Премєр ліга  Перше коло

            1 тур  неділя  17 квітня

1.  14:00  Підгать  -  Мокряни (Грендус В) 

2.  13:00  Судова Вишня – Раденичі (Сабара В) 

3.  17:00  Соколя  -  Завязанці  (Грендус В) 

4.  17:00  Дмитровичі - Арламова Воля  (Чабанюк О) 

            2 тур   неділя  24 квітня

1.  14:00  Мокряни - Арламова Воля 

2.  14:00  Завязанці – Дмитровичі  

3.  14:00  Раденичі – Соколя

4.  14:00  Підгать – Судова Вишня                  

            3 тур   неділя  8 травня

1.  14:00  Судова Вишня – Мокряни

2.  14:00  Соколя –  Підгать

3.  14:00  Дмитровичі – Раденичі 

4.  14:00  Арламова Воля – Завязанці

          4 тур  неділя  15  травня

1.  14:00   Мокряни – Завязанці

2.  14:00   Раденичі – Арламова Воля

3.  14:00   Підгать – Дмитровичі

4.  14:00   Судова Вишня – Соколя                    

          5 тур   неділя  22  травня

1. 14:00   Соколя – Мокряни

2. 14:00   Дмитровичі – Судова Вишня

3. 14 :00  Арламова Воля – Підгать

4. 14:00   Завязанці – Раденичі  

          6 тур   неділя   29 травня

1.  00:00   Мокряни – Раденичі

2.  00:00  Підгать – Завязанці

3.  00:00  Судова Вишня – Арламова Воля

4.  00:00  Соколя – Дмитровичі

          7 тур  неділя  5 червня

1.  00:00  Дмитровичі – Мокряни

2.  00:00  Арламова Воля – Соколя

3.  00:00  Завязанці – Судова Вишня

4.  00:00  Раденичі – Підгать

Друге  коло

            8 тур  неділя  03 липня

1.  00:00  Мокряни  -  Підгать 

2.  00:00  Раденичі –  Судова Вишня 

3.  00:00  Завязанці Соколя 

4.  00:00  Арламова Воля Дмитровичі  

            9 тур   неділя  10 липня

1.  00:00  Арламова Воля Мокряни 

2.  00:00  Дмитровичі – Завязанці   

3.  00:00  Соколя Раденичі 

4.  00:00  Судова Вишня  -  Підгать                

            10 тур   неділя  17 липня

1.  00:00  Мокряни Судова Вишня 

2.  00:00  Підгать – Соколя  

3.  00:00   Раденичі - Дмитровичі

4.  00:00  Завязанці - Арламова Воля

          11 тур  неділя  24  липня

1.  00:00   Завязанці Мокряни  

2.  00:00   Арламова Воля - Раденичі

3.  00:00   Дмитровичі Підгать 

4.  00:00    Соколя  -  Судова Вишня                 

          12 тур   неділя  07  серпня

1. 00:00    Мокряни – Соколя

2. 00:00    Судова Вишня - Дмитровичі

3. 00 :00   Підгать - Арламова Воля

4. 00:00   Раденичі  -  Завязанці

          13 тур   неділя   14 серпня

1.  00:00  Раденичі Мокряни 

2.  00:00  Завязанці Підгать 

3.  00:00  Арламова Воля - Судова Вишня

4.  00:00  Дмитровичі - Соколя

          14 тур  неділя  21 серпня

1.  00:00  Мокряни - Дмитровичі

2.  00:00  Соколя Арламова Воля 

3.  00:00  Судова Вишня Завязанці 

4.  00:00  Підгать Раденичі