підліски                                           3. 00:00 Мелешки 2:2 “Сокіл” Баличі

4. 00:00 Волиця 1:0 Вовчищовичі                                                4. 00:00 “Нива” Баличі 2:0 Вовчищовичі   

5. 00:00 Дмитровичі 3:3 “Сокіл” Баличі                                    5. 00:00 Ганьковичі 1:4 Підгать 

6. 00:00  Ніговичі 2:1 Довгомостиська                                        6. 00:00 Довгомостиська 1:5 Волиця  

7. 00:00 Підгать 8:0 Волостків                                                      7. 00:00 Волостків 0:5 Дмитровичі 

8. 00:00  Ганьковичі 2:0 Мистичі                                                     8. 00:00 Мистичі 2:2 Ніговичі  

    Мелешки  – пропускає.                                                                                  

8-й тур вівторок 08-09.05.17р                  25-й тур неділя 03.09.17р.

1. 00:00 Волостків 1:4 Ганьковичі                                           1. 00:00 Ганьковичі 4:1“Сокіл” Баличі  

2. 00:00 Довгомостиська 0:3 Підгать                                   2. 00:00 Підгать 8:0 Мистичі   

3. 00:00 “Сокіл” Баличі 9:1 Ніговичі                                      3. 00:00 Ніговичі 2:1 Волостків  

4. 00:00 Вовчищовичі +:- Дмитровичі                              4. 00:00 Дмитровичі 5:2 Довгомостиська 

5. 00:00  Волиця – пропускає.                                              5. 00:00 Вовчищовичі 0:7 Волиця 

6. 00:00 Соколя 1:3 Нива” Баличі                                            6. 00:00 “Нива”Баличі +:- Соколя 

7. 00:00 Бортятино 2:1 Новосілки                                        7. 00:00 Новосілки 4:3 Бортятино 

8. 00:00 Мелешки 5:1 Твіржа                                                   8. 00:00 Твіржа 4:0 Мелешки  

       Мистичі – пропускає.                                                                       

9-й тур неділя 14.05.17р                  26-й тур неділя 10.09.17р

1. 00:00 Новосілки 1:0 Мелешки                                                   1. 00:00 Мелешки –:+ Новосілки 

2. 00:00 “Нива” Баличі 2:5 Бортятино                                 2. 00:00 Бортятино  0:0 “Нива” Баличі 

3. 00:00  Волиця 4:1 Соколя                                                         3. 00:00  Соколя 2:4 Волиця     

4. 00:00  Дмитровичі  пропускають                               4. 00:00  Мистичі 2:2 Ганьковичі   

5. 00:00  Ніговичі 1:2 Вовчищовичі                                    5. 00:00 Дмитровичі 5:2 Вовчищовичі   

6. 00:00  Підгать 3:1 “Сокіл” Баличі                                        6. 00:00 “Сокіл” Баличі 5:2 Твіржа  

7. 00:00  Ганьковичі 8:0 Довгомостиська                          7. 00:00 Довгомостиська 2:2 Ніговичі   

8. 00:00  Мистичі +:– Волостків                                               8. 00:00 Волостків 1:6 Підгать

     Твіржа – пропускає.                                                                                

10-й тур неділя 21.05.17р                  27-й тур неділя 17.09.17р.

1. 00:00 Довгомостиська 1:0 Мистичі                             1. 00:00 Ганьковичі 6:1 Волостків 

2. 00:00 “Сокіл” Баличі 4:2 Ганьковичі                          2. 00:00  “Сокіл” Баличі +:– Мистичі  

3. 00:00 Вовчищовичі 1:2 Підгать                                     3. 00:00 Підгать 4:0 Довгомостиська   

4. 00:00 Ніговичі – пропускають.                                  4. 00:00 Вовчищовичі 1:0 Ніговичі    

5. 00:00 Соколя 5:3 Дмитровичі                                         5. 00:00 Дмитровичі 7:0 Соколя  

6. 00:00 Бортятино 4:1 Волиця                                            6. 00:00 Волиця 2:2 Бортятино   

7. 00:00 Мелешки 1:0Нива” Баличі                                 7. 00:00 “Нива” Баличі 2:3 Мелешки

8. 00:00 Твіржа 2:3 Новосілки                                            8. 00:00  Новосілки 6:3 Твіржа  

         Волостків – пропускає.                                                          

11-й тур неділя 28.05.17р                  28-й тур неділя 24.09.17р

1. 00:00 “Нива” Баличі 1:2 Твіржа                                  1. 00:00 Волостків +:– Мистичі  

2. 00:00  Волиця 2:1 Мелешки                                            2. 00:00 Мелешки 1:2 Волиця 

3. 00:00  Дмитровичі 7:0 Бортятино                             3. 00:00 Бортятино 1:5 Дмитровичі     

4. 00:00  Соколя 3:1 Ніговичі                                             4. 00:00 Ніговичі 4:3 Соколя   

5. 00:00  Підгать – пропускають.                                  5. 00:00 Підгать 0:0 Вовчищовичі

6. 00:00  Ганьковичі 2:1 Вовчищовичі                       6. 00:00 Довгомостиська 1:2 Ганьковичі

7. 00:00  Мистичі 0:9“Сокіл” Баличі                              7. 00:00 Новосілки 2:3 “Сокіл” Баличі  

8. 00:00 Волостків 3:2 Довгомостиська                      8. 00:00 Твіржа 2:5 “Нива” Баличі 

    Новосілки  – пропускає.                                                                

12-й тур неділя 04.06.17р                  29-й тур неділя 01.10.17р.

1. 00:00 “Сокіл” Баличі 9:2 Волостків                            1. 00:00 Волостків 1:4 “Сокіл” Баличі   

2. 00:00 Вовчищовичі 3:0 Мистичі                               2. 00:00 Мистичі -:+ Довгомостиська  

3. 00:00 Ганьковичі – пропускають                                    3. 00:00 Вовчищовичі 1:2 Ганьковичі   

4. 00:00 Соколя 1:3 Підгать                                               4. 00:00 Підгать 3:1 Соколя   

5. 00:00 Бортятино 5:0 Ніговичі                                   5. 00:00 Ніговичі 0:0 Бортятино 

6. 00:00 Мелешки 0:0 Дмитровичі                                 6. 00:00 Дмитровичі 3:1 Мелешки   

7. 00:00 Твіржа 2:2 Волиця                                               7. 00:00 Волиця 4:1 Твіржа

8. 00:00 Новосілки 1:0Нива” Баличі                       8. 00:00 “Нива” Баличі 5:1 Новосілки   

         Довгомостиська – пропускає.                                     

13-й тур неділя 11.06.17р                  30-й тур неділя 08.10.17р

1. 00:00 Волиця 3:1 Новосілки                                          1. 00:00 Новосілки 3:2 Волиця  

2. 00:00 Дмитровичі 2:1 Твіржа                                       2. 00:00 Твіржа 3:3 Дмитровичі 

3. 00:00 Ніговичі 3:6 Мелешки                                         3. 00:00 Мелешки 1:1 Ніговичі      

4. 00:00 Підгать 3:0 Бортятино                                      4. 00:00 Бортятино +:– Підгать 

5. 00:00 Ганьковичі 4:3 Соколя                                           5. 00:00 Соколя 0:3 Ганьковичі   

6. 00:00 Мистичі – пропускають                                  6. 00:00 Мистичі –:+ Вовчищовичі

7. 00:00 Волостків 4:1 Вовчищовичі                                7. 00:00 Довгомостиська 1:0 Волостків

8. 00:00 Довгомостиська 2:3“Сокіл” Баличі               8. 00:00 “Сокіл” Баличі 0:0 “Нива” Баличі    

          “Нива” Баличі  – пропускає.                                                   

14-й тур неділя 18.06.17р                  31-й тур субота 14.10.17р.

1. 00:00 Вовчищовичі 2:0 Довгомостиська            1. 00:00  “Сокіл” Баличі 4:0 Довгомостиська   

2. 00:00 Волостків – пропускають                                     2. 00:00  Вовчищовичі 0:0 Волостків

3. 00:00 Соколя 5:0 Мистичі                                              3. 00:00 Мистичі -:+ Соколя    

4. 00:00 Бортятино 3:2 Ганьковичі                            4. 00:00 Ганьковичі 0:0 Бортятино   

5. 00:00 Мелешки 0:0 Підгать                                          5. 00:00 Підгать 3:0 Мелешки   

6. 00:00 Твіржа 2:0 Ніговичі                                              6. 00:00 Ніговичі 2:1Твіржа   

7. 00:00 Новосілки 0:3 Дмитровичі                            7. 00:00 Дмитровичі ??? Новосілки 

8. 00:00Нива” Баличі 4:1 Волиця                                 8. 00:00 Волиця 4:2“Нива” Баличі    

             “Сокіл” Баличі – пропускає.                                       

15-й тур неділя 25.06.17р                  32-й тур неділя 15.10.17р

1. 00:00 Дмитровичі 1:2“Нива” Баличі                       1. 00:00 “Нива” Баличі 2:5 Дмитровичі   

2. 00:00 Ніговичі 1:3 Новосілки                                       2. 00:00 Новосілки +:– Ніговичі 

3. 00:00 Підгать 5:2 Твіржа                                                  3. 00:00 Твіржа 1:1 Підгать      

4. 00:00 Ганьковичі 2:1 Мелешки                                    4. 00:00 Мелешки 1:4 Ганьковичі  

5. 00:00 Мистичі 3:4 Бортятино                                       5. 00:00 Бортятино +:– Мистичі   

6. 00:00 Волостків 5:2 Соколя                                            6. 00:00 Соколя +: Волостків    

7. 00:00 Сокіл” Баличі 1:2 Вовчищовичі                7. 00:00  Довгомостиська 4:6 Вовчищовичі

8. 00:00 Довгомостиська – пропускають               8. 00:00 Волиця 1:1“Сокіл” Баличі     

           Волиця  – пропускає.                                                            

16-й тур неділя 02.07.17р                

1. 00:00 “Сокіл” Баличі – пропускають                 

2. 00:00 Соколя 2:0 Довгомостиська                         

3. 00:00 Бортятино 4:2 Волостків                                 

4. 00:00 Мелешки 3:2 Мистичі                                      

5. 00:00 Твіржа 1:4 Ганьковичі                                           

6. 00:00 Новосілки 3:1 Підгать                                          

7. 00:00 Нива” Баличі 6:1 Ніговичі                            

8. 00:00 Волиця 0:0 Дмитровичі                                        

           Вовчищовичі – пропускає.                                         

17-й тур пятниця на Івана 07.07.17р     

1. 00:00 Ніговичі 1:0 Волиця                                          

2. 00:00 Підгать 4:0“Нива” Баличі                            

3. 00:00 Ганьковичі 3:3 Новосілки                           

4. 00:00 Мистичі 3:4 Твіржа                                              

5. 00:00 Волостків 0:5 Мелешки                                  

6. 00:00 Довгомостиська 0:4 Бортятино                 

7. 00:00 “Сокіл” Баличі 2:3 Соколя                            

8. 00:00 Вовчищовичі  пропускають                   

            Дмитровичі  – пропускає.