Перша ліга  

Перше коло        Друге коло            

1-й тур неділя 02.04.17р                  14-й тур неділя 09.07.17р

1. 14:00 Малнів 1:0 Мокряни                                      1. 00:00 Мокряни 0:2 Малнів         

2. 17:00 Годині 2:2 Черневе                                          2. 00:00 Черневе 0:0 Годині

3. 14:00 Суд. Вишня 8:0 Мостиська 2                  3. 00:00 Мостиська 2 1:2 Суд.Вишня    

4. 14:00 Раденичі 2:0 Мишлятичі                        4. 00:00 Мишлятичі 0:7 Раденичі   

5. 17:00 Хоросниця 1:1 Гостинцеве                      5. 00:00 Гостинцеве 3:2 Хоросниця 

6. 14:00 Завязанці 2:3 Арламова Воля               6. 00:00 Арламова Воля 2:2 Завязанці 

7. 17:00 Санники 1:2 Старява                                      7. 00:00 Старява – пропускає

2-й тур неділя 09.04.17р                15-й тур неділя 16.07.17р

1. 00:00 Мокряни 5:0 Старява                                      1. 00:00 Старява +:- Мокряни

2. 00:00 Арламова Воля 8:0 Санники                      2. 00:00 Арламова Воля – пропускає         

3. 00:00 Гостинцеве 2:3 Завязанці                          3. 00:00 Завязанці 8:2 Гстинцеве

4. 00:00 Мишлятичі 2:1 Хоросниця                          4. 00:00 Хоросниця 3:0 Мишлятичі

5. 00:00 Мостиська 2 1:8 Раденичі                           5. 00:00 Раденичі 6:0 Мостиська 2

6. 00:00 Черневе 1:3 Судова Вишня                         6. 00:00 Судова Вишня – Черневе

7. 00:00 Малнів 2:0 Годині                                               7. 00:00 Годині 1:6 Малнів

3-й тур неділя 23.04.17р                16-й тур неділя 23.07.17р

1. 00:00 Годині 0:5 Мокряни                                             1. 00:00 Мокряни -:+ Годині

2. 00:00 Судова Вишня 8:0 Малнів                               2. 00:00 Малнів 2:3 Судова Вишня  

3. 00:00 Раденичі 6:1 Черневе                                          3. 00:00 Черневе 1:3 Раденичі

4. 00:00 Хоросниця 6:2 Мостиська 2                          4. 00:00 Мостиська 2 2:1 Хоросниця

5. 00:00 Завязанці 4:0 Мишлятичі                               5. 00:00 Мишлятичі 2:2 Завязанці

6. 00:00 Санники 4:4 Гостинцеве                                   6. 00:00 Гостинцеве – пропускає

7. 00:00 Старява 0:3 Арламова Воля                           7. 00:00 Арламова Воля 3:3 Старява

4-й тур неділя 30.04.17р                   17-й тур неділя 30.07.17р

1. 00:00 Мокряни 0:1 Арламова Воля                         1. 00:00 Мокряни -:+ Судова Вишня 

2. 00:00 Гостинцеве 7:1 Старява                                     2. 00:00 Годині 1:4 Раденичі

3. 00:00 Мишлятичі 1:3 Санники                                  3. 00:00 Малнів 5:1 Хоросниця

4. 00:00 Мостиська 2 0:4 Завязанці                               4. 00:00 Черневе 0:0 Завязанці

5. 00:00 Черневе 2:1 Хоросниця                                      5. 00:00 Гостинцеве 1:13 Арламова Воля

6. 00:00 Малнів 2:6 Раденичі                                               6. 00:00 Мишлятичі 2:3 Старява

7. 00:00 Годині 1:8 Судова Вишня                                  7. 00:00 Мостиська 2 – пропускає

5-й тур неділя 07.05.17р                  18-й тур неділя 13.08.17р

1. 00:00 Судова Вишня 5:1 Мокряни                                 1. 00:00 Арламова Воля +:- Мокряни                                    

2. 00:00 Раденичі 14:0 Годині                                               2. 00:00 Старява +:- Гостинцеве  

3. 00:00 Хоросниця 3:2 Малнів                                            3. 00:00 Судова Вишня 1:0 Годині

4. 00:00 Завязанці 2:5 Черневе                                           4. 00:00 Завязанці 2:2 Мостиська 2

5. 00:00 Санники 2:3 Мостиська 2                                   5. 00:00 Хоросниця -:+ Черневе

6. 00:00 Старява 4:1 Мишлятичі                                        6. 00:00 Раденичі 3:0 Малнів

7. 00:00 Арламова Воля 4:1 Гостинцеве                      7. 00:00 Мишлятичі – пропускають

6-й тур неділя 14.05.17р                 19-й тур неділя 20.08.17р

1. 00:00 Мокряни +:– Гостинцеве                                    1. 00:00 Гостинцеве +:- Мокряни                

2. 00:00 Мишлятичі 0:1 Арламова Воля                      2. 00:00 Арламова Воля 5:2 Мишлятичі         

3. 00:00 Мостиська 2 3:0 Старява                                     3. 00:00 Старява 5:3 Мостиська 2

4. 00:00 Черневе 5:1 Санники                                                4. 00:00 Раденичі 1:1 Судова Вишня

5. 00:00 Малнів 2:3 Завязанці                                                5. 00:00 Завязанці 1:4 Малнів

6. 00:00 Годині 4:1 Хоросниця                                             6. 00:00 Хоросниця 1:4 Годині

7. 00:00 Судова Вишня 0:1 Раденичі                                 7. 00:00 Черневе – пропускає

7-й тур неділя 21.05.17р                20-й тур неділя 27.08.17р

1. 00:00 Раденичі 7:1 Мокряни                                                1. 00:00 Мокряни -:+ Раденичі  

2. 00:00 Хоросниця 0:7 Судова Вишня                              2. 00:00 Судова Вишня 7:0 Хоросниця               

3. 00:00 Завязанці 2:0 Годині                                                    3. 00:00 Годині 2:4 Завязанці

4. 00:00 Санники 1:4 Малнів                                                     4. 00:00 Малнів – пропускає

5. 00:00 Старява 0:3 Черневе                                                     5. 00:00 Черневе 0:0 Старява

6. 00:00 Арламова Воля 6:0 Мостиська 2                          6. 00:00 Мостиська 2 -:+ Арламова Воля

7. 00:00 Гостинцеве 0:3 Мишлятичі                                  7. 00:00 Мишлятичі +:- Гостинцеве

8-й тур неділя 28.05.17р                  21-й тур неділя 03.09.17р

1. 00:00 Мокряни 3:1 Мишлятичі                                         1. 00:00 Мишлятичі+:- Мокряни     

2. 00:00 Мостиська 2 4:3 Гостинцеве                                 2. 00:00 Гостинцеве -:+ Мостиська 2

3. 00:00 Черневе 3:5 Арламова Воля                                  3. 00:00 Арламова Воля 3:2 Черневе

4. 00:00 Малнів 4:2 Старява                                                        4. 00:00 Старява 3:2 Малнів

5. 00:00 Годині 4:2 Санники                                                      5. 00:00 Годині – пропускають

6. 00:00 Судова Вишня 1:0 Завязанці                                 6. 00:00 Завязанці 0:5 Судова Вишня

7. 00:00 Раденичі 9:1 Хоросниця                                            7. 00:00 Хоросниця 0:5 Раденичі

9-й тур неділя 04.06.17р               22-й тур неділя 10.09.17р

1. 00:00 Хоросниця 1:2 Мокряни                                            1. 00:00 Мокряни -:+ Хоросниця               

2. 00:00 Завязанці 2:2 Раденичі                                               2. 00:00 Раденичі 13:1 Завязанці

3. 00:00 Санники 0:6 Судова Вишня                                    3. 00:00 Судова Вишня – пропускає

4. 00:00 Старява 2:2 Годині                                                       4. 00:00 Годині 4:1 Старява

5. 00:00 Арламова Воля +:– Малнів                                     5. 00:00 Малнів 1:4 Арламова Воля

6. 00:00 Гостинцеве 3:5 Черневе                                             6. 00:00 Черневе +:- Гостинцеве

7. 00:00 Мишлятичі 2:7 Мостиська 2                                7. 00:00 Мостиська 2 3:2 Мишлятичі

10-й тур неділя 11.06.17р               23-й тур неділя 17.09.17р

1. 00:00 Мокряни 3:2 Мостиська 2                                         1. 00:00 Мостиська 2 +:- Мокряни

2. 00:00 Черневе 1:1 Мишлятичі                                              2. 00:00 Мишлятичі 8:0 Черневе

3. 00:00 Малнів 2:0 Гостинцеве                                               3. 00:00 Гостинцеве -:+ Малнів

4. 00:00 Годині 1:5 Арламова Воля                                         4. 00:00 Арламова Воля 5:1 Годині

5. 00:00 Судова Вишня +:– Старява                                       5. 00:00 Старява 1:2 Судова Вишня

6. 00:00 Раденичі – Санники                                                  6. 00:00 Раденичі – пропускають

7. 00:00  Хоросниця 1:2 Завязанці                                            7. 00:00 Завязанці 4:2 Хоросниця

11-й тур неділя 18.06.17р             24-й тур неділя 24.09.17р

1. 00:00 Завязанці 3:1 Мокряни                                                  1. 00:00 Мокряни -:+ Завязанці

2. 00:00 Санники – Хоросниця                                               2. 00:00 Хоросниця – пропускає

3. 00:00 Старява 1:5 Раденичі                                                      3. 00:00 Раденичі 5:0 Старява

4. 00:00 Арламова Воля 2:3 Судова Вишня                      4. 00:00 Судова Вишня 5:0 Арламова Воля

5. 00:00 Гостинцеве 1:3 Годині                                                  5. 00:00 Годині +:- Гостинцеве

6. 00:00 Мишлятичі 1:1 Малнів                                                   6. 00:00 Малнів 2:1 Мишлятичі

7. 00:00 Мостиська 2 1:3 Черневе                                             7. 00:00 Черневе 4:1 Мостиська 2

12-й тур неділя 25.06.17р            25-й тур неділя 01.10.17р

1. 00:00 Мокряни 3:0 Черневе                                                   1. 00:00 Черневе +:- Мокряни        

2. 00:00 Малнів 1:0 Мостиська 2                                             2. 00:00 Мостиська 2 1:0 Малнів

3. 00:00 Годині 0:2 Мишлятичі                                              3. 00:00 Мишлятичі +:- Годині

4. 00:00 Судова Вишня 7:1 Гостинцеве                             4. 00:00 Гостинцеве -:+ Судова Вишня

5. 00:00 Раденичі 5:0 Арламова Воля                                 5. 00:00 Арламова Воля 1:3 Раденичі

6. 00:00 Хоросниця 2:2 Старява                                              6. 00:00 Старява 3:1 Хоросниця

7. 00:00 Завязанці – Санники                                                  7. 00:00  Завязанці – пропускають

13-й тур неділя 02.07.17р              26-й тур неділя 08.10.17р

1. 00:00 Санники – Мокряни                                                   1. 00:00 Мокряни – пропускають

2. 00:00 Старява 1:5 Завязанці                                                   2. 00:00 Завязанці 3:3 Старява

3. 00:00 Арламова Воля 2:1 Хоросниця                              3. 00:00 Хоросниця 5:3 Арламова Воля

4. 00:00 Гостинцеве –:+ Раденичі                                           4. 00:00 Раденичі +:- Гостинцеве

5. 00:00 Мишлятичі 2:4 Судова Вишня                              5. 00:00 Судова Вишня +:- Мишлятичі

6. 00:00 Мостиська 2 4:0 Годині                                               6. 00:00 Годині 3:4 Мостиська 2

7. 00:00 Черневе 1:0 Малнів                                                        7. 00:00 Малнів +:- Черневе