17-й за ліком Чемпіонат Мостиського району… Яким він буде??? Сумно те, що тільки 8 футбольних колективів виявили бажання позмагатися в елітому девізіоні нашого району. Більшість команд дотримуються принципу, що краще брати участь в нищих лігах, але перемагати. Але з нового сезону буде введено ряд нововведень. Ці зміни приймаються для того, щоб деякі команди не засиджувалися по декілька років в одній лізі, а попробували щось нове. Можливо пограючи в елітному девізіоні вони підвищать свій рівеь, і їм не цікаво буде грати в нижчих лігах. Для прикладу можна навести такі команди як: Мокряни, Завязанці, Мишлятичі, чи Малнів, які погравши в Премєр лізі тепер з легкістю розбираються з командами 1-ї чи 2-ї ліг.
        Рішення Виконкому ФФМР 2016 року №1: команди 1-ї ліги котрі в сезоні 2016 посядуть 1,2,3,4,5… місця згідно спортивного принципу переходять в Премєр лігу так, щоб сформувати групу з 10 команд.Рішення №2: з наступного сезону усім командам нижчого дивізіону,які підуть в Премєр лігу (для заохочення) дозволяється заявка 1 легіонера безкоштовно.
    Тому  Федерація вітає такі колективи як: Дмитровичі, Завязанці і Мокряни і бажаємо їм відчути цей дух найсильніших команд району. Потрібно міняти свій менталітет і зрозуміти, що бути серед найкращих, серед найсильніших – це престижно!!!

1.  “Відродження” с. Мокряни

2.  “Сокіл” с. Дмитрович

3.  “Зірка” с.Завязанці

4.  “Соколи” с.Соколя

5.  “Ураган” с.Раденичі

6.  “Вишня” м.Судова Вишня

7.  “Нива” с. Арламова Воля

8.  “Чайка” с. Підгать