Календар ігор

              Перше коло    Премєр ліга

            1 тур   неділя  26 квітня

1.  14:00    ФК “Вишня” Судова Вишня – “Луг” Старява  (Марко В) 1:0

2.  14:00  ”Шанс” Крисовичі –“Соколи” Соколя   (Голець В) 0:0

3.  14:00   “Нива” Арламівська Воля -“Гусаків” Гусаків (Курант М) 4:1

4.  14:00   ”Олімп” Бортятино – “Чайка” Підгать (Чабанюк О)  2:3

                        “Ураган” Раденичі –  вихідний

            2 тур   неділя  03 травня

 1.  17:00  Підгать – Арламівська Воля   (Дуда Ю) 1:1

2.  14:00  Соколя – Бортятино  (Грендус В) 1:1

3.  17:00  Старява – Крисовичі  (Тлумак І)  0:0

4.  14:00  Судова Вишня  –  Раденичі  (Курант М) 0:1

                     Гусаків – вихідний.

          3 тур  неділя  10  травня

1.  17:00    Крисовичі – Раденичі (Шафірко В)  0:4

2.  17:00   Бортятино  – Старява (Піх І)  1:4

3.  14:00   Арламівська Воля – Соколя (Шафірко В) 0:0

4.  14:00   Гусаків – Підгать (Курант М)  2:3

                       Судова Вишня – вихідний

          4 тур   неділя  17  травня

1. 13:00    Соколя – Гусаків (Рудий С)  1:1

2. 18:30   Старява –  Арламівська Воля (Шафірко В)  5:1

3. 18 :00  16.05 (субота)  Бортятино – Раденичі ( Базиляк Р) 0:1

4. 18:00   21.05 (четвер) Судова Вишня – Крисовичі (Кізлик П) 5:1

                     Підгать – вихідний  

          5 тур   неділя   24 травня

1.  13:00   Бортятино – Судова Вишня (Шафірко В) 2:4

2.  16:30  Арламівська Воля – Раденичі (Куранти М)  2:1

3.  15:30   Гусаків  – Старява (Кізлик П)  1:3

4.  14:00  Підгать – Соколя (Курант М)  2:2

                      Крисовичі – вихідний

          6 тур  неділя  31 травня

1.   14:00   Старява – Підгать (Чабанюк О)  2:0

2.  14:00   Раденичі – Гусаків (Рудий С)  4:1

3.  18:00 субота 30.05  Судова Вишня – Арламівська Воля (Гано А) 1:2

4.  17:00  Крисовичі – Бортятино  (Кізлик П)  5:1

                      Соколя – вихідний 

          7 тур  неділя  07 червня

1.  14:00   Арламівська Воля – Крисовичі (Кізлик П) 1:1

2.  17:30   Гусаків – Судова Вишня (Курант М)  3:4

3.  17:00   Підгать – Раденичі  (Бусько В)  3:2

4.  18:00   субота 06.06. Соколя –  Старява  (Кізлик П) 2:1

                       Бортятино -вихідний

          8 тур неділя  14  червня

1.  18:00  субота 13.06  Раденичі – Соколя (Бусько В)  3:2

2.  18:00  субота 13.06 Судова Вишня – Підгать (Кізлик П) 2:4

3.  17:00  Крисовичі – Гусаків (Шафірко В)  3:2

4.  14:00  Бортятино – Арламівська Воля (Чабанюк О)  0:2

                      Старява – вихідний 

          9 тур  неділя  21 червня

1.  14:00   Гусаків – Бортятино (Курант М)  3:1

2.  19:00  пятниця 19.06  Підгать – Крисовичі (Курант М) 1:0

3.  14:00  Соколя – Судова Вишня (Кізлик П)  2:0

4.  17:00  Старява – Раденичі (Кізлик П)  2:2

                     Арламівська Воля – вихідний 

Друге коло коло    

            10 тур   неділя  28  червня

1.  18:30  пятниця  Старява  –  Судова Вишня (Курант М) 3:0

2.  17:00  Соколя  – Крисовичі (Макаревич В) 1:1

3.  14:00  Гусаків  – Арламівська Воля  (Макаревич В) 4:3

4.  14:00  Підгать – Бортятино  (Гано А) 1:2

                       Раденичі –  вихідний

            11 тур   неділя  05  липня

 1. 14:00  Арламівська Воля  –  Підгать (Курант М)  1:3

2.  14:00  Бортятино – Соколя (Чабанюк О) 1:1

3.  13:00  Крисовичі – Старява (Шафірко В) 0:4

4.  19:00  четвер 02.07 Раденичі – Судова Вишня  (Курант М) 3:0

                     Гусаків – вихідний.

          12 тур  неділя  12  липня

1. 13:00  субота 11.07  Раденичі –  Крисовичі (Курант М) 3:0

2.  18:30  Старява  –  Бортятино (Шафірко В)  +:- (3:0)

3.  16:00  Соколя  – Арламівська Воля (Сабара В) 1:0

4.  14:00  Підгать – Гусаків (Чабанюк О)  4:1

                       Судова Вишня – вихідний

          13 тур   неділя  19  липня

1. 14:00  Гусаків – Соколя  (Курант М)  1:0

2. 14:00  Арламівська Воля –  Старява (Шафірко В) 3:2

3. 17 :00  Раденичі – Бортятино (Курант М)  8:0

4. 19:00  Крисовичі – Судова Вишня  (Босий М) 3:0

                     Підгать – вихідний  

          14 тур   неділя   26  липня

1.  18:00 Судова Вишня – Бортятино (Чабанюк О) 2:0

2.  18:00  Раденичі – Арламівська Воля (Сабара В) 3:1

3.  13:00   Старява  –  Гусаків  (Курант М)  2:5

4.  13:00   Соколя – Підгать (Кізлик П)  2:2

                      Крисовичі – вихідний

          15 тур  неділя  02 серпня

1.  14:00   Підгать –  Старява  (Шафірко В) 1:0

2.  13:00   Гусаків  – Раденичі (Курант М) 1:5

3.  18:00  Арламівська Воля – Судова Вишня (Піх І) 0:2

4.  17:00   Бортятино – Крисовичі (Гано А)  0:3

                      Соколя – вихідний 

          16 тур  неділя  09 серпня

1.  17:00   Крисовичі – Арламівська Воля (Піх І)  4:0

2.  17:00   Судова Вишня – Гусаків (Курант М)  1:1

3.  19:00   Раденичі – Підгать (Сабара В)  6:1

4.  18:00   субота 08.08 Старява – Соколя (Базиляк Р) 6:0

                       Бортятино -вихідний

          17 тур неділя  16  серпня

1.  14:00   Соколя  – Раденичі (Чабанюк О)  4:3

2.  14:00  Підгать – Судова Вишня (Шафірко В) 1:0

3.  13:30  Гусаків – Крисовичі (Тлумак І)  2:1

4.  16:15  Арламівська Воля – Бортятино (Чабанюк О) 4:2

                      Старява – вихідний 

          18 тур  неділя  23 серпня

1.  14:00  Бортятино – Гусаків (Чабанюк О) 2:4

2.  17:00  Крисовичі – Підгать (Гано А) 2:5

3.  16:30  Судова Вишня  – Соколя (Чабанюк О) 3:0

4.  13:00  Раденичі – Старява (Курант М) +:- (тех.перемога 3:0)

                     Арламівська Воля – вихідний