Перше коло    Премєр ліга

            1 тур   неділя  04 травня

1.  14:00   “Луг” Старява -   ”Шанс” Крисовичі (Ярина В) 4:3

2.  17:00   “Соколи” Соколя   -  “Зірка” Завязанці (Грендус В) 6:0

3.  14:00   ФК  Мостиська - “Нива” Арламівська Воля (Андрусевич А) 3:2

4.  14:00   ”Зірка” Мишлятичі - “Сокіл” Чишки (Гано А)  1:4

5.  17:00   ФК “Вишня” Судова Вишня – “Ураган” Раденичі (Базиляк Р) 1:0

          2 тур   неділя  11 травня

 1.  14:00  Крисовичі  - Раденичі (Грендус В)  3:2

2.  14:00  Мишлятичі - Судова Вишня (Ярина В) 0:1

3.  14:00  Арламівська Воля – Чишки (Гано А)  3:1

4.  14:00  Мостиська  -  Соколя  (Шафірко В)  2:0

5.  14:00  Старява  –  Завязанці (Андрусевич А)  7:1

          3 тур  неділя  18  травня

1.  14:00    Завязанці - Крисовичі (Чабанюк О) 0:14

2.  14:00   Мостиська  - Старява (Андрусевич А) 1:4

3.  14:00   Соколя  -  Чишки (Грендус В)  3:1

4.  16:00   Судова Вишня - Арламівська Воля (Шафірко В) 1:0

5.  14:00   Раденичі – Мишлятичі (Ярина В)  1:0

          4 тур   неділя  25  травня

1. 14:00    Крисовичі – Мишлятичі (Ярина В) 3:0

2.14:00     Арламівська Воля – Раденичі (Базиляк Р) 2:1

3. 17 :00  29.05 Соколя - Судова Вишня (Шафірко В) 1:0

4. 14:00   Старява – Чишки (Чабанюк О) 1:0

5. 16:00   31.05  Мостиська Завязанці  3:0 (тех.поразка Завязанці)

          5 тур   неділя   1 червня

1.  14:00   Мостиська  -  Крисовичі (Грендус В) 0:3

2.  14:00  Чишки – Завязанці  (Ярина В) 2:1

3.  15:00   Судова Вишня  - Старява (Чабанюк О) 5:2.   

4.  14:00  Раденичі - Соколя (Гано А) 1:0

5.  14:00  Мишлятичі - Арламівська Воля (Голець В) 3:2

          6 тур  неділя  8 червня

1.   14:00   Крисовичі - Арламівська Воля (Базиляк Р) 2:0

2.  14:00   Соколя – Мишлятичі (Грендус В) 1:0

3.  15:00  Старява – Раденичі (Андрусевич А) 5:1

4.  14:00  Судова Вишня  -   Завязанці (Чабанюк О) 1:0

5.  17:00  Мостиська -  Чишки (Ярина В) 2:2

          7 тур  неділя  15 червня

1.  13:00   Чишки – Крисовичі (Гано А) 1:2

2.  18:00  14.06 Судова Вишня - Мостиська (Базиляк Р) 1:1

3.  14:00   Раденичі – Завязанці (Грендус В) 2:1

4.  17:00   Мишлятичі -  Старява (Шафірко В) 1:0

5.  18:00  14.06 Арламівська Воля - Соколя (Шафірко В) 1:1

          8 тур неділя  22  червня

1.  17:00    Крисовичі - Соколя (Шафірко В) 2:0

2.  14:00   Старява - Арламівська Воля (Гано А) 2:5

3.  17:00   Завязанці – Мишлятичі (Голець В) 3:3

4.  12:00  21.06  Раденичі  - Мостиська (Ярина В) 1:6

5.  17:00   Чишки -  Судова Вишня (Ярина В) 1:5

          9 тур  неділя  29 червня

1.  14:00   Судова Вишня Крисовичі (Ярина В) 1:0

2.  19:00 25.07.14 Раденичі – Чишки - 1:2

3.  14:00  Мишлятичі - Мостиська (Шаіврко В) 1:3

4.  14:00  Арламівська Воля - Завязанці (Гано А) 6:0

5.  17:00  Соколя - Старява  (Грендус В) 1:1.

   Друге коло    Премєр ліга

            10 тур   неділя  27 липня

1.  14:00   “Шанс” Крисовичі  -  “Луг” Старява (Шафірко В) 2:2

2.  14:00  “Зірка” Завязанці  - “Соколи” Соколя (Чабанюк О) 0:6

3.  14:00  “Нива” Арламівська Воля  ФК  Мостиська (Ярина В) 1:2

4.  17:00  ”Сокіл” Чишки  - Зірка” Мишлятичі (Грендус В) 3:2

5.  14:00  “Ураган” Раденичі  - ФК “Вишня” Судова Вишня (Грендус В) 0:3 (тех.поразка)

          11 тур   неділя  03 серпня

 1.  18:00   Раденичі  Крисовичі (Курант М) 0:5

2.  14:00   Судова Вишня  - Мишлятичі (Грендус В) 7:0

3.  17:00   Чишки  Арламівська Воля (Курант М) 4:1

4.  14:00   Соколя   -  Мостиська (Базиляк Р) 1:3

5.  14:00    Завязанці  –  Старява (Пачак Р) 2:2

          12 тур  неділя  17 серпня

1.  14:00    Крисовичі  -  Завязанці (Чорнопис В) 9:1

2.  14:00   Старява Мостиська (Чабанюк О) 0:6

3.  17:00   Чишки -  Соколя (Грендус В) 2:2

4.  14:00   Арламівська Воля  -  Судова Вишня (Курант М) 0:1

5.  17:00   Мишлятичі  Раденичі (Курант М) 2:3

          13 тур   неділя  31 серпня 

1. 14:00    Мишлятичі - Крисовичі (Голець В) 0:2

2. 17:00   Раденичі Арламівська Воля (Курант М) 6:7

3. 14:00  Судова Вишня  - Соколя (Нагребецький А) 0:2

4. 17:00   Чишки Старява (Грендус В) 3:1

5. 12:00  10/08  Завязанці  - Мостиська (Фучило В) 0:3

          14 тур   неділя  07 вересня

1.  14:00   Крисовичі -  Мостиська (Чабанюк О) 1:1

2.  14:00  Завязанці  - Чишки (Курант М) 1:4

3.  14:00  Старява - Судова Вишня (Голець В) 0:5

4.  14:00  Соколя  - Раденичі (Грендус В) 3:0 (тех. поразка)

5.  17:00  Арламівська Воля - Мишлятичі (Чорнопис В) 1:0

          15 тур  неділя  14 вересня

1.   14:00  Арламівська Воля Крисовичі (Курант М) 0:2

2.  14:00  Мишлятичі - Соколя (Тлумак І) 1:4

3.  14 :00  Раденичі  Старява (Шафірко М)  4:7

4.  14:00   Завязанці  Судова Вишня (Голець В) 0:9

5.  17:00  Чишки -  Мостиська (Грендус В) 0:6

          16 тур  неділя  21 вересня

1.  14 :00    Крисовичі -Чишки (Голець В) 8:1

2.  14:00   Мостиська Судова Вишня (Нагребецький А) 2:3

3.  14 :00   Завязанці   - Раденичі (Чабанюк О) 7:2

4.  17 :00   Старява -  Мишлятичі (Грендус В) 5:0

5.  16 :00   Соколя  Арламівська Воля (Курант М) 4:0

          17 тур неділя 28 вересня

1.  17:00   Соколя - Крисовичі (Шафірко В) 2:1

2.  14:00  Арламівська Воля  Старява (Шафірко В) 2:4

3.  14:00  Мишлятичі -  Завязанці (Рудий С) 4:1 

4.  14:00   Мостиська Раденичі (Голець В) 2:0

5.  16:00   Судова Вишня   - Чишки (Грендус В) 2:1

          18 тур  неділя 05 жовтня

1.  14:00   Крисовичі Судова Вишня (Голець В) 2:1

2.  16:00  Чишки Раденичі (Курант М) 8:3

3.  14:00  Мостиська Мишлятичі (Грендус В) 5:2

4.  14:00  Завязанці Арламівська Воля (Чабанюк О) 4:7

5.  14:00  Старява - Соколя (Гандз М) 0:0