Перше коло 

            1 тур   неділя  12 травня

1.  14:00  “Судова” Судова Вишня – “Відродження” Мокряни  (Грендус В) 1:1

2.  14:00  ”Зірка” Завязанці – “Луг” Старява (Курант М)   2:2

3.  14:00  ”Старт” Золотковичі/Гусаків – “Скала” Мостиська (Олива М)   0:1

4.  18:00  “Шанс” Крисовичі – “Соколи” Соколя (Сабара В)   0:0

5.  14:00  ”Колос” Стоянці – “Нива” Арламівська Воля (Шафірко В)   5:1

          2 тур   неділя  19 травня

 1.  17:00  Мокряни – Арламівська Воля  (Шафірко В)  3:4

2.  15:00  Соколя – Стоянці   (Грендус В)  0:0

3.  14:00  Мостиська – Крисовичі  (Базиляк Р)  1:0

4.  17:00  Старява – Золотковичі/Гусаків  (Голець В)  2:1

5.  14:00  Судова Вишня – Завязанці  (Шафірко В)  3:2

          3 тур  неділя  02 червня

1.  17:00  Завязанці – Мокряни  (Курант М)  3:4

2.  14:00  Золотковичі/Гусаків – Судова Вишня  (Грендус В) 2:0

3.  17:00  Крисовичі – Старява  (Голець В)  4:0

4.  14:00  Стоянці – Мостиська  (Шафірко В)  4:0

5.  14:00  Арламівська Воля – Соколя  (Гано А)  0:0

         4 тур   неділя  09 червня

1.  14:00  Мокряни – Соколя  (Грендус В)  2:2

2.  14:00  Мостиська – Арламівська Воля  (Курант М)  1:2

3.  14:00  Старява – Стоянці  (Гано А)  2:1

4.  18:00  Судова Вишня – Крисовичі  (Шафірко В)  1:1

5.  14:00  Завязанці – Золотковичі/Гусаків  (Базиляк Р) 2:5

          5 тур   неділя   16 червня

1. 14:00  Золотковичі/Гусаків – Мокряни  (Шафірко В)  2:2

2.  14:00  Крисовичі – Завязанці  (Голець В)   6:1

3.  14:00  Стоянці – Судова Вишня  (Грендус В)  4:1

4.  14:00  Арламівська Воля – Старява  (Базиляк Р)  1:0

5.  14:00  Соколя – Мостиська  (Гано А)   0:1

          6 тур  неділя  23 червня

1.  14:00  Мокряни – Мостиська (Базиляк Р)  1:2

2.  15:30  Старява – Соколя  (Грендус В) - 05.07.2013р. ст. м. Мостиська  3:3

3.  14:00 Арламівська Воля - Судова Вишня (Гано А)  7:1

4.  14:00  Завязанці – Стоянці (Шафірко В)  0:4

5.  Золотковичі/Гусаків – Крисовичі  -:+

          7 тур  неділя  30 червня

1.  14:00  Крисовичі – Мокряни (Курант М)  +:- на користь Крисович.

2.  17:00  Стоянці – Золотковичі/Гусаків (Базиляк Р) 2:1

3.  14:00  Арламівська Воля – Завязанці (Гано А)  4:1

4.  14:00  Соколя – Судова Вишня (Шафірко В)  3:2

5.  14:00  Мостиська – Старява (Грендус В)  3:2

          8 тур неділя  07 липня

1.  14:00  Мокряни – Старява  (Гано А)  3:5

2.  18:00  Судова Вишня – Мостиська  (Курант М)  0:2

3.  Завязанці – Соколя – матч перенесено на 21.07.2013р. 2:3

4.  14:00  Золотковичі/Гусаків – Арламівська Воля (Голець В) 2:3

5.  14:00  Крисовичі – Стоянці  (Грендус В)  2:0

          9 тур  неділя  14 липня

1.  17:00  Стоянці – Мокряни  (Грендус В)  10:1

2.  14:00  Арламівська Воля – Крисовичі (Базиляк Р) 4:2 

3.  14:00  Соколя – Золотковичі/Гусаків  (Шафірко В) 2:1

4.  14:00  Мостиська – Завязанці  (Грендус В)  1:1

5.  14:00  Старява – Судова Вишня  (Тлумак І)  3:1

                          Друге коло

         10 тур  неділя  28 липня

1.     Мокряни - Стоянці  (-:+) – команда Мокрян знялася з Чемпіонату.

2.   14:00  - Крисовичі - Арламівська Воля (Гості)  3:1

3.   14:00  - Золотковичі/Гусаків -  Соколя  (Гості)  1:4

4.   17:00  - Завязанці - Мостиська  (Гості)  0:2

5.   14:00  - Судова Вишня - Старява  (Гості)  0:6

     11 тур неділя  04 серпня

1.    Старява  - Мокряни – вихідні. +:-

2.  19:00  02.07  - Мостиська  - Судова Вишня (Нагребецький А) 1:2

3.  14:00  -  Соколя  - Завязанці (Тлумак І)  6:0

4.   Арламівська Воля  - Золотковичі/Гусаків - вихідні. +:-

5.  17:00   – Стоянці - Крисовичі (Шафірко В)  1:2

         12 тур  неділя  11 серпня

1.      Мокряни - Крисовичі -  -:+.

2.     Золотковичі/Гусаків - Стоянці -  -:+.

3.  14:00  - Завязанці - Арламівська Воля  (Базиляк Р)  1:3

4.  14:00  - Судова Вишня -  Соколя  (Шафірко В)  1:3

5.  28.08  14:00  - Старява  - Мостиська  (Грендус В) 5:1

     13 тур  неділя  18 серпня

1.     Мостиська - Мокряни - вихідні.

2.  25.08  17:00  Соколя –  Старява (Чабанюк О)  2:0

3.  14:00  - Судова Вишня - Арламівська Воля  (Базиляк Р)  3:4

4.  14:00  - Стоянці - Завязанці  (Грендус В)  9:4

5.    Крисовичі  - Золотковичі/Гусаків -  +:-.

      14 тур   неділя   25 серпня

1.    Мокряни -  Золотковичі/Гусаків - вихідні

2.  14:00   – Завязанці   - Крисовичі  (Курант М)  1:6

3.  14:00   – Судова Вишня - Стоянці  (Гано А)  0:2

4.   30.08  17:00   – Старява  - Арламівська Воля  (Гано А) 2:2

5.  14.09   17:00   – Мостиська  -  Соколя (Шафірко В) -  0:1

   15 тур   неділя  01 вересня

1.     Соколя  - Мокряни -  +:-. 

2.  14:00  - Арламівська Воля  - Мостиська (Андрусевич А) 0:3

3.   18:09  17:00  Стоянці  - Старява  (Шафірко В)  2:0 

4.  14:00  - Крисовичі   -  Судова Вишня  (Грендус В)  9:0

5.    Золотковичі/Гусаків   – Завязанці -  -:+.

    16 тур  неділя  08 вересня

1.     Мокряни  - Завязанці -  -:+.

2.    Судова Вишня  - Золотковичі/Гусаків -  +:-.

3.  14:00  - Старява   – Крисовичі  (Шафірко В)  3:2

4.  14:00   – Мостиська  - Стоянці  (Базиляк Р)  1:1

5.  14:00  - Соколя  - Арламівська Воля  (Гано А)  1:2

      17 тур   неділя  15 вересня

 1.   Арламівська Воля  - Мокряни -  +:-.

2.   14:00  22.09  Стоянці   - Соколя  (Шафірко В)  0:1

3.   14:00  22.09  Крисовичі  - Мостиська  (Курант М) 0:0

4.    Золотковичі/Гусаків   – Старява –  -:+.

5.  14:00   – Завязанці  -  Судова Вишня  (Чабанюк О) - +:-

 18  тур   неділя  22 вересня

1.    ”Відродження” Мокряни  -  ”Судова” Судова Вишня -  -:+.

2.  14:00  - “Луг” Старява  -”Зірка” Завязанці  (Мандзяк О) 7:2

3.   “Скала” Мостиська  - “Старт” Золотковичі/Гусаків -  +:-.

4.   29.09  ”Соколи” Соколя  - “Шанс” Крисовичі  2:1

5.  29.09  ”Нива” Арламівська Воля  - “Колос” Стоянці  1:1